stamboomgids

Familienamen » Z

Websites 51 - 60 van 183:

Kwartierstaat Maurice Ramin de Zeeuw - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-maurice-ramin-de-zeeuw

Een publicatie door M. de Zeeuw met gegevens over de families De Zeeuw.


Screenshot van website

Kwartierstaat Ruud Zonneveld - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-ruud-zonneveld

Een genealogische publicatie door Ruud Zonneveld met gegevens over onder andere de families Jans, Zonneveld, Van der Kolk, De Ruijter, ....., Rijke, Van Langendonck, Cornelis en Dekker.


Screenshot van website

Kwartierstaat van de familie Zwarteveen - home.kpn.nl/mbuitenhuis2/genealogie/Kwartierstaat-Zwarteveen.htm

Kwartierstaat van de familie Zwarteveen, met veel voorouders (o.a. Heins, Van der Borg, Rozema) uit Groningen, Friesland en Overijssel.


Screenshot van website

Kwartierstaat Van der Zwaag - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-van-der-zwaag

Een publicatie door Johan Deinum met gegevens over oa. de families Van der Zwaag, De Vries, De Boer, Sikma, Van der Swaag, Annema, Iestra, Piekstra, Van Dijk en Helder.


Screenshot van website

Kwartierstaat van Leo Zeegers - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-leo-zeegers

Een publicatie door Wim Sluijtman met gegevens over oa. de families Post, Van Velzen, Vrijmoet, Van Handel, Onderwater, Zeegers, Van den Bosch, Kramer en Kramer.


Screenshot van website

Kwartierstaat Zandt - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-zandt

Een publicatie door Gera met gegevens over oa. de families Wiers, Jans, Weggemans, Rosing, Geerlinks, Zandt, Doornbos, Willems, Pilon en Meijering.


Screenshot van website

Kwartierstaat Zuiderent-van Wijgerden - www.zuiderent.ch

Vrij uitgebreide kwartierstaat, voornamelijk in Zuid-Holland, Noord-Brabant, Gelderland, Utrecht en Amsterdam. Alle kwartieren met bronvermelding.


Screenshot van website

Parenteel Ziedses Des Plantes - www.genealogieonline.nl/parenteel-ziedses-des-plantes

Een publicatie door J.J. Ziedses des Plantes met gegevens over oa. de families Ziedses Des Plantes, Van Spanje, Ziedses, Genesis, Malherbe, Van Helden, Verdu, Noordtzij, Hiddes en Mostert.


Screenshot van website

Parenteel Zweers - www.genealogieonline.nl/parenteel-zweers

Een publicatie door Everlien Salawan Bessie - Liet met gegevens over oa. de families Zweers, Liet, Jansen, Beumer, Aalders, Bosman, Sweers, Teunissen en Teunissen.


Screenshot van website

SANTENkraam - www.rvvz.demon.nl/santenkraam

Allen met achternaam Van Santen of Van Zanten, met direct verwanten


Screenshot van website



Genealogie nieuws