stamboomgids

Zoekresultaten 'Hu' (in alle categorieën)

Resultaten 3511 - 3520 van 3536:

Stamboom Meinders/Mijnders (ZH Eilanden) - www.genealogieonline.nl/stamboom-meinders-mijnders

Een genealogische publicatie door Hugo Meinders met gegevens over onder andere de families Mijnders, Neelemaat, Nelemaat, Hens, Meijnders, O'herne, Bergansius, Van der Plas en Schaepman.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Family Tree King - www.genealogieonline.nl/family-tree-king

A genealogical publication by Thom King with information about, among others, the families Hurd, Wells, Merritt, Higgins, Brown, Mcclintick, Ledford, Hainey and Clay.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom Hendrik Brons - www.genealogieonline.nl/stamboom-hendrik-brons

Een genealogische publicatie door Jan Brons met gegevens over onder andere de families Brons, Bloothoofd, Rohner, Ox, Schuring, Schouten, Schoolenaar, Dortmont en Heyntz.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van den Born - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-born

Een genealogische publicatie door Roelf Schrik met gegevens over onder andere de families Van den Born, Van der Borren (van Den Born), Broekhuizen, Mol, Jacobs, Henderiks, Dalmeijer, Gijberts en (van) Donselaar.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom familie Steenhuis - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-steenhuis

Een genealogische publicatie door Rene Steenhuis met gegevens over onder andere de families Hoekman, Steenhuis, Mein, Ringels, Van der Schans, Huizing, Greven, Roosenstruijck en Vetter.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Genealogie Diepeveen aanverwanten - www.genealogieonline.nl/genealogie-diepeveen-aanverwanten

Een genealogische publicatie door Wendy met gegevens over onder andere de families Diepeveen, Lubbers, Nijhuis, Lensink, Van Leusden, Grunder, Erdegaingh, Boonk en Moes.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Stamboom oorsprong Hessels familie - www.genealogieonline.nl/stamboom-oorsprong-hessels-familie

Een genealogische publicatie door Peter Hessels met gegevens over onder andere de families Hessels, Siccama, Everhardus, Pathuis, Krijthe, Poll, Hameeteman, Berends en Oerlemans.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Sintnicolaas de Jong - www.genealogieonline.nl/stamboom-sintnicolaas-de-jong

Een genealogische publicatie door Hedwich de Vries met gegevens over onder andere de families Sintnicolaas, Den Hoedt, Van Thuijl, Huijser, Groeneboom, Huiser, Van 't Zelfde, De Jong en Moerman.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Baum Family Tree - www.genealogieonline.nl/baum-family-tree

A genealogical publication by James Baum with information about, among others, the families Perrin, Baum, Perin, Hall, Holl, Gale, Lapp, Hunsinger and Lee.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Familiearchief Grielen - www.familiearchivaris.nl/2536

Je bent al in het bezit van ons boekwerk "Sporen in zand, familiegeschiedenis van de Grielen's". Dat boek is inmiddels al weer zeven jaar oud en sindsdien heeft de geschiedenis zich weer verder ontwikkeld... Er zijn huwelijken en geboortes geweest, we heb

Categorie: Archieven » Familiearchieven   Filter


Screenshot van website