stamboomgids

Familienamen » Z

Websites 31 - 40 van 184:

Genealogie Zwanepol - www.genealogieonline.nl/genealogie-zwanepol

Een publicatie door B. Zwanepol met gegevens over oa. de families Jans, Mulder, Gerrits, Zwanepol, Jansen, Boeve, Hendriks, Bossenbroek, Van Dijk en Mouw.


Screenshot van website

Genealogie Zwarberg - www.genealogieonline.nl/genealogie-zwarberg

Een publicatie door Hiltje Zwarberg met gegevens over oa. de families Schwarberg, Telkamp, Doornbos, Vos, Pentermann, Nicolai, De Vries, Van der Laan, Bouwman en De Boer.


Screenshot van website

Genealogie Zwerts, Zweerts en verwanten - www.zwerts.nl

Genealogische gegevens betreffende: Dingenouts, van Evert, Frijters, Meeuwisse, Ouwerkerk, van Schoonderwoerd den Bezemer, van Wandelen, Zweerts, Zwerts zowel in Nederland als de Nederlandse Antillen


Screenshot van website

Genealogie Zwerts, Zweerts en verwanten - genealogie.zwerts.nl

Genealogische gegevens betreffende: Dingenouts, van Evert,Frijters,Meeuwisse,Ouwerkerk,van Schoonderwoerd den Bezemer,van Wandelen,Zweerts,Zwerts


Screenshot van website

Genealogieën van families Van der Swaen - Van der Swaan - Van der Zwaan - vanderzwaan.genealogie.joosen.org

Genealogieën van families Van der Swaen - Van der Swaan - Van der Zwaan in Nederland


Screenshot van website

Genealogiepagina van Bouwe Zwart - www.b-zwart.nl

Familienamen zijn Swart/Zwart, van den Brink, Vinke/Finke, Wieringa


Screenshot van website

Geneologie Zeilinga - www.zeilinga.eu

Geneologie Zeilinga (Stamboomonderzoek)


Screenshot van website

Grafstenen Zuiderzeemuseum - www.genealogieonline.nl/grafstenen-zuiderzeemuseum

Een publicatie door Hans Schutijser met gegevens over oa. de families Smit, Kalis, Tijsen, Bakker, Duijnker, Mier, Jongkind, Kooij en Kooij.


Screenshot van website

Heel Eikenhorst Zweden - www.genealogieonline.nl/heel-eikenhorst-zweden

Een publicatie door Niek van Zweden met gegevens over oa. de families Van Heel, Van Zweden, Van Zweeden, Van Eikenhorst, De Korte, Van Sweden, Uit de Bulten, Hopstaken en Hopstaken.


Screenshot van website

Kállai Zsolt - www.genealogieonline.nl/kallai-zsolt

A genealogical publication by Kállai Zsolt with information about, among others, the families Szabó, Kállai, Nagy, Juhász, Duró, Simon, Kovács, Sz?cs and Veres.


Screenshot van website



Genealogie nieuws