stamboomgids

Familienamen » A

Websites 111 - 120 van 300:

Genealogie Andriessen - www.genealogieonline.nl/andriessen-genealogie

Een publicatie door John Andriessen met gegevens over oa. de families Andriessen, Pot, Van der Kruk, Visser, Van der Graaf, Koster, Desmet, De Lange en De Lange.

Screenshot van website

Genealogie Apon - www.genealogieonline.nl/genealogie-apon

Een publicatie door Cees Apon met gegevens over oa. de families Apon, De Melker, Van Leeuwen, Happee, Gelton, 't Hoen, Van der Reijden, Kroes, Groeneweg en Kop.

Screenshot van website

Genealogie Apotheker - www.schrage.nl

Apotheker vanuit Groningen.

Screenshot van website

Genealogie Appelhof - www.genealogieonline.nl/genealogie-appelhof

Een publicatie door M. Hoogma met gegevens over oa. de families Appelhof, Bijlsma, Smits, De Vries, Koopman, Hoogma, Dijkstra, Spoelstra, Van der Schaaf en Van der Zee.

Screenshot van website

Genealogie Arink (Groenlo-Eibergen-Kampen) - www.genealogieonline.nl/genealogie-arink

Een publicatie door Frits Arink met gegevens o.a. over de families Arnyngh, Aringh, Arinck en Arink in Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten.

Screenshot van website

Genealogie Arkema - www.genealogieonline.nl/genealogie-arkema

Een publicatie door Dirk Arkema met gegevens over oa. de families Arkema, Weening, Boomsma, Slagter, Schoonveld, Kamermans, Reitsma, Visser, Van Calcar en Van Dam.

Screenshot van website

Genealogie Arler - www.genealogieonline.nl/genealogie-arler

Een publicatie door Theo Bones met gegevens over oa. de families Arler, Hemink, Lablans, Waanders, Woudenberg, Lambrechts, Van den Berg, Van Moorselaar, Van Ruitenbeek en Muijs.

Screenshot van website

Genealogie Arps - www.genealogieonline.nl/genealogie-arps

Een publicatie door Ella Arps met gegevens over oa. de families Arps, Van Leent, Van Rijn, Bennewitz, Van Rossem, Sinds 1811 Hoekstra, Hoekstra, Pretorius, Schild en Keimpes (hoekstra).

Screenshot van website

Genealogie familie Asjes en Assies - asjes.com

Dynamische Stamboom, foto's, 700 links, archief en uitgebreide database van de familienaam Asjes en Assies.

Screenshot van website

Genealogie Gerrit Arendsz Apeldoorn 1664-1695 - www.genealogieonline.nl/genealogie-gerrit-arendsz-apeldoorn

Een publicatie door Jan Zuurbier met gegevens over oa. de families Apeldoorn, Liefting, Kraakman, Groot, Zuurbier, De Waard, De Wit, Morsch en Morsch.

Screenshot van website



Genealogie nieuws