stamboomgids

Familienamen » Z

Websites 41 - 50 van 184:

Kwartierstaat De Zeeuw - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-de-zeeuw

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families De Zeeuw, Stoel, Streefkerk, Cranendonck, Visser, Blaeck, De Jong, Van Ham, Van Welsum en Van der Ree.


Screenshot van website

Kwartierstaat Epke Zonderland - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-epke-zonderland

Een publicatie door Jan van Noord met gegevens over oa. de families Albada, Scheltinga, Camstra, Jelgersma, Postma, Sjaardema, Aylva, Meylema, Monkelbaan en Rijpkema.


Screenshot van website

Kwartierstaat Fija van der Zande - zebregs.com

Genealogiepaginas van Piet Zebregs


Screenshot van website

Kwartierstaat Jan Zweep - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-jan-zweep

Een publicatie door J. Zweep met gegevens over oa. de families Mein, Jans, Zweep, Harms, Koers, Lutjeboer, Cornelis, Ritz, Edens en Jonge.


Screenshot van website

Kwartierstaat Johannes Zijlstra - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-johannes-zijlstra

Een publicatie door R. Sevinga met gegevens over oa. de families Jans, Jacobs, De Vries, Dijkstra, Pieters, Hendriks, Willems, Geerts, Johannes en De Boer.


Screenshot van website

Kwartierstaat Leonardus Johannes Zwanenburg - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-leonardus-johannes-zwanenburg

Een publicatie door F. Wijburg.


Screenshot van website

Kwartierstaat Maria de Zutter - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-maria-de-zutter

Een publicatie door Rudy Colpaert met gegevens over oa. de families De Zutter, Roordink, Steels, Francq, De Sutter, De Bra, Duerinck, Van de Kerckhove, Verspeeten en Deschepper.


Screenshot van website

Kwartierstaat Maurice Ramin de Zeeuw - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-maurice-ramin-de-zeeuw

Een publicatie door M. de Zeeuw met gegevens over de families De Zeeuw.


Screenshot van website

Kwartierstaat Ruud Zonneveld - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-ruud-zonneveld

Een genealogische publicatie door Ruud Zonneveld met gegevens over onder andere de families Jans, Zonneveld, Van der Kolk, ....., De Ruijter, Rijke, Van Langendonck, Cornelis en Dekker.


Screenshot van website

Kwartierstaat van de familie Zwarteveen - home.kpn.nl/mbuitenhuis2/genealogie/Kwartierstaat-Zwarteveen.htm

Kwartierstaat van de familie Zwarteveen, met veel voorouders (o.a. Heins, Van der Borg, Rozema) uit Groningen, Friesland en Overijssel.


Screenshot van website



Genealogie nieuws