stamboomgids

Familienamen » A

Websites 141 - 150 van 300:

Kwartierstaat Agterhuis en genealogie Homeijer - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-agterhuis-en-genealogie-homeijer ...

Een publicatie door Jan van Noord met gegevens over oa. de families Mensink, Agterhuis, Homeijer, Scholten, Jans, Frankfort, Dijkman, IJspeert, Janssen en Doevendans.

Screenshot van website

Kwartierstaat Albeda - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-albeda

Een publicatie door Erik Albeda met gegevens over oa. de families Albeda, Alberts, Reppel, Willems, De Vries, Sijberens, Everts, IJeps, De Zee en Spower.

Screenshot van website

Kwartierstaat Alle Jans Allema - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-alle-jans-allema

Een publicatie door A.A.M. Allema met gegevens over oa. de families Algera, Algra, Allema, Hoekstra, De Vries, Van der Veen, Hiemstra, Inia, Van der Linde en Van Dijk.

Screenshot van website

Kwartierstaat Allema, Feenstra, Hoekstra, Helder, Algra, de Boer, de Vries, Boonstra - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-allema-feenstra

Een publicatie door Albert Allema met gegevens over oa. de families Algera, Algra, Allema, Hoekstra, Veenstra, Helder, De Vries, Boonstra, Feenstra en Itsma.

Screenshot van website

Kwartierstaat Elisabeth Hendrica Alleman - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-elisabeth-hendrica-alleman

Een publicatie door Everlien Salawan Bessie - Liet met gegevens over oa. de families Clerx, Alleman, Koopman, Van der Mueren, Van Eijl, Donkers, Gommers, Kuijlaars en Kuijlaars.

Screenshot van website

Kwartierstaat Henricus Petrus van den Aardweg - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-henricus-petrus-van-den-aardweg

Een publicatie door A. ter Haar-Klink met gegevens over oa. de families Van den Aardweg, Vrijburg, Van der Togt, Heemskerk, Kerklaan, Kroon, Kragtwijk, Erfoort, Van Raaphorst en De Bruin.

Screenshot van website

Kwartierstaat J.C. Apon - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-apon

Een publicatie door Cees Apon met gegevens over oa. de families Apon, Koehoorn, Hemelop, Kats, Hoeve, Hoeve Hougen, Hoekstra, Schuijf, Van der Landen en Brandsma.

Screenshot van website

Kwartierstaat van Altenburg - home.kpn.nl/altenburg1967/languages/nl/index.html

Website familienaam van Altenburg

Screenshot van website

Kwartierstaat Van den Aardweg - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-van-den-aardweg

Een publicatie door A. ter Haar-Klink.

Screenshot van website

Kwartierstaat Van den Akker Hoek - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-van-den-akker-hoek

Een publicatie door Frans van den Akker met gegevens over oa. de families Smilde, Van Eijk, Van den Akker, Schuller, Buwalda, De Boer, Hoek, Puma, Haring en Willemse.

Screenshot van website



Genealogie nieuws