stamboomgids

Familienamen » A

Websites 91 - 100 van 304:

Family Tree ALexander - www.genealogieonline.nl/family-tree-alexander

A genealogical publication by Frank ALexander with information about, among others, the families Alexander, Fields and York.


Screenshot van website

From Castles to America - www.genealogieonline.nl/from-castles-to-america

Een publicatie door Marsha Fenstermacher - Binkley met gegevens over oa. de families Runyon, Fenstermacher, Binkley, Lusk, Blank, Fenstermaker, Smith, Gross en Gross.


Screenshot van website

Geneaken - van Aken & van Aken - home.hccnet.nl/h.van.aken

De genealogie site van Herman van Aken.


Screenshot van website

Genealogie Aalten en Haverkamp - www.genealogieonline.nl/genealogie-aalten-en-haverkamp

Een genealogische publicatie door Dirk Aalten met gegevens over onder andere de families Aalten, Van de Kooij, Haverkamp, Van Beek, Kreupeling, Voet, Van Laar, Smith en Pap.


Screenshot van website

Genealogie Aardema - www.genealogieonline.nl/genealogie-aardema

Een publicatie door Jacqueline Aardema met gegevens over oa. de families Aardema, Bekkema, De Vries, De Jong, Pool, Tienstra, Ongersma, Bijma, Visser en De Roos.


Screenshot van website

Genealogie Aartsen, De Jong, Vleming, Van Schooten - www.genealogieonline.nl/genealogie-aartsen-de-jong-vleming-van-schoote ...

Een publicatie door M.R. Aartsen met gegevens over oa. de families Jans, Jong, De, Jansz, Cornelis, Aartsen, Doorn, Van, Drost, Schayck, Van en Schayck, Van.


Screenshot van website

Genealogie Abas - www.genealogieonline.nl/genealogie-abas

Een publicatie door S.L. Vaz Dias met gegevens over oa. de families Abas, De Vries, Coezijn, Kanes, De Leeuwe, Boom, Van Baale, Judels, Busnach en Curiel.


Screenshot van website

Genealogie Admiraal - www.genealogieonline.nl/genealogie-admiraal

Een publicatie door Joop Admiraal met gegevens over oa. de families Verdooner, Admiraal, Leentvaar, Noordzij, Groenendijk, Herwig, Van Bunderen, Bamberger, Van der Wiel en Brilleslijper.


Screenshot van website

Genealogie Adriaensen - www.genealogieonline.nl/genealogie-adriaensen

Een publicatie door M. Adriaensen met gegevens over oa. de families Adriaensen, Adriaense, Adriaensens, Adriaenssen, Adriaansen, Adriaenssens, Adriaanse, Mertens, Adrianssen en Jansen.


Screenshot van website

Genealogie Aelbers - home.casema.nl/gert.aelbers

Genealogische gegevens over de familienamen: Aelbers, Doesburg, den Dubbelden, de Haas, de Hart, de Kruijf, Kuipers, Kulsdom, L√ľnnemann, Meeuse, Middelweerd, Mulder, Okkerse, Schippers


Screenshot van website



Genealogie nieuws