stamboomgids

Zoekresultaten 'Hu' (binnen één categorie)

Resultaten 31 - 40 van 277:

Stamboom Stropken - www.genealogieonline.nl/stamboom-stropken

Een publicatie door G. de Ridder met gegevens over oa. de families De Ridder, Docquier, Vloeberghs, Von Wernich, Elsen, Taeymans, Schul, Havenith, Laudelout en Vaes.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Schrier - www.genealogieonline.nl/stamboom-schrier

Een publicatie door Marco Schrier met gegevens over oa. de families Schrier, Van der Schrier, De Regt, Meulenberg, Koster, Verhulst, Van Sluijs, Van Houte, Klooster en (Van Der) Schrier.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Smithuis - www.genealogieonline.nl/stamboom-smithuis

Een publicatie door S.H. Smithuis met gegevens over oa. de families Smithuis, Van Eersel, Smithuijs, Vinke, Schmithuis, Peters, Holtwijk, Bulter, Raatgerink en Hoerbekke.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Schuurmans tak Vught en Nieuwkuijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-schuurmans-tak-vught-en-nieuwkuijk

Een publicatie door R. Schuurmans met gegevens over oa. de families Schuurmans, Samuels, Beekmans, Van de Ven, Van Engelen, Van Steensel, Vugts, Kivits, Van Son en Koolen.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Afstammelingen Hermanus Schoemaker - www.genealogieonline.nl/afstammelingen-hermanus-schoemaker

Een publicatie door Wilschut met gegevens over oa. de families Ramp, Verkade, Schoemaker, Van Leeuwen, Knepper, Van der Willik, Wilschut, Akerboom, Boer en Droog.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Schuurmans tak Heesch en Heeswijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-schuurmans-tak-heesch-en-heeswijk

Een publicatie door R. Schuurmans met gegevens over oa. de families Schuurmans, De Groot, Van der Leest, Mutsaars, Van de Ven, Scheurmans, Van de Kanderlaar, Kerkhof, De Bie en Van Grinsven.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Snakenborg - www.genealogieonline.nl/stamboom-snakenborg

Een publicatie door J. Snakenborg met gegevens over oa. de families Beuving, Leeuwerik, Suk, Snakenborg, Noor, Leeuwerke, Beerthuis, Spelde, De Groot en De Jonge.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Adriaen van Strien - www.genealogieonline.nl/stamboom-adriaen-van-strien

Een publicatie door Leo van Strien met gegevens over oa. de families Van Strien, Kivits, Van der Pluijm, Knaapen, Rijken, Van Dortmont, Wijtvliet, Timmermans, Nieuwenhuisen en Leijten.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Schuurmans tak Tilburg - www.genealogieonline.nl/stamboom-schuurmans-tak-tilburg

Een publicatie door R. Schuurmans met gegevens over oa. de families Schuurmans, Schuermans, Schuurmans (Ook Schuermans), Vermeer, Van den Dries, Van Corler, Verrijt, Staps, Van Oirschot en Huijbregts.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Schut - www.genealogieonline.nl/stamboom-schut

Een publicatie door Jorik Schut met gegevens over oa. de families Schut, Voorderman, Klomp, Evers, Gerritsen, Altena, Klouwen, Bos, Segenhout en Himpe.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website