stamboomgids

Familienamen » A

Websites 111 - 120 van 331:

Genealogie Agelink - www.agelink.nu

Stamboomonderzoek familie Agelink, oorsprong omgeving Zelhem


Screenshot van website

Genealogie Agelink - www.genealogieonline.nl/genealogie-agelink

Een publicatie door Math Agelink met gegevens over oa. de families Agelink, Eugelink, Hendriksen, Ageling, Agelink Van Rentergem, Peters, Gietelink, Siebers, De Beer en Gal.


Screenshot van website

Genealogie Agelink, Rademaker, Wilberts & Feber - www.genealogieonline.nl/genealogie-agelink-rademaker-wilberts-feber

Een genealogische publicatie door Jaron Agelink met gegevens over onder andere de families Rabelink, Van den Nuwenhuysen, Rademaker, Knetsch, Feber, Geijsen, Keulen, Otten en Douw.


Screenshot van website

Genealogie Akerma - www.genealogieonline.nl/genealogie-akerma

A genealogical publication by Kader Akerma with information about, among others, the families Akerma, Amrani, Berrouche, Chachoua, Boukra, Beneus, Belkadi, Akmoun and Bedad.


Screenshot van website

Genealogie Albers - www.genealogieonline.nl/genealogie-albers

Een publicatie door J.P.M. Dijst met gegevens over oa. de families Albers, Aalbers, Jansen, Hopman, Peters, Wouters, Hendriks, Thoonsen, Gerrits en Cloosterman.


Screenshot van website

Genealogie Alblas - home.kpn.nl/alblas999

De stamvader van deze parenteel is Bastiaen Cornelisz Alblas. In 1583 wordt hij in een juridisch geschil met een buurman voor het gerecht van Nieuwpoort "den Alblassser" genoemd. Uit deze akte uit het dingboek van Nieuwpoort wordt duidelijk dat hij uit (Oud) Alblas afkomstig was en er wellicht ook was geboren. Bastiaen Cornelisz is de eerste van deze familie die met de toenaam of (achter)naam Alblas wordt aangeduid. Daarmee is hij de stamvader van deze familie. Bastiaen Cornelisz woonde in Langerak, vlakbij


Screenshot van website

Genealogie Alexandre - www.genealogieonline.nl/genealogie-alexandre

A genealogical publication by Carlos Viana with information about, among others, the families Gonçalves, Martins, Evennou, Esteves, Dérédel Le, Pingal, Guillou, Afonso and Dérédel.


Screenshot van website

Genealogie Alkemade, Van Alkemade e.a. - www.alkemade-gen.com

Betreft primair de genealogie van de families Alkemade, en Van Alkemade.Ook veel andere gerelateerde families.


Screenshot van website

Genealogie Altena - www.genealogieonline.nl/genealogie-altena

Een genealogische publicatie door H. Altena met gegevens over onder andere de families Altena, Kerkhof, Reewinkel, Geltink, Zijl, Jansen, Berkenbosch, Rouwenhorst en Pannekoek.


Screenshot van website

Genealogie Amptmeijer - www.genealogieonline.nl/genealogie-amptmeijer

Een publicatie door Jan van Noord met gegevens over oa. de families Amptmeijer, Schut, IJzerman, Van Sitteren, Dwars, Jansen, De Gunst, Van Sittert Sitteren, Spek en Amtmayer Amptmeijer.


Screenshot van website



Genealogie nieuws