stamboomgids

Zoekresultaten 'Pit' (binnen één categorie)

Resultaten 1 - van 8:

Stamboom Van der Stam - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-stam

Een publicatie door J. Pekdemir-de Vreugd met gegevens over oa. de families Van der Stam, Struivenberg, Gerrards, Antoon, Lippits, Van Dijk, Gerrits, Nuhof, Werkema en Neef.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Spithoven Stamboom - www.spithoven.tk

Genealogie van alles Spithovens en hun nakomelingen. Tevens Keijzer, Rosenbergh - Rozenberg en van Pelt.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Nageslacht Spits - www.genealogieonline.nl/nageslacht-spits

Een publicatie door M. van den Berg met gegevens over oa. de families Van Keulen, Broek, Van der Lugt, Van Duffelen, Van Galen, Van Rossen, Spits, Berghout, Van Heusden en Boon.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Genealogieportaal van-staveren.net - www.van-staveren.net

Familienamen van Sta(a)veren; van der Meulen, Zweerman; Kapitein; Jansen; Reitsma; Beun en Gernler

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Spit uit Vollenhove - www.genealogieonline.nl/stamboom-spit-uit-vollenhove

Een genealogische publicatie door Henk Thedoor Spit met gegevens over onder andere de families Spit, Kwak, Huigen, Hondema, De Kort, Vellinga, Langenberg, Wallis en Van Kranenburg.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Genealogie Teunis Willemsz van Schie - www.genealogieonline.nl/genealogie-teunis-willemsz-van-schie

Een genealogische publicatie door Bert van Schie met gegevens over onder andere de families Van Schie, Capitain, Heemskerk, Vink, Alkemade, Van der Meer, Van Steenvoorde, Van Rijn en Langeveld.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Parenteel van Adolphus Steffani - www.genealogieonline.nl/parenteel-van-adolphus-steffani

Een genealogische publicatie door Truus Vink-Schutte met gegevens over onder andere de families Steffanie, Wolters, Steffani, Pittevil, Schreurs, Stephani, Sniekers, Houben en Willems.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Family Scerri Diacono - www.genealogieonline.nl/family-scerri-diacono

A genealogical publication by Miguel Scerri Diacono with information about, among others, the families Micallef, Falzon, Zerafa, Scerri, Carabott, Pisani, Borg, Spiteri and Vella.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website