stamboomgids

Familienamen » A

Websites 171 - 180 van 333:

Mark Apeldoorn Family Tree - www.genealogieonline.nl/mark-apeldoorn-family-tree

A genealogical publication by Mark Apeldoorn with information about, among others, the families Apeldoorn, Lecky, Zandbergen, Mansfield, Dack, Leckie, Regelink, Devonshire and Kik.


Screenshot van website

My family tree v.d. Avoird, Photos, Birthdays, Anniversaries - www.tribalpages.com/tribes/ad1961

Stamboom van der Avoird


Screenshot van website

Nageslacht van de monnik Ludolf van Affligem - www.genealogieonline.nl/nageslacht-van-de-monnik-ludolf-van-affligem

Een publicatie door P. W. van Maaren met gegevens over oa. de families Van Maaren, Van Maare, Van Maren, Van Maeren, Van der Maern, Vrouw, Pieters, Van Leeuwen, De Jong en Man.


Screenshot van website

Nakomelingen Vrouwelijke Lijn Janna Arends (1768-1852) - www.genealogieonline.nl/nakomelingen-janna-arends

Een publicatie door Albert Allema met gegevens over oa. de families Brand, Bouman, Marsman, De Haas, Loode, Smit, Van der Klip, Bosman en Bosman.


Screenshot van website

Parenteel Alleman - www.genealogieonline.nl/parenteel-alleman

Een publicatie door Everlien Salawan Bessie - Liet met gegevens over oa. de families Alleman, De Vries, Allemann, Kools, Beens, Schuurbiers, Van Dis, Willekes, Bastiaanssen en Van Dorst.


Screenshot van website

Parenteel Jan ter Avest - www.genealogieonline.nl/parenteel-jan-ter-avest

Een publicatie door Dirk Schütten met gegevens over oa. de families Ter Avest, Smeijers, De Vries, Mensink, Schutten, Wessels, Ter Keurst, Troost, Kromhof en Nijmeijer.


Screenshot van website

Stambom Anjema - www.genealogieonline.nl/stambom-anjema

Een publicatie door A.P. Anjema met gegevens over oa. de families Anjema, Dijkstra, Van Slooten, Fennema, Braaksma, De Vries, De Haan, Bakker, Wit en Olivier.


Screenshot van website

Stambomen families Arts en Van der Linden - www.genealogieonline.nl/stambomen-families-arts-en-van-der-linden

Een genealogische publicatie door Paul Arts met gegevens over onder andere de families Arts, Van der Linden, Peynenborch, Verhoeven, Fransen, Pijnenburg, Hendriks, Paymans en Van Esch.


Screenshot van website

Stamboom Aalbers - www.genealogieonline.nl/stamboom-aalbers

Een publicatie door Ben Aalbers met gegevens over oa. de families Aalbers, Jansen, Nas, Klaassen, Janssen, Van de Grift, Welbers, Derksen, Peters en Teunissen.


Screenshot van website

Stamboom Aalbers-Kiezebrink - www.genealogieonline.nl/stamboom-aalbers-kiezebrink

Een publicatie door John Schuurmans met gegevens over oa. de families Aalbers, Kiezebrink, Buurman, Seggelink, Klein Zeggelink, Hendriks, Seggelinck, Turk, Derksen en Vermeulen.


Screenshot van website