stamboomgids

Familienamen » A

Websites 201 - 210 van 303:

Stamboom Allon Oosterwolde - Amsterdam - www.genealogieonline.nl/stamboom-allon

Een publicatie door Thea Storm met gegevens over oa. de families Allon, Wessels, Bastiaan, Spaan, Wierijn, De Bruijn, Swiers, Kornelis, De Jong en Stoel.


Screenshot van website

Stamboom Alma - www.genealogieonline.nl/stamboom-alma

Een publicatie door Janneke Smids met gegevens over oa. de families Alma, Spinder, Postma, Schievink, Burmania, Nicolai, Smids, Visser, Elzinga en Douma.


Screenshot van website

Stamboom Alta - www.genealogieonline.nl/stamboom-alta

Een genealogische publicatie door Martin Alta met gegevens over onder andere de families Alta, D, Bakker, Dijkstra, Gruijs, Jong De, Boer De, Jans en Wiarda.


Screenshot van website

Stamboom Althof - www.genealogieonline.nl/stamboom-althof

Een publicatie door Willem Althof met gegevens over oa. de families Johannes Althof, Dirk Van Donk, Willem Olthof, Leendert Gerardus Van Donk, Maria Van Donk, Gerrit Olthof, Wilhelmina Barbara Stuijt, Lambertus Kerkhof, Dirk De Klein en Pieter Althof.


Screenshot van website

Stamboom Amesz Amsterdam - www.genealogieonline.nl/stamboom-amesz-amsterdam

Een publicatie door R.P. John met gegevens over oa. de families Amesz, Amos, Ames, Salm, Nieman, Bakker, Stap, Oosterling, Roodhorst en De Wilde.


Screenshot van website

Stamboom Ammerlaan - www.genealogieonline.nl/stamboom-ammerlaan

Een publicatie door Jose Noordzij met gegevens over oa. de families Van Batenburg, Noordzij, Knook, Van Oostrum, Ammerlaan, Van Ooststroom, Bor, Vat, Hammerlaen en Sulders.


Screenshot van website

Stamboom Andersen - www.genealogieonline.nl/stamboom-andersen

Een publicatie door Olaf Andersen met gegevens over oa. de families Hofman, De Pater, Steenbergen, Van Buren, Andersen, Schenk, Van Wijk, Helder en Helder.


Screenshot van website

Stamboom Andreae - www.genealogieonline.nl/stamboom-andreae

Een publicatie door B.H. Andreae met gegevens over oa. de families Andreae, Seinen, Andree, Talen, De Vroome, Doren, Hessels, Pots, De Geer en Mulder.


Screenshot van website

Stamboom Andriessen - members.chello.nl/g.albers

o.a. Andriessen, van Velz(s)en, Grift, van ('t) Klooster


Screenshot van website

Stamboom Andriessen - www.genealogieonline.nl/stamboom-andriessen

Een genealogische publicatie door J.D. van Oostaijen- Andriessen met gegevens over onder andere de families Andriessen, (Roelen) Andriessen (Andrisen), Beijer, Witteman, Wolfs, Duijkers, Hamers, Van Eijden en Calis.


Screenshot van website



Genealogie nieuws