stamboomgids

Zoekresultaten 'Hu' (binnen één categorie)

Resultaten 21 - 30 van 270:

Stamboom De Swart - www.genealogieonline.nl/stamboom-de-swart

Een publicatie door Andries de Swart met gegevens over oa. de families De Swart, Koning, Van den Broek, Dekker, Lagerweij, Van Velthoven, Rikkers, Schellekens, Kooning en Nieuwenhuizen.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Schultze - www.genealogieonline.nl/stamboom-schultze

Een publicatie door Jerry Schultze met gegevens over oa. de families Schultze, Van Opzeeland, Muller, Groothuijsen, De Boer, Ruijg, Van Esch.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Van der Ster - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-ster

Een publicatie door P. van der Ster met gegevens over oa. de families Van der Ster, Van den Berg, Pijper, Glansbeek, Smits, Den Hartog, Thuis, Froolik, Van Braak en Jansonius.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Kroniek van onze Familienaam Schuurman - www.famschuurman.nl

Dit is ons persoonlijk onderzoek naar de herkomst van voornamelijk de naam Schuurman. We zijn nog niet zo lang bezig maar hebben al heel wat kunnen vi

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom De Snaijer - www.genealogieonline.nl/stamboom-de-snaijer

Een publicatie door A. van Asch met gegevens over oa. de families De Snaijer, Van Asch, Vermeulen, Den Bakker, Langendoen, Kranenburg, Nieuwenhuizen, Van Solingen, Verschoor en Roskam.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Genealogie Sparreboom - www.genealogieonline.nl/genealogie-sparreboom

Een publicatie door T. Bones met gegevens over oa. de families Sparreboom, Van Driel, Huizer, Visser, Lagendijk, Noordzij, De Jong, Ouwens, Groeneweg en Bakker.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Schreurs - www.genealogieonline.nl/stamboom-schreurs

Een publicatie door A. ten Hove-Schreurs met gegevens over oa. de families Schreurs, Lubbers, Kempers, Ooms, Leeftink, Schutte(N), Krabbenbos, Assink, Daggert en Schurink.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Straathof & Rijkelijkhuizen - www.genealogieonline.nl/stamboom-straathof-rijkelijkhuizen

Een publicatie door Christiaan met gegevens over oa. de families Straathof, Rijkelijkhuizen, Van Leeuwen, Blom, Rijckelijckhuijsen, Straver, Van Vliet, Van den Hoogen, Belt en Vermeulen.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Stropken - www.genealogieonline.nl/stamboom-stropken

Een publicatie door G. de Ridder met gegevens over oa. de families De Ridder, Docquier, Vloeberghs, Von Wernich, Elsen, Taeymans, Schul, Havenith, Laudelout en Vaes.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Schrier - www.genealogieonline.nl/stamboom-schrier

Een publicatie door Marco Schrier met gegevens over oa. de families Schrier, Van der Schrier, De Regt, Meulenberg, Koster, Verhulst, Van Sluijs, Van Houte, Klooster en (Van Der) Schrier.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website