stamboomgids

Familienamen » V

Websites 751 - 760 van 897:

Stamboom Vriend - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-vriend

Een genealogische publicatie door Marloes Vriend met gegevens over onder andere de families Vriend, De Boer, Van der Knoop, Schipper, Ero, Vonk, Veenis, Kat en Groot.


Screenshot van website

Stamboom Vries - www.genealogieonline.nl/stamboom-vries

Een publicatie door Vries met gegevens over oa. de families Vries, Oort, Van der Lijn, Buisman, Drost, Jans, Willems, Siccama, De Vries en Kikkert.


Screenshot van website

Stamboom Vriesen - www.genealogieonline.nl/stamboom-vriesen

Een publicatie door E.J. Vriesen met gegevens over oa. de families Bergwerff, De Hoij, Poot, Droppert, Van Crugten, Lips, Van der Kaaden, Vriesen, Nagel en Bos.


Screenshot van website

Stamboom Vring - www.genealogieonline.nl/stamboom-vring

Een publicatie door Paul Vring met gegevens over oa. de families Vring, Oxsener, Hage, Haak, ter, Meijer, Martens, Kamer, van de, Versteeg en Versteeg.


Screenshot van website

Stamboom Vrinzen - www.genealogieonline.nl/stamboom-vrinzen

Een publicatie door Bert Vrinzen met gegevens over oa. de families Vrinzen, Hawinkels, Rentzenbrink, Van den Eertwegh, Pex, Hendriks, Heijnen, Jong, Smeets en Schleipfenbauer.


Screenshot van website

Stamboom Vrisekoop - www.genealogieonline.nl/stamboom-vrisekoop

Een genealogische publicatie door Adri Vrisekoop met gegevens over onder andere de families Hogenelst, Ruijssenaars, Vrisekoop,, Vriesekoop,, Hilhorst, Heemskerk, Bergman, Janmaat en Vrisekoop.


Screenshot van website

Stamboom Vrooland - www.genealogieonline.nl/stamboom-vrooland

Een genealogische publicatie door Olivier Vrooland met gegevens over onder andere de families Vrooland, Hoogeman, Fran├žois, Vroonland, Van Ekelenburg, Sauer, Franchois, Visch en Polack.


Screenshot van website

Stamboom Vroom, mijn familie uit de provincie Groningen - www.genealogieonline.nl/stamboom-vroom

Een publicatie door J.H. Vroom te Enschede met gegevens over oa. de families Vroom, Streuper, Veendorp, Kremer, Bakema, Kanter, De Vries, Ten Cate, Rensema en Eppes.


Screenshot van website

Stamboom Vroon - www.genealogieonline.nl/stamboom-vroon

Een publicatie door Eef Vroon met gegevens over oa. de families Vroon, De Kruijk, Van Nupoort, De Jongh, De Jong, Kortlever, Alblas, Vreeswijk, De Groot en Woudenberg.


Screenshot van website

Stamboom Vuijst - www.genealogieonline.nl/stamboom-vuijst

Een genealogische publicatie door Paulus Vuijst met gegevens over onder andere de families Post, Vuijst, Van Voorst, Van Lockhorst, Wiegmink, Van der Lande, Burema, Van Woudenberg en Navest.


Screenshot van website



Genealogie nieuws