stamboomgids

Zoekresultaten 'Hu' (binnen één categorie)

Resultaten 51 - 60 van 270:

Smit/Smid - members.home.nl/geertsmit

De website bevat informatie over de familie Smit / Smid afkomstig uit het Groningse Midwolda e.o, later verhuisd naar de veenkoloniƫn. (Onstwedde en Borger).

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Siepe in Nederland - www.familie-siepe.eu

Onderzoek naar de herkomst van de fam. Siepe en aangehuwde families.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Stolk en Van Dongen - www.genealogieonline.nl/stamboom-stolk-en-van-dongen

Een publicatie door Ria Huizer-Stolk met gegevens over oa. de families Stolk, Plaisier, Van Ree, Van Antwerpen, Van Dongen, De Klerk, Kortland, Baas, Prins en Versnel.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Van Stratum - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-stratum

Een publicatie door Jos F.M.E. van Stratum met gegevens over oa. de families Van Stratum, Van Straatum, Van Heugten, Van Strathum, Van Stratem, Van Strathem, Jansen, Van Straetum, Smits en Janssen.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Schuil - www.genealogieonline.nl/stamboom-schuil

Een publicatie door dory re-schuil met gegevens over oa. de families Erfmann, Fluit, Karel.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Schuit - www.genealogieonline.nl/stamboom-schuit

Een publicatie door Gerrit Doppenberg met gegevens over oa. de families Schuit, Doppenberg, Van Beek, Ruiter, Besselsen, Cobussen, Ruitenberg, Teunissen, Van Essen en Reijersen.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Schuurman - www.genealogieonline.nl/stamboom-schuurman

Een publicatie door Frans Schuurman met gegevens over oa. de families Schuurman, Van Wessel, Van den Boom, Wanders, Van Vuuren, Berendsen, Hurkens, Jansen, Meurs en Lap.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Stobberingh - www.genealogieonline.nl/stamboom-stobberingh

Een publicatie door P. Morgenland met gegevens over oa. de families Stobberingh, De Klerk, Regenbogen, Zellner, Stoffers, Nieuwenhuisen, Meijer, Peijters, Buitenpost en Ritsema.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Schouten / Vendelbosch - www.genealogieonline.nl/stamboom-schouten-vendelbosch

Een publicatie door Ben Santing met gegevens over oa. de families Vendelbosch, Luijendijk, Venderbos, Huijser, Schouten, Blom, Middendorp, Koole, Sparreboom en Van Mullem.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Steenes, van - www.vansteenes.org - via Internet Archive

Stamboom van de familie van Steenes, Steenis, Steennis, Steenhuys.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website