stamboomgids

Familienamen » V

Websites 221 - 230 van 876:

Kwartierstaat van Kees Verkerk (wereldkampioen schaatsen) - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-kees-verkerk

Een genealogische publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Van Henegouwen, Van Holland, Van Ham, Van Namen, De Vlaming, Van Alblas, Verkerk, Roos en Roos.


Screenshot van website

Kwartierstaat van Paul Verhoeven, de filmregisseur - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-paul-verhoeven

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Lambinon, Verhoeven, Van Schaardenburg, De Bruijn, Groesbeek, Verhoef, De Witt, De Munter, De Boef en Oosthoek.


Screenshot van website

Kwartierstaat van Paul Verhoeven, de filmregisseur - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-paul-verhoeven

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Lambinon, Verhoeven, Van Schaardenburg, De Bruijn, Groesbeek, Verhoef, De Witt, De Munter, De Boef en Oosthoek.


Screenshot van website

Kwartierstaat van Rom Voeten - genealogie.krabbendam.eu/Kwst/Voeten/kwartierstaat.htm

Voeten, Jongeneelen, Van Steen, Koremans, Slooters, De Regt, Smoor, Van der Veeken afkomstig uit West-Brabant


Screenshot van website

Kwartierstaat Van Veen - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-van-veen

Een publicatie door K.J. van Veen met gegevens over oa. de families Van Veen, Rodenburg, Van Staveren, Kapteijn, Verbree, Van Spronsen, Brak, De Koning, Hogeveen en Kerkhoven.


Screenshot van website

Kwartierstaat Van Veen - Zwezereijn - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-van-veen-zwezereijn

Een publicatie door J. H. van Veen met gegevens over oa. de families De Vries, Van Veen, Alfers, Drost, Halman, Geerdink, Dolders, Hogendoorn, Mook en Zwezereijn.


Screenshot van website

Kwartierstaat Van Velzen - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-van-velzen

Een publicatie door H. van Velzen met gegevens over oa. de families Van Velzen, Van Moorsel, Van der Kruk, Kreling, De Vogel, Van der Meij De Bie, Van der Meer, Van der Krogt, Bronswijk en Roemer.


Screenshot van website

Kwartierstaat Velthuis - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-velthuis

Een publicatie door Jan J.W. Velthuis met gegevens over oa. de families Velthuis, Nortier, Sluys, Rip, Berlin, Price, Damen, Scheek, Veijs en Heinemans.


Screenshot van website

Kwartierstaat Veltmans, Koopmans, Walda, Visser, Tromp - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-veltmans

Een publicatie door Albert Allema met gegevens over oa. de families Tromp, Samplonius, Koopman, Koopmans, Swerms, Farcks, Walda, Veldmans, De Vries en Kuipers.


Screenshot van website

Kwartierstaat Veraa - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-veraa

De kwartierstaat van J.L.L. Veraa, door J. Veraa


Screenshot van website



Genealogie nieuws