stamboomgids

Familienamen » W

Websites 111 - 120 van 749:

Genealogie Wakker - gw5.geneanet.org/swakker

Een uitgebreid overzicht van meer dan 1200 Wakker's.


Screenshot van website

Genealogie Walraven - www.genealogieonline.nl/genealogie-walraven

Een publicatie door Piet van der Veen met gegevens over oa. de families Faesen, Hennequin, Hirschfeld, Walraven, Dudok Van Heel, Verdoorn, Reesse, Kievits, Kuhn en Van den Burg.


Screenshot van website

Genealogie Wals-Trommelen - www.genealogieonline.nl/genealogie-wals-trommelen

Een publicatie door Leo F.A. Wals met gegevens over oa. de families Wals, Heijenrath, Trommelen, Van Hoof, Romkens, Verheij, Kolltgens, Ortmanns, .


Screenshot van website

Genealogie Walthaus - www.genealogieonline.nl/genealogie-walthaus

Een publicatie door Wil Nolden met gegevens over oa. de families Walthaus, De Ridder, Waldhaus, Stiekema, Ermers, Klaasen, Langeloo, Woltinck, Schikan en Usleeber.


Screenshot van website

Genealogie Wapperom - www.genealogieonline.nl/genealogie-wapperom

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Wapperom, Van Wijngaarden, De Heer, Van Dalen, Tromp, Visser, Dekker, Van de Graaf, Veth en De Borst.


Screenshot van website

Genealogie Warnier - www.genealogieonline.nl/genealogie-warnier

Een publicatie door Patrick Warnier met gegevens over oa. de families Warnier, Vos, Couwenberg, Couwenbergh, Leder, Liefhebber, Kok, Stockenburgh, Breuker en Daniels.


Screenshot van website

Genealogie Was - www.genealogieonline.nl/genealogie-was

Een publicatie door George Ross met gegevens over oa. de families Was, Wanrooij, Hage, Bal, Van der Graaf, Flohil, Blom, Tak, Seijs en Van 't Zelfde.


Screenshot van website

Genealogie Wassenaar-Van der Reep - www.genealogieonline.nl/genealogie-wassenaar-van-der-reep

Een publicatie door Dita Sassen-de Haan met gegevens over oa. de families Van der Reep, Wassenaar, Van der Lubbe, Weijers, Lubbe, Warmerdam, Van Opzeeland, Ruijchrock, Caspers en Van De(R) Reep.


Screenshot van website

Genealogie Weinreder - www.genealogieonline.nl/genealogie-weinreder

Een publicatie door Jan van Noord met gegevens over oa. de families Weinreder, Bunskoek, Noppert, Smit, Van der Heide, Van Wijk, Van der Leij, Jans, Wever en Bron.


Screenshot van website

Genealogie Weise - www.genealogieonline.nl/genealogie-weise

Een publicatie door J.H. Vroom met gegevens over oa. de families Hemmers, Weise, Biekart, Pool, Germeraad, Weisse, Germeraath, Bos, Van Den en Bos, Van Den.


Screenshot van website



Genealogie nieuws