stamboomgids

Familienamen » A

Websites 201 - 210 van 309:

Stamboom Alers, Paradies, Verboom, Noya - www.genealogieonline.nl/stamboom-noya

Een publicatie door Helena Noya-Verboom met gegevens over oa. de families Alers, Noya, Paradies, Beijkerk, Den Boer, De Adelaar, Verboom, Corne, Bosgaert en Van Baarle.


Screenshot van website

Stamboom Algoet en Neuhard - www.genealogieonline.nl/stamboom-algoet-neuhard

Een publicatie door G. Algoet met gegevens over oa. de families Algoet, Neuhard, Allegoet, Algoed, Algoedt, Vanlanduyt, Van der Vekens, Demeulenaere, Nieuwhart en Van Belleghem.


Screenshot van website

Stamboom Alink - www.genealogieonline.nl/stamboom-alink

Een publicatie door Han Alink met gegevens over oa. de families Alink, Hargeerds, Leferink, Bloemendal, Scholleman, Wibbelink, Bennink, Ten Zende, Vruwink en Te Kiefte.


Screenshot van website

Stamboom Alle Annes(de Vries) - www.genealogieonline.nl/stamboom-alle-annes-de-vries

Een publicatie door P. Nijholt met gegevens over oa. de families De Vries, Allerts, Pieters, Kornelis, Zeilstra, Cordel, Jans, Flapper, Draaisma en Reitsma.


Screenshot van website

Stamboom Allon Oosterwolde - Amsterdam - www.genealogieonline.nl/stamboom-allon

Een publicatie door Thea Storm met gegevens over oa. de families Allon, Wessels, Bastiaan, Spaan, Wierijn, De Bruijn, Swiers, Kornelis, De Jong en Stoel.


Screenshot van website

Stamboom Alma - www.genealogieonline.nl/stamboom-alma

Een publicatie door Janneke Smids met gegevens over oa. de families Alma, Spinder, Postma, Schievink, Burmania, Nicolai, Smids, Visser, Elzinga en Douma.


Screenshot van website

Stamboom Alta - www.genealogieonline.nl/stamboom-alta

Een genealogische publicatie door Martin Alta met gegevens over onder andere de families Alta, D, Bakker, Dijkstra, Gruijs, Jong De, Boer De, Jans en Wiarda.


Screenshot van website

Stamboom Althof - www.genealogieonline.nl/stamboom-althof

Een publicatie door Willem Althof met gegevens over oa. de families Johannes Althof, Dirk Van Donk, Willem Olthof, Leendert Gerardus Van Donk, Maria Van Donk, Gerrit Olthof, Wilhelmina Barbara Stuijt, Lambertus Kerkhof, Dirk De Klein en Pieter Althof.


Screenshot van website

Stamboom Altink - www.genealogieonline.nl/stamboom-altink

Een genealogische publicatie door Greta Altink met gegevens over onder andere de families Steunebrink, Altink, Boekelaar, Kluft, Bosch, Feijen, Tinke, Spanjer en Moolevliet.


Screenshot van website

Stamboom Amesz Amsterdam - www.genealogieonline.nl/stamboom-amesz-amsterdam

Een publicatie door R.P. John met gegevens over oa. de families Amesz, Amos, Ames, Salm, Nieman, Bakker, Stap, Oosterling, Roodhorst en De Wilde.


Screenshot van website



Genealogie nieuws