stamboomgids

Zoekresultaten 'Hu' (in alle categorieën)

Resultaten 3521 - 3530 van 3538:

Stamboom Sintnicolaas de Jong - www.genealogieonline.nl/stamboom-sintnicolaas-de-jong

Een genealogische publicatie door Hedwich de Vries met gegevens over onder andere de families Sintnicolaas, Den Hoedt, Van Thuijl, Huijser, Groeneboom, Huiser, Van 't Zelfde, De Jong en Moerman.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Baum Family Tree - www.genealogieonline.nl/baum-family-tree

A genealogical publication by James Baum with information about, among others, the families Perrin, Baum, Perin, Hall, Holl, Gale, Lapp, Hunsinger and Lee.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Familiearchief Grielen - www.familiearchivaris.nl/2536

Je bent al in het bezit van ons boekwerk "Sporen in zand, familiegeschiedenis van de Grielen's". Dat boek is inmiddels al weer zeven jaar oud en sindsdien heeft de geschiedenis zich weer verder ontwikkeld... Er zijn huwelijken en geboortes geweest, we heb

Categorie: Archieven » Familiearchieven   Filter


Screenshot van website

Stamboom Kraa - www.genealogieonline.nl/stamboom-kraa

Een genealogische publicatie door Hanny Zwaving met gegevens over onder andere de families KRAA, Brink, Kraa, Ten Bolscher, Berkhof, Eshuis, Veneman, Engberts en Post.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom Smeets - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-smeets

Een genealogische publicatie door N. Smeets met gegevens over onder andere de families Smeets, Brunenberg, Copier, Cloudt, Lousberg, Murk, Janssen, Beulen en Schulpen.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Schipper Huizen-Velsen - www.genealogieonline.nl/stamboom-schipper-huizen-velsen

Een genealogische publicatie door Kees Schipper met gegevens over onder andere de families Vos, Delfos, Haartsen, Van Ettinger, Schipper, Visser, Van Heijst, Smit en Schaap.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Smits - www.genealogieonline.nl/smits_stamboom

Een genealogische publicatie door Smits met gegevens over onder andere de families De Graaf, Smits, Van Asselt, De Wilde, De Boer, Pol, Beekman, Karrenbeld en Schut.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Genealogie Kristen - www.genealogieonline.nl/genealogie-kristen

Een genealogische publicatie door Patric Kristen met gegevens over onder andere de families Kristen, Kamphuis, Koekoek, Wolvenne, Boersma, Meise, Steinmeijer, Oelering en Olde Heuvel.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Familiearchief van Dijk- Vernooy --Schalkwijk, Wijk bij Duurstede, Vleuten - www.familiearchivaris.nl/2629

Voor mijzelf, voor geïnteresseerde familieleden, maar allereerst voor mijn kleinkind Kyra, wil ik graag in kaart brengen, voor zover mogelijk, wie onze voorouders waren en hoe zij leefden. Ben dus op zoek naar documenten (geboorte en huwelijks actes, act

Categorie: Archieven » Familiearchieven   Filter


Screenshot van website

Stamboom Huys - www.genealogieonline.nl/stamboom_huys

Een genealogische publicatie door Blommers met gegevens over onder andere de families Huijs, Beker, Dekkers, Van der Haghen, Janssen, Vosbeek, Engels, Joosten en Reijnders.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website