stamboomgids

Familienamen » V

Websites 741 - 750 van 886:

Stamboom Vrensen - www.genealogieonline.nl/stamboom-vrensen

Een publicatie door J.C.S.M. Vrensen met gegevens over oa. de families Vrensen, Schotman, Koesen, Winkel, Govers, Kuijpers, Toethuijs, Lathouwers, Daalmeijer en Bosch.


Screenshot van website

Stamboom Vrielink x Rorije - www.genealogieonline.nl/stamboom-vrielink-torije

Een genealogische publicatie door Esther Vrielink met gegevens over onder andere de families Vrielink, Ter Keurst, Smit, Rorije, Ter Horst, Van Eijsden, Ooms, Ten Seldam en Van 't Landhuis.


Screenshot van website

Stamboom Vriend - www.genealogieonline.nl/stamboom-vriend

Een publicatie door Kramer met gegevens over oa. de families Vriend, Krul, Kieft, De Vries, Brander, Molen, Zweep, Rol, Raven en Singer.


Screenshot van website

Stamboom Vriend - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-vriend

Een genealogische publicatie door Marloes Vriend met gegevens over onder andere de families Vriend, De Boer, Van der Knoop, Schipper, Ero, Vonk, Veenis, Kat en Groot.


Screenshot van website

Stamboom Vries - www.genealogieonline.nl/stamboom-vries

Een publicatie door Vries met gegevens over oa. de families Vries, Oort, Van der Lijn, Buisman, Drost, Jans, Willems, Siccama, De Vries en Kikkert.


Screenshot van website

Stamboom Vriesen - www.genealogieonline.nl/stamboom-vriesen

Een publicatie door E.J. Vriesen met gegevens over oa. de families Bergwerff, De Hoij, Poot, Droppert, Van Crugten, Lips, Van der Kaaden, Vriesen, Nagel en Bos.


Screenshot van website

Stamboom Vring - www.genealogieonline.nl/stamboom-vring

Een publicatie door Paul Vring met gegevens over oa. de families Vring, Oxsener, Hage, Haak, ter, Meijer, Martens, Kamer, van de, Versteeg en Versteeg.


Screenshot van website

Stamboom Vrinzen - www.genealogieonline.nl/stamboom-vrinzen

Een publicatie door Bert Vrinzen met gegevens over oa. de families Vrinzen, Hawinkels, Rentzenbrink, Van den Eertwegh, Pex, Hendriks, Heijnen, Jong, Smeets en Schleipfenbauer.


Screenshot van website

Stamboom Vrisekoop - www.genealogieonline.nl/stamboom-vrisekoop

Een genealogische publicatie door Adri Vrisekoop met gegevens over onder andere de families Hogenelst, Ruijssenaars, Vrisekoop,, Vriesekoop,, Hilhorst, Heemskerk, Bergman, Janmaat en Vrisekoop.


Screenshot van website

Stamboom Vrooland - www.genealogieonline.nl/stamboom-vrooland

Een genealogische publicatie door Olivier Vrooland met gegevens over onder andere de families Vrooland, Hoogeman, Fran├žois, Vroonland, Van Ekelenburg, Sauer, Franchois, Visch en Polack.


Screenshot van website



Genealogie nieuws