stamboomgids

Zoekresultaten 'Hu' (in alle categorieën)

Resultaten 3531 - 3540 van 3548:

Stamboom Fredericus Holshuijsen - www.genealogieonline.nl/stamboom-fredericus-holshuijsen

Een genealogische publicatie door Fred Holshuijsen met gegevens over onder andere de families Holshuijsen, Laumen, Blok, Schmit, Van Genderen, Daniels, Holthuijsen, Schlossels en Vis.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Paul Willems - www.genealogieonline.nl/stamboom-paul-willems

Een genealogische publicatie door Jos Willems met gegevens over onder andere de families Willems, Kuijpers, Cellissen, Knols, Bemelmans, Janssen, Tonnaer, Lemmens en Hubens.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Family Tree Burkhardt - www.genealogieonline.nl/family-tree-burkhardt

A genealogical publication by Aaron Burkhardt with information about, among others, the families Jaussaud, Miles, Miracle, Boronda, Drum, Brown, Hughes, Burkhardt and Garnett.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Kwartier Schönhage - www.genealogieonline.nl/kwartier-schonhage

Een genealogische publicatie door Hans Schutijser met gegevens over onder andere de families Schönhage, De Jong, Cappendijk, Keersemaker, Sol, Oud, Verhoef, Moerman en Polfliet.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Verschueren - www.genealogieonline.nl/stamboom-verschueren

Een genealogische publicatie door Theo Verschueren met gegevens over onder andere de families Verschueren, Cannaerts, Van Hoof, Van den Broeck, Augustijnen, Bosmans, Peeters, Van der Veken en Verlinden.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom Dieperink - www.genealogieonline.nl/stamboom-dieperink

Een genealogische publicatie door Lex Dieperink met gegevens over onder andere de families Dieperink, Schrijver, De Boer, Zieleman, Hellendoorn, Seckel, Spaans, Van Broekhuizen en Treffers.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Kempen-Kampschreur - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-kempen-kampschreur

Een genealogische publicatie door Thed van Kempen met gegevens over onder andere de families Van Kempen, Evers, Kampschreur, Geurts, Van Bronswijk, Hendriks, Hummelink, Holterman en Roelofs.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Wamsteker - van Helten Family tree - www.genealogieonline.nl/wamsteker-van-helten-family-tree

A genealogical publication by Elske Wamsteker-Shaw with information about, among others, the families Wallis, Harridge, Wamsteker, Shaw, Van Helten, Drayton, Carter, Hubenet and Van Hemert.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Genealogie Van Loenhout - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-loenhout

Een genealogische publicatie door Marcel van Loenhout met gegevens over onder andere de families Van Loenhout, Court, Lobbia, Poirson, Clement, Huisman, Albrieux, Menoux en Van Ekeren.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Böger genealogie - www.genealogieonline.nl/boger-genealogie

Een genealogische publicatie door Mike Böger met gegevens over onder andere de families Böger, Smeehuijzen, Streuli (Streüli), Van Pallandt, Van Munster, Van Hoogstraten, Groen, Pleijsier en Hofman.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website