stamboomgids

Familienamen » V

Websites 221 - 230 van 857:

Kwartierstaat Van Veen - Zwezereijn - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-van-veen-zwezereijn

Een publicatie door J. H. van Veen met gegevens over oa. de families De Vries, Van Veen, Alfers, Drost, Halman, Geerdink, Dolders, Hogendoorn, Mook en Zwezereijn.

Screenshot van website

Kwartierstaat Van Velzen - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-van-velzen

Een publicatie door H. van Velzen met gegevens over oa. de families Van Velzen, Van Moorsel, Van der Kruk, Kreling, De Vogel, Van der Meij De Bie, Van der Meer, Van der Krogt, Bronswijk en Roemer.

Screenshot van website

Kwartierstaat Velthuis - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-velthuis

Een publicatie door Jan J.W. Velthuis met gegevens over oa. de families Velthuis, Nortier, Sluys, Rip, Berlin, Price, Damen, Scheek, Veijs en Heinemans.

Screenshot van website

Kwartierstaat Veltmans, Koopmans, Walda, Visser, Tromp - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-veltmans

Een publicatie door Albert Allema met gegevens over oa. de families Tromp, Samplonius, Koopman, Koopmans, Swerms, Farcks, Walda, Veldmans, De Vries en Kuipers.

Screenshot van website

Kwartierstaat Veraa - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-veraa

De kwartierstaat van J.L.L. Veraa, door J. Veraa

Screenshot van website

Kwartierstaat Verbeek - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-verbeek

Een publicatie door Henk Verbeek met gegevens over oa. de families Van Rijn, Van Leeuwen, Van der Geest, Romeijn, Kouwenhoven, Verbeek, Van der Helm, Van Haastrecht, Van Veen en Van der Meer.

Screenshot van website

Kwartierstaat Vinjee, Rotterdam - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-vinjee

Een publicatie door Marja Vinje met gegevens over oa. de families Vinj.

Screenshot van website

Kwartierstaat Voeten - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-voeten

Een publicatie door D. Krabbendam met gegevens over oa. de families Voeten, Slooters, Van Gorp, Jongeneelen, Van Steen, Koremans, Van Oosterhout, Eestermans, Jaspers en Matiens.

Screenshot van website

Kwartierstaat Vosseberg Warsen - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-vosseberg-warsen

Een publicatie door Gera met gegevens over oa. de families Vosseberg, De Haan, Frieling, Warsen, Visscher, Willems, Van Goor, Rozeboom, Jans en Brouwer.

Screenshot van website

Kwartierstaat Vriesen - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-vriesen

Een publicatie door E.J. Vriesen met gegevens over oa. de families Boer, Van Dijk, Vriezen, Bos, Huts, Van Crugten, Vriesen, Van der Kaaden, Anderson en De Ronde.

Screenshot van website



Genealogie nieuws