stamboomgids

Familienamen » A

Websites 91 - 100 van 331:

Familia Alencar en Bolivia - www.genealogieonline.nl/familia-alencar-en-bolivia

A genealogical publication by Adolfo with information about, among others, the families Ayoroa, Beatriz, C├ęspedes, De Alencar and De la Barca.


Screenshot van website

Familie Andela en Steinfort - www.genealogieonline.nl/familie-andela-en-steinfort

Een publicatie door Ton Andela met gegevens over oa. de families Andela, Steinfort, Zijlstra, Jellema, Bergsma, Dijkstra, Lemmen, Spoelstra, Schilstra en Wolting.


Screenshot van website

Familie Askamp - www.genealogieonline.nl/familie-askamp

Een genealogische publicatie door gohe met gegevens over onder andere de families Askamp, Van Zwam, Wittebol, Van der Wal, Groenewegen, Remmers, De Leeuw, Terbaeh en Delmeer.


Screenshot van website

Familie Augustijn - WebBlog - familieaugustijn.weebly.com

De WebBlog van de Familie Augustijn. Bent u nieuwsgierig of heeft u een aanvulling of vragen mail dan naar leomarianneaug@hotmail.nl


Screenshot van website

Familienstammbaum Siegbert Albers und Pieternella Coelet - www.genealogieonline.nl/familienstammbaum-albers-coelet

A genealogical publication by Siegbert Albers-Coelet with information about, among others, the families Collet, Eekhout, Collet (Colet), Eekhoudt, Coelet, Colet, Van Eekhout, Plewa and Koelet.


Screenshot van website

Family Tree ALexander - www.genealogieonline.nl/family-tree-alexander

A genealogical publication by Frank ALexander with information about, among others, the families Alexander, Fields and York.


Screenshot van website

Family tree Aranda Peterson - www.genealogieonline.nl/family-tree-aranda-peterson

A genealogical publication by Iris Aranda with information about, among others, the families Dill, List, Peterson, Aranda, Moon, Wilsford, Spring, Fagan and Detwiler.


Screenshot van website

From Castles to America - www.genealogieonline.nl/from-castles-to-america

Een publicatie door Marsha Fenstermacher - Binkley met gegevens over oa. de families Runyon, Fenstermacher, Binkley, Lusk, Blank, Fenstermaker, Smith, Gross en Gross.


Screenshot van website

Geneaken - van Aken & van Aken - home.hccnet.nl/h.van.aken

De genealogie site van Herman van Aken.


Screenshot van website

Genealogie Aalten en Haverkamp - www.genealogieonline.nl/genealogie-aalten-en-haverkamp

Een genealogische publicatie door Dirk Aalten met gegevens over onder andere de families Aalten, Van de Kooij, Haverkamp, Van Beek, Kreupeling, Voet, Van Laar, Smith en Pap.


Screenshot van website



Genealogie nieuws