stamboomgids

Familienamen » V

Websites 151 - 160 van 900:

Genealogie Vermij - home.planet.nl/~ecvermij/genealogie-vermij

Deze website bevat de afstammelingen van Huigh Jans van der Mij en Annitje Jans, die rond 1670 in Nieuwerkerk a/d de IJssel woonden.


Screenshot van website

Genealogie Vernes - www.genealogieonline.nl/genealogie-vernes

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Vernes, Van der Koogh, Kievit, Van der Koog, Broeksmit, Leenderts, Kraaijeveld, Kivit, Van Dijk en Van der Giessen.


Screenshot van website

Genealogie Verniers - www.genealogieonline.nl/genealogie-verniers

Een genealogische publicatie door Marc Verniers met gegevens over onder andere de families Verniers, Verniers Vanderloeff, Dewilde, Vandamme, Desmet, Everaert, Vernier, Vernier(s) en Devos.


Screenshot van website

Genealogie Verschuuren - www.genealogieonline.nl/genealogie-verschuuren

Een publicatie door N. Verschuuren met gegevens over oa. de families Verschueren, Verschuuren, De Vries, Sebregts, Van Baast, Verschuren, Schellekens, Moonen, Verhoeven en Van Bavel.


Screenshot van website

Genealogie Versendaal - www.genealogieonline.nl/genealogie-versendaal

Een genealogische publicatie door Wendy van de Merkt met gegevens over onder andere de families Versendaal, Van Versendaal, Kooijman, Van Ree, Jonas, Van Bruggen, Grond, Sinterniklaas #v) en Van Steenis.


Screenshot van website

Genealogie Versluijs - www.genealogieonline.nl/genealogie-versluijs

Een publicatie door Frits Versluijs met gegevens over oa. de families Visser, Rijswijck, van, Lub, Versluis, Bakker, Brouwer, Broers, Egmond, van en Egmond, van.


Screenshot van website

Genealogie Versteeg - www.genealogieonline.nl/genealogie-versteeg

Een publicatie door Th. Evers met gegevens over oa. de families Versteeg, Verstege, Bosch, Verzijl, Bolderdijk, Kaper, Heijenoort, van, Henning en Henning.


Screenshot van website

Genealogie Verweij - www.genealogieonline.nl/genealogie-verweij

Een publicatie door R. Verweij met gegevens over oa. de families Gijsbertus Verweij, Petronella,maria Verweij, Gerrit Verweij, Johannes,gijsbertus Verweij, Maria Niessen, Geertruida,maria Verweij, Cornelia,lamberta Van Eck, Johannes,gerardus Verweij, Step


Screenshot van website

Genealogie Veth - www.genealogieonline.nl/genealogie-veth

Een genealogische publicatie door T. Veth met gegevens over onder andere de families Veth, Koppelaar, Vet, Visser, Jong, Graaf, Baan, Boer en Groot.


Screenshot van website

Genealogie Viersma-Remert - www.genealogieonline.nl/genealogie-viersma-remert

Een publicatie door Martine Viersma met gegevens over oa. de families Viersma, De Reuver, Remert, Strating, Reuver De, Middelkoop, Deneke, De Roos, Van Wort en De Rover.


Screenshot van website



Genealogie nieuws