stamboomgids

Familienamen » W

Websites 131 - 140 van 778:

Genealogie Wetting - van Wel - www.genealogieonline.nl/genealogie-wetting-van-wel

Een genealogische publicatie door A.H.J. Wetting met gegevens over onder andere de families Homminga, Wetting, Van Well, Van Wel, Jorna, Walta, Bernard, Weeber en Catin.


Screenshot van website

Genealogie Weyn-Ponet - www.genealogieonline.nl/genealogie-weyn-ponet

Een publicatie door Herman Weyn met gegevens over oa. de families Weyn, Peer, Van, Vreeburg, Ponet, Geusens, Oosten, Van, Paridon, Van, Keillor en Keillor.


Screenshot van website

Genealogie Wichers - www.bonmama.nl/wichers.html

Deze fragment genealogie betreft een familie Wichers of Wiegers die in de eerste helft van de 19e eeuw vanuit de duitse plaats Halverde naar het veengebied rond de Dedemsvaart kwam.


Screenshot van website

Genealogie Wiebus - www.genealogieonline.nl/genealogie-wiebus

Een publicatie door Sandra Wiebus met gegevens over oa. de families ?? ??, Van der Steen Jan, Hop Evert, Hop Jannetje, Hop Wulfert, Van der Steen Leendert, Pater Jantje, Pater Gijsbert, (Peters) Hop Jan en Pater Martina Jacoba.


Screenshot van website

Genealogie Wiedeman - www.genealogieonline.nl/genealogie_wiedeman

Gegevens over oa. de families Wiedeman, Peverelli, Langkau, Huele, Snoek, Brinkman, Kleine, Van der Zalm, Perlee en Combi.


Screenshot van website

Genealogie Wiedeman - www.genealogieonline.nl/genealogie-wiedeman

Een publicatie door Ron Wiedeman met gegevens over oa. de families Wiedeman, Langkau, Scherpenisse, Peverelli, Van der Struijf, Paprota, Iliohan, Snoek, Huele en Meerens.


Screenshot van website

Genealogie Wieffering - www.genealogieonline.nl/genealogie-wieffering

Een publicatie door Jaap Haring met gegevens over oa. de families Wieffering, Wieferink, Monn.


Screenshot van website

Genealogie Wielinga - www.genealogieonline.nl/genealogie-wielinga

Een publicatie door Ton Wielinga met gegevens over oa. de families Wielinga, Van Dillen, Linnebank, Schurer, Van Hilten, Petersen, Jansen, Brandsma, Tippersma en Sippens.


Screenshot van website

Genealogie Wierstra, Van der Horn, Van der Ploeg, Pijpstra - www.wierstra.net

Deze genealogische site bevat de parentelen van onze ouders met de namen Wierstra, Van der Horn, Van der Ploeg en Pijpstra en historische informatie over de dorpen Kollum en Grijpskerk


Screenshot van website

Genealogie Wiesenfeld en Klein Meulenkamp - www.genealogieonline.nl/genealogie-wiesenfeld-klein-meulenkamp

Een publicatie door Erwin Wiesenfeld met gegevens over oa. de families Wormgoor, Salomonson, Roenhorst, Budding, Hilferink, Jonker, Van Beem, De Bruin, Stam en Verwoert.


Screenshot van website



Genealogie nieuws