stamboomgids

Familienamen » W

Websites 151 - 160 van 725:

Genealogie Wilhelm - www.genealogieonline.nl/genealogie-wilhelm

A genealogical publication by Udo Wilhelm with information about, among others, the families Wilhelm, Köhler, Börner, Korngiebel, Ratz, Hüther, Peupelmann, Kärst and Schrön.


Screenshot van website

Genealogie Wille-Schumann - www.genealogieonline.nl/genealogie-wille-schumann

Een genealogische publicatie door J. Wille met gegevens over onder andere de families De Wolf, De Rop, De Gols, Beeckman, Macharis, Moens, Van Nuffel, Meert en Van Langenhove.


Screenshot van website

Genealogie Willem (Van der Windt, van der Wint) - www.vanderwindtgenealogie.nl/genealogie.html

Een compleet overzicht van de familie Van der Windt uit Vlaardingen vanaf 1600 tot ca. 1920. Inclusief Van der Winden die zich in Schipluiden, Maassluis, Schiedam, Rotterdam, maar ook in Drenthe en Brussel hebben gevestigd. Vanaf Willem en Maartje.


Screenshot van website

Genealogie Willems - www.genealogieonline.nl/genealogie-willems

Een publicatie door Ger Willems met gegevens over oa. de families Willems, Huynen, Erkens, Frambach, Bo(O)rmans, Brouwers, Kerff, Eijssen, Vos en Hanssen.


Screenshot van website

Genealogie Wink en Schmaltz - www.genealogieonline.nl/genealogie-wink-en-schmaltz

Een publicatie door Rein Wink met gegevens over oa. de families De Jong, Van de Merwe, Heida, De Vries, Jans, Bakker, Van Luijk, Dijkstra en Dijkstra.


Screenshot van website

Genealogie Winkels - www.genealogieonline.nl/genealogie-winkels

Een publicatie door M. Winkels met gegevens over oa. de families Van Lith, Jans, Winkels, Mulder, Hindriks, Van der Heide, Hendriks, Lohof, Harms en Kwak.


Screenshot van website

Genealogie Wintergenen - www.genealogieonline.nl/genealogie-wintergenen

Een genealogische publicatie door Karen Hartmans-Winter met gegevens over onder andere de families Zipp, Gosewehr, Van Bommel, Geldorp, Winter, Schouten, Van Leuven, Bierman en De Winter.


Screenshot van website

Genealogie Witte - www.genealogieonline.nl/genealogie-witte

Een publicatie door Olav Witte met gegevens over oa. de families Witte, Zieltjens, Majoor, Zieltjes, Van den Berg, Bakker, Uijlenbroek, Brouwer, Zijm en Spigt.


Screenshot van website

Genealogie Witvliet - www.genealogieonline.nl/genealogie-witvliet

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Witvliet, Van Eck, Grevenstuk, Hagens, Van der Stad, Driesprong, Tiggelman, Van Witvliet, Van Putten en Van Wezel.


Screenshot van website

genealogie Woldering - home.kpn.nl/jwwoldering/woldering.html

Genealogie Fam.Woldering


Screenshot van website



Genealogie nieuws