stamboomgids

Zoekresultaten 'Hu' (in alle categorieën)

Resultaten 3541 - 3550 van 3563:

Bidprentjes Theo Verschueren - www.genealogieonline.nl/bidprentjes-theo-verschueren

Een genealogische publicatie door Theo Verschueren met gegevens over onder andere de families Augustijnen, Aerts, Ceulemans, Andries, Verelst, Anthoni, Rijmenants, Michiels en Eskens.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom Schurink - www.genealogieonline.nl/stamboom-schurink

Een genealogische publicatie door Anton Schurink met gegevens over onder andere de families Schurink, Schoolen, Van Rijssen, Leunk, Jansen, Peters, Sijtsma, Aanstoot en Stens.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Scheirsen - www.genealogieonline.nl/stamboom-scheirsen

Een genealogische publicatie door Bart Scheirsen met gegevens over onder andere de families Scheirsen, Verplancke, Cools, Vanbeveren, Van Elverdinge, Florizoone, Huyghe, Decan en Vandemoortele.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Schultz - www.genealogieonline.nl/stamboom-schultz

Een genealogische publicatie door Kirsten Schultz met gegevens over onder andere de families Stoop, Schultz, Van Doorn,, Broekhuizen, Reusche, Jansen, De Wever,, Bleeker en Ditmarsch (Ditmaar).

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Lemmens-Hendrickx - www.genealogieonline.nl/stamboom-lemmens-hendrickx

Een genealogische publicatie door Christ Lemmens met gegevens over onder andere de families Berghuis, Lemmens, Van Gool, Krieger, Hendrickx, Op de Beeck, Van Leemput, Wolters en Maenhout.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

De Familie Elemans - www.genealogieonline.nl/de-familie-elemans

Een genealogische publicatie door Rob Elemans met gegevens over onder andere de families Elemans, Speet, Van den Hoogen, Couwenberg, Jansen, Van Couwenberg, Nijhuis, Van Oers en Kocken.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Fischer-Sandker Groningen-Drenthe-Emsland - www.genealogieonline.nl/genealogie-fischer-sandker

Een genealogische publicatie door Gerhard Fischer met gegevens over onder andere de families Schulte, Fischer, Haak, Jansen, Mulder, Meijer, Kostelijk, Smit en Wortelboer.

Categorie: Familienamen » F   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaat Ludovicus Tegelaar - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-ludovicus-tegelaar

Een genealogische publicatie door Wim Sluijtman met gegevens over onder andere de families Kievit, Tegelaar, Huurman, Brons, Hollander, Kranenburg, De Vos, Schouten en Van der Heijden.

Categorie: Familienamen » T   Filter


Screenshot van website

Stamboom Gunsters (Timmer) - www.genealogieonline.nl/stamboom-gunsters-timmer

Een genealogische publicatie door John Timmer met gegevens over onder andere de families Timmer, Erents, Ghoerahoe, Gunsters, Van Veen, Sinot, Westermolen, Hoven en Huiberts.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website

Genealogie familie Kies - www.genealogieonline.nl/genealogie-familie-kies

Een genealogische publicatie door René Kies met gegevens over onder andere de families Stoffels, Kies, Schulpen, Damen, Bakker, Vogels, Meuffels, Van Dinten en Van der Wal.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website