stamboomgids

Familienamen » A

Websites 91 - 100 van 312:

Familie Augustijn - WebBlog - familieaugustijn.weebly.com

De WebBlog van de Familie Augustijn. Bent u nieuwsgierig of heeft u een aanvulling of vragen mail dan naar leomarianneaug@hotmail.nl


Screenshot van website

Familienstammbaum Siegbert Albers und Pieternella Coelet - www.genealogieonline.nl/familienstammbaum-albers-coelet

A genealogical publication by Siegbert Albers-Coelet with information about, among others, the families Collet, Eekhout, Collet (Colet), Eekhoudt, Coelet, Colet, Van Eekhout, Plewa and Koelet.


Screenshot van website

Families Arts en van der Linden - www.genealogieonline.nl/families-arts-en-van-der-linden

Een genealogische publicatie door Paul Arts met gegevens over onder andere de families Arts, Van der Linden, Peynenborch, Verhoeven, Pijnenburg, Hendriks, Fransen, Paymans en Van Esch.


Screenshot van website

Family Tree ALexander - www.genealogieonline.nl/family-tree-alexander

A genealogical publication by Frank ALexander with information about, among others, the families Alexander, Fields and York.


Screenshot van website

Family tree Aranda Peterson - www.genealogieonline.nl/family-tree-aranda-peterson

A genealogical publication by Iris Aranda with information about, among others, the families Dill, List, Peterson, Aranda, Moon, Wilsford, Spring, Fagan and Detwiler.


Screenshot van website

From Castles to America - www.genealogieonline.nl/from-castles-to-america

Een publicatie door Marsha Fenstermacher - Binkley met gegevens over oa. de families Runyon, Fenstermacher, Binkley, Lusk, Blank, Fenstermaker, Smith, Gross en Gross.


Screenshot van website

Geneaken - van Aken & van Aken - home.hccnet.nl/h.van.aken

De genealogie site van Herman van Aken.


Screenshot van website

Genealogie Aalten en Haverkamp - www.genealogieonline.nl/genealogie-aalten-en-haverkamp

Een genealogische publicatie door Dirk Aalten met gegevens over onder andere de families Aalten, Van de Kooij, Haverkamp, Van Beek, Kreupeling, Voet, Van Laar, Smith en Pap.


Screenshot van website

Genealogie Aardema - www.genealogieonline.nl/genealogie-aardema

Een publicatie door Jacqueline Aardema met gegevens over oa. de families Aardema, Bekkema, De Vries, De Jong, Pool, Tienstra, Ongersma, Bijma, Visser en De Roos.


Screenshot van website

Genealogie Aartsen, De Jong, Vleming, Van Schooten - www.genealogieonline.nl/genealogie-aartsen-de-jong-vleming-van-schoote ...

Een publicatie door M.R. Aartsen met gegevens over oa. de families Jans, Jong, De, Jansz, Cornelis, Aartsen, Doorn, Van, Drost, Schayck, Van en Schayck, Van.


Screenshot van website



Genealogie nieuws