stamboomgids

Familienamen » V

Websites 771 - 780 van 906:

Stamboom Zegert Vis - www.genealogieonline.nl/stamboom-zegert-vis

Een publicatie door Jan Vis met gegevens over oa. de families Vis, Griffioen, Lagerweij, Buijs, Bos, Van Donselaar, Engelen, Du Bois, Schimmel en Van Engelenhoven.


Screenshot van website

Stamboomonderzoek Jan Veenstra - www.genealogieonline.nl/stamboomonderzoek-jan-veenstra

Een publicatie door Jan Veenstra met gegevens over oa. de families Doek, Veenstra, Blaauw, De Vries, Willems, Olijve, Bos, Drent, Veen Van en Zeunen.


Screenshot van website

Stamboomonderzoek Jan Verhelst - home.scarlet.be/jan.verhelst/genealogie

Overzicht van de genealogische projecten van Jan Verhelst


Screenshot van website

StamboomVermeulen - www.vermeulen.uwstamboomonline.nl

De stamboom van de familie Vermeulen.


Screenshot van website

Stamboon De Vries - www.genealogieonline.nl/stamboon-de-vries

Een publicatie door Danielle Bakker met gegevens over oa. de families Kramer, De Vries, Blok, Welles, Van der Linde, Veenstra, Zeepvat, Ruiter, Van Veen en Meester.


Screenshot van website

Stamoom Verlaeken - www.genealogieonline.nl/stamoom-verlaeken

Een publicatie door Vincent Verlaeken met gegevens over oa. de families Battaille, Verlaeken, De Stappens, De Landsheer, Roosemont, Lateur, Kaisergruber, Apraiz Y Dobaran, Van de Meerssche en De Keyser.


Screenshot van website

Stamreeks Antonia Vrouwe - www.genealogieonline.nl/stamreeks-antonia-vrouwe

Een genealogische publicatie door Koos Trompert met gegevens over onder andere de families Vrouwe, Oomen, Suiker Alias Vrouwe, Suiker en Nobel.


Screenshot van website

Stamreeks Vermei - www.genealogieonline.nl/stamreeks-vermei

Een publicatie door Luuk Vermei met gegevens over oa. de families Vermeij, Vermei, Van Leeuwen, Moraal, Van der Maat, Van der Laan, De Heer, Van den Heuvel, Van der Weijden en Van der Kraats.


Screenshot van website

Stamreeks Vermeulen - home.planet.nl/~jlafeber/stamreeksVermeulen.html

Stamreeks Vermeulen (van Jan tot Hendrika Jacoba)


Screenshot van website

Stamreeks Versteegen - www.genealogieonline.nl/stamreeks-versteegen

Een genealogische publicatie door Hedwich de Vries met gegevens over onder andere de families Jans, Jacobs, Van Bourgondi?, Van Brederode, Van Beieren, Willems, Klarenbeek, Kuiken en Keizer.


Screenshot van website



Genealogie nieuws