stamboomgids

Familienamen » V

Websites 741 - 750 van 906:

Stamboom Vos, (Floris), Huizen - home.kpn.nl/vos00546/rutvos/rutvos.htm

Stamboom Vos, Huizen


Screenshot van website

Stamboom Vos, (Pieter), Hilversum - www.genealogieonline.nl/stamboom-pieter-vos-hilversum

Een publicatie door Maria Vos - Blekemolen met gegevens over oa. de families Vos, Nol, van, Vos, van der, Bouwman, Bruijn, de, Alders, Fennis, Tabak en Tabak.


Screenshot van website

Stamboom Vos, Snijders, Kraat, Masselink - www.genealogieonline.nl/stamboom-vos-snijders

Een publicatie door Diana Vos met gegevens over oa. de families Vos, Kraat, Snijders, Masselink, Sloot, Berends, Hinnen, Huzen (Huizingh), Snippe en Klein.


Screenshot van website

Stamboom Vos-Kwekkeboom - www.genealogieonline.nl/stamboom-vos-kwekkeboom

Een publicatie door vos met gegevens over oa. de families Jan Van Blijdestijn, Daniel Van Blijdestijn, Jan Thomas Vos, Elisabeth Maria Van Blijdestijn, Jacob Van Blijdestijn, Hermanus Hendricus Vos, Wilhelm Menzo, Johannes Menzo, Geertje Menzo en Petronel


Screenshot van website

Stamboom Vosgezang - www.genealogieonline.nl/stamboom-vosgezang

Een publicatie door H. Vosgezang met gegevens over oa. de families Antonie Vosgezang, Hendrikus Vosgezang, Willemina Vosgezang, Hendrika Vosgezang, Hendrik Vorschezang Sofert, Derk Vosgezang, Hendrina Dragonder, Willemine Vosgezang, Mannis Vorschezang en


Screenshot van website

Stamboom Voskuil - www.genealogieonline.nl/stamboom-voskuil

Een genealogische publicatie door Eline Voskuil met gegevens over onder andere de families Voskuil, Tolboom, Ruiter, Van Lint, Bakker, Schilder, Lakeman, Voskuilen en Boelhouwer.


Screenshot van website

Stamboom Vossen - www.genealogieonline.nl/stamboom-vossen

Een genealogische publicatie door Harrie Vossen met gegevens over onder andere de families Vossen, Janssen, Hekkens, Cruijsberg, Joosten, Testroote, Vervoort, Cremers en Engel.


Screenshot van website

Stamboom Vosters - www.genealogieonline.nl/stamboom-vosters

Een publicatie door Bart Vosters met gegevens over oa. de families Vorsters, Vosters, Broeckx, Claes, Beirens, Timmermans, Lauwers, Jacobs, Van Poppel en Van Herck.


Screenshot van website

Stamboom Voute - www.genealogieonline.nl/stamboom-voute

Een publicatie door Christiaan met gegevens over de familie Voute.


Screenshot van website

Stamboom Vraets - www.genealogieonline.nl/stamboom-vraets

Een publicatie door L.H.M. Vraets met gegevens over oa. de families Groenen, Vraets, Bleser, Op den Kamp, Snackers, Meijers, Vraets (Frots), Didden, Janssen en Peters.


Screenshot van website



Genealogie nieuws