stamboomgids

Familienamen » W

Websites 291 - 300 van 725:

Stamboom Jan Werkman - www.genealogieonline.nl/stamboom-jan-werkman

Een publicatie door Jan Werkman met gegevens over oa. de families Werkman, Bos, De Vries, Smit, Broekema, Mulder, Doornbos, Wieringa, Huizinga en Jans.


Screenshot van website

Stamboom Jitse Wiersma - www.genealogieonline.nl/stamboom-jitse-wiersma

Een publicatie door Sjoerd Jelle Wiersma met gegevens over oa. de families Wiersma, Hasselmeyer, Abel, Krol, Werner, Zwart, Van Duinen, Maduro, De Vriendt en Van der Meer.


Screenshot van website

Stamboom Jos Wijnhoven - www.genealogieonline.nl/stamboom-jos-wijnhoven

Een publicatie door Jos Wijnhoven met gegevens over oa. de families Wijnhoven, Versleyen, Schraven, Janssen, Jacobs, Asselberghs, Fleuren, Driessen, Peters en Van der Pas.


Screenshot van website

Stamboom Kyle Willemse - www.genealogieonline.nl/stamboom-kyle-willemse

Een publicatie door Lia Willemse-Koops met gegevens over oa. de families Willemse, Konings, Nagtegaal, Koops, Gerritsen, Vroon, Van Rome, Den Daas, Clement en Pot.


Screenshot van website

Stamboom Lars Werner - www.genealogieonline.nl/stamboom-lars-werner

Een publicatie door Bea Werner met gegevens over oa. de families Litzler, Studer, Freyburger, Dirliat, Muller, Scherrer, Dietemann, Harskamp, Ginkel en Boogert.


Screenshot van website

Stamboom Luitie Jans van Warfhuizen/ van Maren - www.genealogieonline.nl/stamboom-luitie-jans-van-warfhuizen

Een publicatie door P. W. van Maaren met gegevens over oa. de families Van Maren, Van Maaren, Jans, Wiersema, Kruizinga, Sikkens, Van Kampen, Niemeijer, Vink en Van der Laan.


Screenshot van website

Stamboom Maarten van Wingerden - www.genealogieonline.nl/stamboom-maarten-van-wingerden

Een publicatie door Yvonne van Wijngaarden met gegevens over oa. de families Van Wingerden, Van Veen, Radder, Van der Neut, Den Outer, Kruit, Van der Veer, Balk, Van der Hoeven en Brunink.


Screenshot van website

Stamboom onLine : Genealogische zoektocht naar de familie Wesseling - stamboom-online.blogspot.nl

Parenteel van Koert Wesseling vanaf 1754 tot begin 20e eeuw. Website is uitgebreid, maar ook nog in ontwikkeling. Nog niet alle info is verwerkt.


Screenshot van website

Stamboom Petra van de Weg-van den Brink - www.genealogieonline.nl/stamboom-petra-van-de-weg-van-den-brink

Een publicatie door Petra van de Weg-van den Brink met gegevens over oa. de families Van Oosten, De Boer, Van den Brink, Knijff, De Vries, Van Reenen, Overdijk, Van der Gijp, Goedhart en Wijtman.


Screenshot van website

Stamboom Pieter van Woerden en Maria van Stuijvenberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-woerden-van-stuijvenberg

Een publicatie door R.H.C. Tromp met gegevens over oa. de families Van Woerden, Van Stuijvenberg, Fliehe, De Jongh, Verbeek, Verploegh, Rosa, Nout, Van Rosendaele en Overheul.


Screenshot van website



Genealogie nieuws