stamboomgids

allimgalltxt
txtimg
Zoekresultaten 'Hu' (binnen één categorie)

Resultaten 11 - 20 van 271:

Stamboom Schuffelen - www.genealogieonline.nl/stamboom-schuffelen

Een publicatie door J. Schoffelen met gegevens over oa. de families Schuffelen, Schoffelen, Schouffelen, Damoiseaux, Schmeitz, Buckx, Jansen, Laurentz, Dukers en Deuss.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Schram uit Huizen - www.genealogieonline.nl/stamboom-schram

Een publicatie door Rob Schram met gegevens over oa. de families Schram, Schram (Scram), Kos, Schaap, Bakker, Rebel, Vos, Veerman, Schipper en Visser.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Genealogie Schuit(e)maker - www.genealogieonline.nl/genealogie-schuitmaker

Een publicatie door M. Monden-Groeneweg.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Schouten-van Veen-van Aggelen - www.genealogieonline.nl/stamboom-schouten-van-veen-van-aggelen

Een publicatie door Dimitri Schouten met gegevens over oa. de families Van Achelen, Van Aggelen, Schouten, Van Veen, Van Achel, Broeder, Hemels, Emke, Baars en Hulsenboom.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Speijers, Steinmeier - www.genealogieonline.nl/stamboom-speijers-steinmeier

Een publicatie door Edwin Speijers met gegevens over oa. de families Speijers, Jansen, Seegers, Van Lonkhuizen, Sipman, Van de Westeringh, Sanders, Van de Pol, Van de Wal en Roos.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Parenteel van Egbert Schutten - www.genealogieonline.nl/parenteel_schutten

De parenteel van Egbert Schutten, samengesteld door D. Schütten.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Van het Schut - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-het-schut

Een publicatie door Marinus Stolk met gegevens over oa. de families Van het Schut, Bos, Evertsen, Roozenboom, Klomp, Meurs, Epping, Haazeleger, Van Beek en Van Deelen.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Parenteel Schuuring - www.genealogieonline.nl/parenteel-schuuring

Een publicatie door Jaap van Tuyll met gegevens over oa. de families Schuuring, Schuurings, Van Tuyll, Van Tuijll, Kriek, Beugelink, Van Wallene, Van Es, Arnold en Oelrich.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Genealogie Schutijser - www.genealogieonline.nl/genealogie-schutijser

Een publicatie door H. Schutijser met gegevens over oa. de families Kuijs, Henkelman, Schutijser, Fock, Thomaes, Kelder, Knoet, Van Bokhoven, Serruys en Vervaet.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Schuurman (Ureterp) - www.genealogieonline.nl/stamboom-schuurman-ureterp

Een publicatie door Wietze Visscher met gegevens over oa. de families Leenes, Schuurman, Lienesch, De Boer, Wiersma, Wibbelink, Jans, Gorter, Reijenga en Scholte.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website