stamboomgids

Familienamen » V

Websites 711 - 720 van 865:

Stamboom Voskuil - www.genealogieonline.nl/stamboom-voskuil

Een genealogische publicatie door Eline Voskuil met gegevens over onder andere de families Voskuil, Tolboom, Ruiter, Van Lint, Bakker, Schilder, Lakeman, Voskuilen en Boelhouwer.


Screenshot van website

Stamboom Vossen - www.genealogieonline.nl/stamboom-vossen

Een publicatie door Harrie Vossen met gegevens over oa. de families Vossen, Hekkens, Cruijsberg, Vervoort, Joosten, Heckens, Cremers, Gerits, Cruijsbergh en Janssen.


Screenshot van website

Stamboom Vosters - www.genealogieonline.nl/stamboom-vosters

Een publicatie door Bart Vosters met gegevens over oa. de families Vorsters, Vosters, Broeckx, Claes, Beirens, Timmermans, Lauwers, Jacobs, Van Poppel en Van Herck.


Screenshot van website

Stamboom Voute - www.genealogieonline.nl/stamboom-voute

Een publicatie door Christiaan met gegevens over de familie Voute.


Screenshot van website

Stamboom Vraets - www.genealogieonline.nl/stamboom-vraets

Een publicatie door L.H.M. Vraets met gegevens over oa. de families Groenen, Vraets, Bleser, Op den Kamp, Snackers, Meijers, Vraets (Frots), Didden, Janssen en Peters.


Screenshot van website

Stamboom Vrancken - www.genealogieonline.nl/stamboom-vrancken

Een publicatie door Giel Vrancken met gegevens over oa. de families Vrancken, Nies, Kerckhofs, Schoonderwalt, Dolmans, Geurts, Caenen, Op Den Camp, Loyens en Verwey.


Screenshot van website

Stamboom Vredeling - www.genealogieonline.nl/stamboom-vredeling

Een publicatie door Rob Vredeling met gegevens over oa. de families Vredeling, Post, De Bree, Hesselink, Dijkhuizen, Kortes, Schut, Baegen, Van Achterbergh en Van Biegten.


Screenshot van website

Stamboom Vreenegoor - www.genealogieonline.nl/stamboom-vreenegoor

Een genealogische publicatie door Rob Vreenegoor met gegevens over onder andere de families Vreenegoor, Den Nijs, Uijldert, Dekker, Bakx, Van den Berg, Harke, Koedijk en Bosman.


Screenshot van website

Stamboom Vreeswijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-vreeswijk

Een publicatie door Vreeswijk met gegevens over oa. de families Vreeswijk, Spitsbaard, Van Luijn, Visser, Dupuij, Hoppezak, Agterberg, Van Wijk, Coersen en Van der Does.


Screenshot van website

Stamboom Vrensen - www.genealogieonline.nl/stamboom-vrensen

Een publicatie door J.C.S.M. Vrensen met gegevens over oa. de families Vrensen, Schotman, Koesen, Winkel, Govers, Kuijpers, Toethuijs, Lathouwers, Daalmeijer en Bosch.


Screenshot van website



Genealogie nieuws