stamboomgids

Familienamen » V

Websites 241 - 250 van 865:

Parenteel Cornelis in 't Veld - www.genealogieonline.nl/parenteel-cornelis-in-t-veld

Een publicatie door A. Kraaijeveld met gegevens over oa. de families In't Veld, De Reus, Roos, Spiering, Vlasblom, Van der Stoep, Van de Werken, Salie, Van Rijnsbergen en Holleman.


Screenshot van website

Parenteel Engbert Verbeek - www.genealogieonline.nl/parenteel-engbert-verbeek

Een publicatie door H. Verbeek met gegevens over oa. de families Verbeek, (Verbeek), Thoen, Van Dijk, Verbeek-Wolthuys, Van Veen, Van Heijningen, Van der Spek, Vollebregt en Zuidgeest.


Screenshot van website

Parenteel Ferdinandus van Melle - zebregs.com

Genealogiepaginas van Piet Zebregs


Screenshot van website

Parenteel Gijsbert Vos - www.genealogieonline.nl/parenteel-gijsbert-vos

Een publicatie door H. van Elk.


Screenshot van website

Parenteel Jan in't Veld - www.genealogieonline.nl/parenteel-jan-int-veld

Een publicatie door A. Kraaijeveld met gegevens over oa. de families In't Veld, Visser, Van der Linden, De Bruijn, Molendijk, Van de Merwe, Van den Berg, De Jong, De Groot en Cranendonck.


Screenshot van website

Parenteel Jan Vermeer - www.genealogieonline.nl/parenteel_jan_vermeer

De parenteel van Jan Vermeer, opgesteld door S. Vermeer.


Screenshot van website

Parenteel Laurens Vervoorn - www.genealogieonline.nl/parenteel-laurens-vervoorn

Een publicatie door B. van Spanje met gegevens over oa. de families Vervoorn, Achteveld, Van Bemmel, Douwius, Porcelius, , , , en .


Screenshot van website

Parenteel Leendert in't Veld - www.genealogieonline.nl/parenteel-leendert-int-veld

Een publicatie door A. Kraaijeveld met gegevens over oa. de families In't Veld, Blaak, Van der Linden, Van Dijk, Bijl, De Vries, Verschoor, Dekker, Van Doorn en Boshuizen.


Screenshot van website

Parenteel Pieter in't Veld - www.genealogieonline.nl/parenteel-pieter-int-veld

Een publicatie door A. Kraaijeveld met gegevens over oa. de families In't Veld, Molendijk, Van der Linden, Robbemond, Visser, De Bruijn, Van Heeren, Van de Merwe, Schipper en De Jong.


Screenshot van website

Parenteel Simon in't Veld - www.genealogieonline.nl/parenteel-simon-int-veld

Een publicatie door A. Kraaijeveld met gegevens over oa. de families In't Veld, Van der Linden, Molendijk, Van de Merwe, Visser, De Bruijn, Barendrecht, Van Driel, Mol en Brand.


Screenshot van website



Genealogie nieuws