stamboomgids

Familienamen » Z

Websites 41 - 50 van 183:

Heel Eikenhorst Zweden - www.genealogieonline.nl/heel-eikenhorst-zweden

Een publicatie door Niek van Zweden met gegevens over oa. de families Van Heel, Van Zweden, Van Zweeden, Van Eikenhorst, De Korte, Van Sweden, Uit de Bulten, Hopstaken en Hopstaken.


Screenshot van website

Kállai Zsolt - www.genealogieonline.nl/kallai-zsolt

A genealogical publication by Kállai Zsolt with information about, among others, the families Szabó, Kállai, Nagy, Juhász, Duró, Simon, Kovács, Sz?cs and Veres.


Screenshot van website

Kwartierstaat Nienke Zwart - zwina.deds.nl

nienke zwart


Screenshot van website

Kwartierstaat De Zeeuw - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-de-zeeuw

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families De Zeeuw, Stoel, Streefkerk, Cranendonck, Visser, Blaeck, De Jong, Van Ham, Van Welsum en Van der Ree.


Screenshot van website

Kwartierstaat Epke Zonderland - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-epke-zonderland

Een publicatie door Jan van Noord met gegevens over oa. de families Albada, Scheltinga, Camstra, Jelgersma, Postma, Sjaardema, Aylva, Meylema, Monkelbaan en Rijpkema.


Screenshot van website

Kwartierstaat Fija van der Zande - zebregs.com

Genealogiepaginas van Piet Zebregs


Screenshot van website

Kwartierstaat Jan Zweep - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-jan-zweep

Een publicatie door J. Zweep met gegevens over oa. de families Mein, Jans, Zweep, Harms, Koers, Lutjeboer, Cornelis, Ritz, Edens en Jonge.


Screenshot van website

Kwartierstaat Johannes Zijlstra - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-johannes-zijlstra

Een publicatie door R. Sevinga met gegevens over oa. de families Jans, Jacobs, De Vries, Dijkstra, Pieters, Hendriks, Willems, Geerts, Johannes en De Boer.


Screenshot van website

Kwartierstaat Leonardus Johannes Zwanenburg - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-leonardus-johannes-zwanenburg

Een publicatie door F. Wijburg.


Screenshot van website

Kwartierstaat Maria de Zutter - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-maria-de-zutter

Een publicatie door Rudy Colpaert met gegevens over oa. de families De Zutter, Roordink, Steels, Francq, De Sutter, De Bra, Duerinck, Van de Kerckhove, Verspeeten en Deschepper.


Screenshot van website



Genealogie nieuws