stamboomgids

Zoekresultaten 'Hu' (binnen één categorie)

Resultaten 1 - 10 van 153:

Stamboom Kleverlaan - www.genealogieonline.nl/stamboom-kleverlaan

Een publicatie door R. Kleverlaan met gegevens over oa. de families Kleverlaan, Dekker, Stam, Hopman, Beukers, Bakker, Knuijsen, Zoontjes, Wittebrood en Oorthuis.

Categorie: Familienamen » K   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Kuiphuis - www.genealogieonline.nl/stamboom-kuiphuis

Een publicatie door Luc Kuiphuis met gegevens over oa. de families Kuiphuis, Jannink, Tieben, Pfeiffer, Lamtink.

Categorie: Familienamen » K   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Kerkhof - www.genealogieonline.nl/stamboom-kerkhof

Een publicatie door A.M. Kerkhof met gegevens over oa. de families Van Veenendaal, Kerkhof, Van Hussen, Den Daas, Dissel, Van Hussen (Van Huissen), Hoveling, Veenendaal, Westerman en Van der Horst.

Categorie: Familienamen » K   Filter remove


Screenshot van website

Genealogie Klein - www.genealogieonline.nl/genealogie-klein

Een publicatie door H. Klein met gegevens over oa. de families Klein, Oosting, Kort, Popken, Van der Meer, Niks, Van Leijen, Huizing, Vazel en Boonstra.

Categorie: Familienamen » K   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Kooijmans, Faasen,Te Morsche en Varossieau - www.genealogieonline.nl/stamboom-kooijmans

Een publicatie door Hugo Kooijmans met gegevens over oa. de families Varossieau, De Goeij, Faasen, Kooijmans, Den Breems, Van der Griendt, Te Morsche, Lukkien, Van Striemen en De Jong.

Categorie: Familienamen » K   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Karsten - www.genealogieonline.nl/stamboom-karsten

Een publicatie door G. de Jong met gegevens over oa. de families Canrinus, Karsten, Schimmelpenning, Posthuma De Boer, Miedema, De Vries, Wybenga, Zijlstra, De Boer en Posthuma De Boer (Postma De Boer).

Categorie: Familienamen » K   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom De Kruif - Jansen van 't Laar - Buth - Salie - www.genealogieonline.nl/stamboom-de-kruif

Een publicatie door Bea de Kruif met gegevens over oa. de families De Kruif, Jansen Van 't Laar, Van Balen, Nout, Buth, Stok, Salie, Hameeteman, Wildschut en Jansen.

Categorie: Familienamen » K   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom De Keyser - www.genealogieonline.nl/stamboom-de-keyser

Een publicatie door Guido de Keyser met gegevens over oa. de families Hofkens, Boudewijns, Geerts, Van den Broeck, Versmissen, Huybrechts, Boeren, Haneveer, Vloemans en Van Boerden.

Categorie: Familienamen » K   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Krukke - www.genealogieonline.nl/stamboom_krukke

Gegevens over oa. de families Krukkert, Meulenbeld, Hulzebos, Waanders, Klinge, Derksz, Kippers, Nijland, Dasselaar en Senderink.

Categorie: Familienamen » K   Filter remove


Screenshot van website

Family Tree Kopinsky - www.kopinsky.nl

Our side of the Kopinsky family goes back to Gaim Kopinsky, who lived in Vilnius, Lithuania. Nowadays, Kopinskys can be found in the USA, Canada...

Categorie: Familienamen » K   Filter remove


Screenshot van website