stamboomgids

Familienamen » A

Websites 101 - 110 van 300:

Genealogie Aernout - www.genealogieonline.nl/genealogie-aernout

A genealogical publication by Jean-Jacques Aernout with information about, among others, the families Aernout, Marcotte, Beun, Drieux, Beudin, Duponselle, Duponcelle and Vandenberghe.

Screenshot van website

Genealogie Aertsse-Aerts-Aarts afkomstig uit Loon op Zand - www.genealogieonline.nl/genealogie-aertsse-aerts-aarts

Een publicatie door Aad Edelbroek met gegevens over oa. de families Aarts, Van Dorst, Donders, Aertse, Van Beek, De Ch?ne, Raaijmakers, Van Rijen, Pijnenburg en Willems Aertsse.

Screenshot van website

Genealogie Agelink - www.agelink.nu

Stamboomonderzoek familie Agelink, oorsprong omgeving Zelhem

Screenshot van website

Genealogie Agelink - www.agelink.nu

Stamboomonderzoek familie Agelink, oorsprong omgeving Zelhem

Screenshot van website

Genealogie Agelink - www.genealogieonline.nl/genealogie-agelink

Een publicatie door Math Agelink met gegevens over oa. de families Agelink, Eugelink, Hendriksen, Ageling, Agelink Van Rentergem, Peters, Gietelink, Siebers, De Beer en Gal.

Screenshot van website

Genealogie Albers - www.genealogieonline.nl/genealogie-albers

Een publicatie door J.P.M. Dijst met gegevens over oa. de families Albers, Aalbers, Jansen, Hopman, Peters, Wouters, Hendriks, Thoonsen, Gerrits en Cloosterman.

Screenshot van website

Genealogie Alblas - home.kpn.nl/alblas999

De stamvader van deze parenteel is Bastiaen Cornelisz Alblas. In 1583 wordt hij in een juridisch geschil met een buurman voor het gerecht van Nieuwpoort "den Alblassser" genoemd. Uit deze akte uit het dingboek van Nieuwpoort wordt duidelijk dat hij uit (Oud) Alblas afkomstig was en er wellicht ook was geboren. Bastiaen Cornelisz is de eerste van deze familie die met de toenaam of (achter)naam Alblas wordt aangeduid. Daarmee is hij de stamvader van deze familie. Bastiaen Cornelisz woonde in Langerak, vlakbij

Screenshot van website

Genealogie Alkemade, Van Alkemade e.a. - www.alkemade-gen.com

Betreft primair de genealogie van de families Alkemade, en Van Alkemade.Ook veel andere gerelateerde families.

Screenshot van website

Genealogie Amptmeijer - www.genealogieonline.nl/genealogie-amptmeijer

Een publicatie door Jan van Noord met gegevens over oa. de families Amptmeijer, Schut, IJzerman, Van Sitteren, Dwars, Jansen, De Gunst, Van Sittert Sitteren, Spek en Amtmayer Amptmeijer.

Screenshot van website

Genealogie Andriessen - www.genealogieonline.nl/genealogie-andriessen

Een publicatie door Richard Young met gegevens over oa. de families Andriessen, Van Delden, Zegger, Karnekamp, De Paauw, De Vilder, Geervliet, Drewes, Klein en Klaessen.

Screenshot van website



Genealogie nieuws