stamboomgids

Familienamen » V

Websites 711 - 720 van 909:

Stamboom Voets - www.voets.name/phpgedview

Stamboom van familie Voets


Screenshot van website

Stamboom Voets - www.genealogieonline.nl/stamboom-voets

Een publicatie door Jaap Voets met gegevens over oa. de families Brouwers, Kessels, Voets, Nooijen, Keulemans, Zomer, Bols, Roeffen, Platen en Hoezen.


Screenshot van website

Stamboom Voets en Bataille - stamboom.voets.eu

Stamboom Voets en Bataille met PhpGedView. Tevens de namen van der Steen en Delmee.


Screenshot van website

Stamboom Vogel - www.genealogieonline.nl/stamboom-vogel

Een publicatie door Paul Seesink met gegevens over oa. de families Vogel, Van den Steen, Grevinck, Ripperbant, Van Rijswick, Te Boekhorst, De Greve, Schaep, Becker en Otten.


Screenshot van website

Stamboom Vogelaar - Middelharnis - www.genealogieonline.nl/stamboom-vogelaar-middelharnis

Een publicatie door Fred Vogelaar met gegevens over oa. de families Most, Groeneweg, Vogelaar, Schut, Ruinard, Immerzeel, Aleman, De Munnik, Boon en Van Spronsen.


Screenshot van website

Stamboom Vogelaar - Schut - www.genealogieonline.nl/stamboom-vogelaar-schut

Een publicatie door Fred Vogelaar met gegevens over oa. de families Most, Groeneweg, Vogelaar, Schut, Ruinard, Immerzeel, Aleman, Munnik, De en Munnik, De.


Screenshot van website

Stamboom Vogelzang/Reijnders - www.genealogieonline.nl/stamboom-vogelzang-reijnders

Een publicatie door Marinus Vogelzang met gegevens over oa. de families Van Eck, Baars, Reijnders, Van den Berg, Van der Heiden, Van Buuren, Van Dee, Jans, De Jong en Van Breda.


Screenshot van website

Stamboom Vogt - www.genealogieonline.nl/stamboom-vogt

Een genealogische publicatie door Wiel Vogt met gegevens over onder andere de families Wetzels, Meulenberg, Hamers, Weijers, Vogt, Halfkan, Scheuven, Beckers en Koops.


Screenshot van website

Stamboom Volbeda - www.genealogieonline.nl/stamboom-volbeda

Een publicatie door P.W. Volbeda met gegevens over oa. de families Volbeda, Klaassen, Bijl, Slijkhuis, Van der Laan, De Boer, De Jong, Borst, Looijen en Idzenga.


Screenshot van website

Stamboom Volkers - www.genealogieonline.nl/stamboom-volkers

Een publicatie door Henri Volkers met gegevens over oa. de families Volkers, Goudsblom, Roosloot, Van Mijteren, Bos, Wiering, Bes, Gerrits, Ooijevaar en Zomerdijk.


Screenshot van website



Genealogie nieuws