stamboomgids

Familienamen » A

Websites 101 - 110 van 311:

Genealogie Admiraal - www.genealogieonline.nl/genealogie-admiraal

Een publicatie door Joop Admiraal met gegevens over oa. de families Verdooner, Admiraal, Leentvaar, Noordzij, Groenendijk, Herwig, Van Bunderen, Bamberger, Van der Wiel en Brilleslijper.


Screenshot van website

Genealogie Adriaensen - www.genealogieonline.nl/genealogie-adriaensen

Een publicatie door M. Adriaensen met gegevens over oa. de families Adriaensen, Adriaense, Adriaensens, Adriaenssen, Adriaansen, Adriaenssens, Adriaanse, Mertens, Adrianssen en Jansen.


Screenshot van website

Genealogie Aelbers - home.casema.nl/gert.aelbers

Genealogische gegevens over de familienamen: Aelbers, Doesburg, den Dubbelden, de Haas, de Hart, de Kruijf, Kuipers, Kulsdom, L√ľnnemann, Meeuse, Middelweerd, Mulder, Okkerse, Schippers


Screenshot van website

Genealogie Aernoudt-Van Freayenhoven - www.genealogieonline.nl/genealogie-aernoudt-van-freayenhoven

Een publicatie door Joseph Aernoudt met gegevens over oa. de families Aernoudt, Dejonghe, Espeel, Missinne, Vandamme, Carlier, Olivier, Declercq, Dubois en Decroise.


Screenshot van website

Genealogie Aernout - www.genealogieonline.nl/genealogie-aernout

A genealogical publication by Jean-Jacques Aernout with information about, among others, the families Aernout, Marcotte, Beun, Drieux, Beudin, Duponselle, Duponcelle and Vandenberghe.


Screenshot van website

Genealogie Aertsse-Aerts-Aarts afkomstig uit Loon op Zand - www.genealogieonline.nl/genealogie-aertsse-aerts-aarts

Een publicatie door Aad Edelbroek met gegevens over oa. de families Aarts, Van Dorst, Donders, Aertse, Van Beek, De Ch?ne, Raaijmakers, Van Rijen, Pijnenburg en Willems Aertsse.


Screenshot van website

Genealogie Agelink - www.agelink.nu

Stamboomonderzoek familie Agelink, oorsprong omgeving Zelhem


Screenshot van website

Genealogie Agelink - www.agelink.nu

Stamboomonderzoek familie Agelink, oorsprong omgeving Zelhem


Screenshot van website

Genealogie Agelink - www.genealogieonline.nl/genealogie-agelink

Een publicatie door Math Agelink met gegevens over oa. de families Agelink, Eugelink, Hendriksen, Ageling, Agelink Van Rentergem, Peters, Gietelink, Siebers, De Beer en Gal.


Screenshot van website

Genealogie Agelink, Rademaker, Wilberts & Feber - www.genealogieonline.nl/genealogie-agelink-rademaker-wilberts-feberNieuw!

Een genealogische publicatie door Jaron Agelink met gegevens over onder andere de families Rabelink, Van den Nuwenhuysen, Rademaker, Knetsch, Feber, Geijsen, Keulen, Otten en Douw.


Screenshot van website



Genealogie nieuws