stamboomgids

Familienamen » W

Websites 121 - 130 van 716:

Genealogie Weinreder - www.genealogieonline.nl/genealogie-weinreder

Een publicatie door Jan van Noord met gegevens over oa. de families Weinreder, Bunskoek, Noppert, Smit, Van der Heide, Van Wijk, Van der Leij, Jans, Wever en Bron.

Screenshot van website

Genealogie Weise - www.genealogieonline.nl/genealogie-weise

Een publicatie door J.H. Vroom met gegevens over oa. de families Hemmers, Weise, Biekart, Pool, Germeraad, Weisse, Germeraath, Bos, Van Den en Bos, Van Den.

Screenshot van website

Genealogie Weise - www.genealogieonline.nl/genealogie-weise

Een publicatie door J.H. Vroom met gegevens over oa. de families Hemmers, Weise, Biekart, Pool, Germeraad, Weisse, Germeraath, Bos, Van Den en Bos, Van Den.

Screenshot van website

Genealogie Weissman-Van Spall - www.genealogieonline.nl/genealogie-weissman-van-spall

Een publicatie door A.W. Weissman met gegevens over oa. de families Van Spall, Lucardie, Weissman, De Lizer, Hertel, De Bruin, Wolff, Robbers, Gabeler en Bijkerk.

Screenshot van website

Genealogie Weistra (Friesland) - www.genealogieonline.nl/genealogie-weistra

Een genealogische publicatie door Jan Timmerman met gegevens over onder andere de families Weistra, De Graaf, Dijkstra, De Jong, Laskewitz, Van Kammen, Wiglama, De Vries en Visser.

Screenshot van website

Genealogie Weits - www.genealogieonline.nl/genealogie-weits

Een publicatie door Maria Deuling met gegevens over oa. de families Jans, Mulder, Reddingius, La Crois, Weis, Sierks, Meijer, Popken, Broekema en Huijser.

Screenshot van website

Genealogie Werkman & Schoolderman - www.werkman.info

Naast informatie over de eigen familienamen ook veel gegevens over aanverwante familienamen: van de Belt (of Beld), ten Kate (of Cate, Katen),Kulk, ..

Screenshot van website

Genealogie Wessel Wijberdinck - www.genealogieonline.nl/genealogie-wessel-wijberdinck

Een genealogische publicatie door Johan Weerkamp met gegevens over onder andere de families Wieberdink, Wijberdinck, Kolstee, Weerkamp, Heusinkveld, Grevers, Wijberdink, Lammers en Colstee.

Screenshot van website

Genealogie Wesselo - genealogie.correlje.com/families/wesselo

Genealogie van de Families Wesselo en Wisselo (inclusief alle naamvarianten) met fotos

Screenshot van website

Genealogie Westerhof(f)-Verhees - www.genealogie.westerhof.nu

GenealogieFamiliewapens

Screenshot van website



Genealogie nieuws