stamboomgids

Familienamen » W

Websites 141 - 150 van 772:

Genealogie Wiggers - www.thwiggers.nl

Genealogie van deze, van oorsprong Arnhemse, familie.


Screenshot van website

Genealogie Wiggers-Branderhorst - www.genealogieonline.nl/genealogie-wiggers-branderhorst

Een publicatie door Harrie van Osch met gegevens over oa. de families Wichgers, Wichers, Wigchers, Wiggers, Lamers, Branderhorst, Rabelink, Manders, Veulings en Drost.


Screenshot van website

Genealogie Wijbenga Wybenga Wijbinga Wybinga Wiebenga Wiebinga ... - www.wijbenga.info/home.php

Genealogie Wijbenga, Wybenga, Wijbinga, Wybinga, Wiebenga, Wiebinga, ... Toering, Stute, Schrik, Grin, Immens


Screenshot van website

Genealogie Wijker-Egmond - www.genealogieonline.nl/genealogie-wijker-egmond

Gegevens over de familie WIJKER met o.a. aanverwante families Dekker, Glas, Groen, Stam, Stoker, Visser, Zwaan en Zwart. (publicatie door Chris de Rijk)


Screenshot van website

Genealogie Wijmenga Webtrees - webtrees.rolandwijmenga.nl

Stamboom Wijmenga in allerlei verschillende schrijfwijzen bijgewerkt tot maart 2017


Screenshot van website

Genealogie Wijnands Hopman - www.myheritage.nl/site-family-tree-127097452/wijnands

Genealogie in brede zin van de familie wijnands hopman westerhof goossens, veelal dezelfde gegevens als hier op de site te vinden


Screenshot van website

Genealogie Wijnnobel-Wijnobel - www.genealogieonline.nl/genealogie-wijnnobel-wijnobel

Een genealogische publicatie door Jan Wijnnobel met gegevens over onder andere de families Wijnnobel, Wijnobel, De Kler, Haverkamp, Le Pair, Walter, Vink, Van den Abeelen en Coenen.


Screenshot van website

Genealogie Wijten - www.genealogieonline.nl/genealogie-wijten

Een publicatie door Kees de Koning met gegevens over oa. de families Wijten, Hazen, Van Meer, Van Aart, Van Berlo, Van Duren, Leijten, Adriaansen, De Kooning en Cuypers.


Screenshot van website

Genealogie Wilhelm - www.genealogieonline.nl/genealogie-wilhelm

A genealogical publication by Udo Wilhelm with information about, among others, the families Wilhelm, Köhler, Börner, Korngiebel, Ratz, Hüther, Peupelmann, Kärst and Schrön.


Screenshot van website

Genealogie Wille-Schumann - www.genealogieonline.nl/genealogie-wille-schumann

Een genealogische publicatie door J. Wille met gegevens over onder andere de families De Wolf, De Rop, De Gols, Beeckman, Macharis, Moens, Van Nuffel, Meert en Van Langenhove.


Screenshot van website



Genealogie nieuws