stamboomgids

Familienamen » A

Websites 111 - 120 van 308:

Genealogie Alkemade, Van Alkemade e.a. - www.alkemade-gen.com

Betreft primair de genealogie van de families Alkemade, en Van Alkemade.Ook veel andere gerelateerde families.


Screenshot van website

Genealogie Amptmeijer - www.genealogieonline.nl/genealogie-amptmeijer

Een publicatie door Jan van Noord met gegevens over oa. de families Amptmeijer, Schut, IJzerman, Van Sitteren, Dwars, Jansen, De Gunst, Van Sittert Sitteren, Spek en Amtmayer Amptmeijer.


Screenshot van website

Genealogie Amstelland - www.genealogieonline.nl/genealogie-amstelland

Een genealogische publicatie door Ton Vermeij met gegevens over onder andere de families Esselaar, Vermeij, Heijen, Van Gelder, Herberts, Leuver, Calf, Schaafsma en Platenburg.


Screenshot van website

Genealogie Andriessen - www.genealogieonline.nl/genealogie-andriessen

Een publicatie door Richard Young met gegevens over oa. de families Andriessen, Van Delden, Zegger, Karnekamp, De Paauw, De Vilder, Geervliet, Drewes, Klein en Klaessen.


Screenshot van website

Genealogie Andriessen - www.genealogieonline.nl/andriessen-genealogie

Een publicatie door John Andriessen met gegevens over oa. de families Andriessen, Pot, Van der Kruk, Visser, Van der Graaf, Koster, Desmet, De Lange en De Lange.


Screenshot van website

Genealogie Apon - www.genealogieonline.nl/genealogie-apon

Een publicatie door Cees Apon met gegevens over oa. de families Apon, De Melker, Van Leeuwen, Happee, Gelton, 't Hoen, Van der Reijden, Kroes, Groeneweg en Kop.


Screenshot van website

Genealogie Apotheker - www.schrage.nl

Apotheker vanuit Groningen.


Screenshot van website

Genealogie Appelhof - www.genealogieonline.nl/genealogie-appelhof

Een publicatie door M. Hoogma met gegevens over oa. de families Appelhof, Bijlsma, Smits, De Vries, Koopman, Hoogma, Dijkstra, Spoelstra, Van der Schaaf en Van der Zee.


Screenshot van website

Genealogie Arink (Groenlo-Eibergen-Kampen) - www.genealogieonline.nl/genealogie-arink

Een publicatie door Frits Arink met gegevens o.a. over de families Arnyngh, Aringh, Arinck en Arink in Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten.


Screenshot van website

Genealogie Arkema - www.genealogieonline.nl/genealogie-arkema

Een publicatie door Dirk Arkema met gegevens over oa. de families Arkema, Weening, Boomsma, Slagter, Schoonveld, Kamermans, Reitsma, Visser, Van Calcar en Van Dam.


Screenshot van website



Genealogie nieuws