stamboomgids

Familienamen » V

Websites 711 - 720 van 859:

Stamboom Vrancken - www.genealogieonline.nl/stamboom-vrancken

Een publicatie door Giel Vrancken met gegevens over oa. de families Vrancken, Nies, Kerckhofs, Schoonderwalt, Dolmans, Geurts, Caenen, Op Den Camp, Loyens en Verwey.

Screenshot van website

Stamboom Vredeling - www.genealogieonline.nl/stamboom-vredeling

Een publicatie door Rob Vredeling met gegevens over oa. de families Vredeling, Post, De Bree, Hesselink, Dijkhuizen, Kortes, Schut, Baegen, Van Achterbergh en Van Biegten.

Screenshot van website

Stamboom Vreenegoor - www.genealogieonline.nl/stamboom-vreenegoor

Een genealogische publicatie door Rob Vreenegoor met gegevens over onder andere de families Vreenegoor, Den Nijs, Uijldert, Dekker, Bakx, Van den Berg, Harke, Koedijk en Bosman.

Screenshot van website

Stamboom Vreeswijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-vreeswijk

Een publicatie door Vreeswijk met gegevens over oa. de families Vreeswijk, Spitsbaard, Van Luijn, Visser, Dupuij, Hoppezak, Agterberg, Van Wijk, Coersen en Van der Does.

Screenshot van website

Stamboom Vrensen - www.genealogieonline.nl/stamboom-vrensen

Een publicatie door J.C.S.M. Vrensen met gegevens over oa. de families Vrensen, Schotman, Koesen, Winkel, Govers, Kuijpers, Toethuijs, Lathouwers, Daalmeijer en Bosch.

Screenshot van website

Stamboom Vrielink x Rorije - www.genealogieonline.nl/stamboom-vrielink-torijeNieuw!

Een genealogische publicatie door Esther Vrielink met gegevens over onder andere de families Vrielink, Ter Keurst, Smit, Rorije, Ter Horst, Van Eijsden, Ooms, Ten Seldam en Van 't Landhuis.

Screenshot van website

Stamboom Vriend - www.genealogieonline.nl/stamboom-vriend

Een publicatie door Kramer met gegevens over oa. de families Vriend, Krul, Kieft, De Vries, Brander, Molen, Zweep, Rol, Raven en Singer.

Screenshot van website

Stamboom Vriend - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-vriend

Een genealogische publicatie door Marloes Vriend met gegevens over onder andere de families Vriend, De Boer, Van der Knoop, Schipper, Ero, Vonk, Veenis, Kat en Groot.

Screenshot van website

Stamboom Vries - www.genealogieonline.nl/stamboom-vries

Een publicatie door Vries met gegevens over oa. de families Vries, Oort, Van der Lijn, Buisman, Drost, Jans, Willems, Siccama, De Vries en Kikkert.

Screenshot van website

Stamboom Vriesen - www.genealogieonline.nl/stamboom-vriesen

Een publicatie door E.J. Vriesen met gegevens over oa. de families Bergwerff, De Hoij, Poot, Droppert, Van Crugten, Lips, Van der Kaaden, Vriesen, Nagel en Bos.

Screenshot van website



Genealogie nieuws