stamboomgids

Familienamen » V

Websites 151 - 160 van 876:

Genealogie Versluijs - www.genealogieonline.nl/genealogie-versluijs

Een publicatie door Frits Versluijs met gegevens over oa. de families Visser, Rijswijck, van, Lub, Versluis, Bakker, Brouwer, Broers, Egmond, van en Egmond, van.


Screenshot van website

Genealogie Versteeg - www.genealogieonline.nl/genealogie-versteeg

Een publicatie door Th. Evers met gegevens over oa. de families Versteeg, Verstege, Bosch, Verzijl, Bolderdijk, Kaper, Heijenoort, van, Henning en Henning.


Screenshot van website

Genealogie Verweij - www.genealogieonline.nl/genealogie-verweij

Een publicatie door R. Verweij met gegevens over oa. de families Gijsbertus Verweij, Petronella,maria Verweij, Gerrit Verweij, Johannes,gijsbertus Verweij, Maria Niessen, Geertruida,maria Verweij, Cornelia,lamberta Van Eck, Johannes,gerardus Verweij, Step


Screenshot van website

Genealogie Veth - www.genealogieonline.nl/genealogie-veth

Een genealogische publicatie door T. Veth met gegevens over onder andere de families Veth, Koppelaar, Vet, Visser, Jong, Graaf, Baan, Boer en Groot.


Screenshot van website

Genealogie Viersma-Remert - www.genealogieonline.nl/genealogie-viersma-remert

Een publicatie door Martine Viersma met gegevens over oa. de families Viersma, De Reuver, Remert, Strating, Reuver De, Middelkoop, Deneke, De Roos, Van Wort en De Rover.


Screenshot van website

Genealogie Vierstraete - www.genealogieonline.nl/genealogie-vierstraete

Een publicatie door Vierstraete met gegevens over oa. de families Vierstraete, F├╝chten, Sewalt, Keizer, Meijboom, Erdtsieck, Jans, De Kok, Brakkee en Willemse.


Screenshot van website

Genealogie Vis - www.genealogieonline.nl/genealogie-vis

Gegevens over oa. de families Knobbe, Vis, Velting, Moed, Baas, Boven, De Vries, Mulder, Stuiver en Reinink.


Screenshot van website

Genealogie Vis-Van Minnen - www.genealogieonline.nl/genealogie-vis-van-minnen

Een publicatie door D.N. Vis met gegevens over oa. de families Cornelis Vis, Johanna Vis, Adriana Van Der Meide, Arendje Vis, Benjamin Vis, Adriana Karelsdr Vis, Pieter Van Minnen, Jan Vis, Anna Karelsdr Vis en Anthonie Cornelis Van Minnen.


Screenshot van website

Genealogie Visser - www.genealogieonline.nl/genealogie-visser

Een publicatie door Jan Visser en Jur Visser met gegevens over oa. de families Visser, De Visscher, Roelofsz., Slegers, Weerstand, Vlaming, Tromp, De Vries, Van Houten en Vos.


Screenshot van website

Genealogie Visser - www.genealogieonline.nl/visser-genealogie

Een publicatie door Corrie Visser met gegevens over oa. de families Dam, Visser, Kerkhof, Hoen, Van Leer, Eilander, Terwisga, De Jong, Bron en Hoogeveen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws