stamboomgids

Zoekresultaten 'Hu' (in alle categorieën)

Resultaten 3521 - 3530 van 3548:

Stamboom Smits - www.genealogieonline.nl/smits_stamboom

Een genealogische publicatie door Smits met gegevens over onder andere de families De Graaf, Smits, Van Asselt, De Wilde, De Boer, Pol, Beekman, Karrenbeld en Schut.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Genealogie Kristen - www.genealogieonline.nl/genealogie-kristen

Een genealogische publicatie door Patric Kristen met gegevens over onder andere de families Kristen, Kamphuis, Koekoek, Wolvenne, Boersma, Meise, Steinmeijer, Oelering en Olde Heuvel.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Familiearchief van Dijk- Vernooy --Schalkwijk, Wijk bij Duurstede, Vleuten - www.familiearchivaris.nl/2629

Voor mijzelf, voor ge√Įnteresseerde familieleden, maar allereerst voor mijn kleinkind Kyra, wil ik graag in kaart brengen, voor zover mogelijk, wie onze voorouders waren en hoe zij leefden. Ben dus op zoek naar documenten (geboorte en huwelijks actes, act

Categorie: Archieven » Familiearchieven   Filter


Screenshot van website

Stamboom Huys - www.genealogieonline.nl/stamboom_huys

Een genealogische publicatie door Blommers met gegevens over onder andere de families Huijs, Beker, Dekkers, Van der Haghen, Janssen, Vosbeek, Engels, Joosten en Reijnders.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Wijlens - www.genealogieonline.nl/stamboom-wijlens

Een genealogische publicatie door Bert Wijlens met gegevens over onder andere de families Wijlens, Lammers, Wielens (ook Wijlens), Koenderink, Dijkhuis, Brummelhuis, Ellenbroek, Wielens en Noordink.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Stambomen Reijnaars en Van de Peppel - www.genealogieonline.nl/stambomen-reijnaars-en-van-de-peppel

Een genealogische publicatie door FJ van de Peppel met gegevens over onder andere de families Lips, Troost, Breeman, Van de Scheur, Y, Kerstens, Huiberts, Pipping en Lodder.

Categorie: Familienamen » P   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van der Wal (Zuid-Holland) - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-wal-zuid-holland

Een genealogische publicatie door J.J. van der Wal met gegevens over onder andere de families Braam, Van der Wal, Horsman, Van Riet, Vink, Brama, De Ridder, Driehuis en Roest.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Stamboom Meijer, Nieuwe Pekela - www.genealogieonline.nl/stamboom-meijer-nieuwe-pekela

Een genealogische publicatie door Maria Vos - Blekemolen met gegevens over onder andere de families Meijer, De Boer, Schuring, Vinkenburg, Nagel, Roovers, Blok, De Graaf en Van Mastbergen.

Categorie: Familienamen » P   Filter


Screenshot van website

Gemeente Mol - www.gemeentemol.be/product/778/stamboomonderzoek

De dienst erfgoed biedt je een aantal hulpmiddelen aan om die personen terug te vinden zoals parochieregisters, burgerlijke stand en bevolkingsregisters.

Categorie: Internationaal » BelgiŽ   Filter


Screenshot van website

Genealogie Vries Breijnaerts - www.genealogieonline.nl/genealogie-vries-breijnaerts

Een genealogische publicatie door Ton de Vries met gegevens over onder andere de families De Vries, Breijnaerts, Van Nieuwenhuizen, De Vos, Hooijmans, Versteeg, Van Nieuwenhuizen (Nijenhuis), Hos en Van de Eijnden.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website