stamboomgids

Familienamen » V

Websites 171 - 180 van 872:

Genealogie Vosmer - www.genealogieonline.nl/genealogie-vosmer

Een publicatie door R. Einhaus met gegevens over oa. de families Vosmer, Vosmeijer, Vosmeer, Heerbaart, Zwijnenberg, Nijland, Oude Bos, Eshuis, Scholten en Brand.


Screenshot van website

Genealogie Vreede - www.genealogieonline.nl/genealogie-vreede

Een genealogische publicatie door Hans Vreede met gegevens over onder andere de families Vreeden, Vreede, Hansen, Van Kemenade, Vreden, Flerks, Lathouwers, Van de Waarzenburg en Tielen.


Screenshot van website

Genealogie Vreriks (Twente) - www.genealogieonline.nl/genealogie-vreriks-twente

Een genealogische publicatie door Jan Timmerman met gegevens over oa. de families Vreriks, Van Egmond, Alink, Van Arkel, Van Wessex, Geisink, Schrevelius, Van Holland en Van Holland.


Screenshot van website

Genealogie Vriesendorp - www.genealogieonline.nl/genealogie-vriesendorp

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Vriesendorp, Van Wageningen, Bluss.


Screenshot van website

Genealogie Vrijens Kanne - www.genealogieonline.nl/genealogie-vrijens-kanne

Een publicatie door Jan Neelen met gegevens over oa. de families Vrijens, Schiepers, Fias, Nicolaes, Daemen, Hennus, Mengels, Dietzenbacher en Dietzenbacher.


Screenshot van website

Genealogie Vrouwenvelder - www.vrouwenvelder.org

Stamboom


Screenshot van website

Genealogie Vu(u)rens - www.genealogieonline.nl/genealogie-vurens

Een publicatie door Gerard Vurens met gegevens over oa. de families Vuurens, Vuyren, Vurens, Van Dijk, Van Es, Van Oostrum, De Groot, Ratelland, Smit en Wilschut.


Screenshot van website

Genealogie Vuijk - www.genealogieonline.nl/genealogie-vuijk

Een publicatie door K. Chr. Uittien met gegevens over oa. de families Ploeg, Vuijk, Kouwenberg, Van Rooij, Roos, Van Leeuwen, Schouten, Hermani, Van Munster en Ten Hoed.


Screenshot van website

Genealogie Vuijk (Rotterdam en omgeving) - www.genealogieonline.nl/genealogie-familie-vuijk

Een publicatie door K.Chr. Uittien met gegevens over oa. de families Vuijk, Ploeg, Roggeveen, Harrewijn, Lucas, Zwiep, Delwell, Krijgsman, Jacobs en Eschmeijer.


Screenshot van website

Genealogie website van der Veld - jaapvdveld.nl

Genealogische gegevens van de families: Arnold, Buijze, Matthijsse, Hanse, Van der Veld, Zevenhek, Korevaart, Wezemer en Harel


Screenshot van website



Genealogie nieuws