stamboomgids

allimgalltxt
txtimg
Zoekresultaten 'Hu' (binnen één categorie)

Resultaten 61 - 70 van 270:

Genealogie Sluijtman - www.genealogieonline.nl/genealogie-sluijtman

Een publicatie door W.Th. Sluijtman met gegevens over oa. de families Sluijtman, Sluitman, Sluijteman, Drost, Janssen, Holthuijsen, Middelman, Spaan, Voster en Walraven.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Bronne Jans Schut - www.genealogieonline.nl/stamboom-bronne-jans-schut

Een publicatie door C. Ufkes met gegevens over oa. de families Schut, Ufkes, Jans, Hindriks, Zee, Kiewiet, Geerts, De Vries, Bootsman en Flink.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Sprengers - www.genealogieonline.nl/stamboom-sprengers

Een publicatie door A.R. Sprengers met gegevens over oa. de families Norbruis, Hiemstra, Dijkstra, Huigen, Terpstra, Bilkert, Westra, Prosje, Sprengers en Wetterauw.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Streuper - www.genealogieonline.nl/streuper-stamboom

Een publicatie door J.C. Streuper met gegevens over oa. de families Streuper, Streuper, Hut, Dijkema, Dost, Lanenga, Mulder, Greven, Blauw en Visser.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Schut-Powell - www.genealogieonline.nl/stamboom-schut-powell

Een publicatie door Margaret Powell met gegevens over oa. de families Hockey, Nederlof, Stride, Littler, Baskeyfield, Powell, Platt, Xxx, Spooner en Grasier.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Smit, Oosthuizen - home.kpn.nl/vos00546/smit/smit.htm

Stamboom Smit, Oosthuizen - Amsterdam - Bussum e.v Noord-Holland.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Snier - www.genealogieonline.nl/stamboom-snier

Een publicatie door E. Snier met gegevens over oa. de families Snier, Brinks, Nienhuis, Puister, Orsel, Oosting, Wagt, De Groot, Van Essen en Hulzebos.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Slierendregt - www.genealogieonline.nl/stamboom-slierendregt

Een publicatie door H. Slierendregt met gegevens over oa. de families Slierendregt, Slierendrecht, Ris, Molenkamp, Molenkamp [ Meulencamp], Schuil, Van Loenen, De Haan, Van der Have en Moolenburgh.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Spithoven Stamboom - www.spithoven.tk

Genealogie van alles Spithovens en hun nakomelingen. Tevens Keijzer, Rosenbergh - Rozenberg en van Pelt.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Homepage van Pieternell@ - www.pieternell.nl

Families Symons en Hulsmans uit Bergeijk en Vromen uit Vessem

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website