stamboomgids

Familienamen » A

Websites 191 - 200 van 301:

Stamboom Albertie, Jordaan, Mulder - www.genealogieonline.nl/stamboom-albertie

Een publicatie door Jan van Noord met gegevens over oa. de families Zonneveld, Von Doringelo, Quack (Kwak), Bruijzeels, Van Lieshout, Frauenfelder, Mathot, Mulder, Frese en Von Dorgelo.

Screenshot van website

Stamboom Alberts - www.genealogieonline.nl/stamboom-alberts

Een publicatie door H.R. Alberts met gegevens over oa. de families Paans, Scheepvaart, Cappeteyn, Van der Meulen, Tempelaar, De Jong, Alberts, Kamminga, Kapteyn en Blees.

Screenshot van website

Stamboom Alberts - www.stamboomalberts.nl

Stamboom van de famile Alberts, die zijn oorsprong heeft in de omgeving van Voorst.

Screenshot van website

Stamboom Alberts - www.genealogieonline.nl/alberts-stamboomNieuw!

Een genealogische publicatie door Oswin Alberts met gegevens over onder andere de families De Jong, Alberts, Meppeling, Slomp, Bloemhof, Bouwhuis, Lenters, Roelofs en Smits.

Screenshot van website

Stamboom Alblas - www.genealogieonline.nl/stamboom-alblas

Een publicatie door Kees Alblas met gegevens over oa. de families Alblas, Alleblas, De Jong, Van Alblas, Visser, Bos, Honkoop, Molenaar, Ten Cate en Van Leeuwen.

Screenshot van website

Stamboom Alers, Paradies, Verboom, Noya - www.genealogieonline.nl/stamboom-noya

Een publicatie door Helena Noya-Verboom met gegevens over oa. de families Alers, Noya, Paradies, Beijkerk, Den Boer, De Adelaar, Verboom, Corne, Bosgaert en Van Baarle.

Screenshot van website

Stamboom Algoet en Neuhard - www.genealogieonline.nl/stamboom-algoet-neuhard

Een publicatie door G. Algoet met gegevens over oa. de families Algoet, Neuhard, Allegoet, Algoed, Algoedt, Vanlanduyt, Van der Vekens, Demeulenaere, Nieuwhart en Van Belleghem.

Screenshot van website

Stamboom Alink - www.genealogieonline.nl/stamboom-alink

Een publicatie door Han Alink met gegevens over oa. de families Alink, Hargeerds, Leferink, Bloemendal, Scholleman, Wibbelink, Bennink, Ten Zende, Vruwink en Te Kiefte.

Screenshot van website

Stamboom Alle Annes(de Vries) - www.genealogieonline.nl/stamboom-alle-annes-de-vries

Een publicatie door P. Nijholt met gegevens over oa. de families De Vries, Allerts, Pieters, Kornelis, Zeilstra, Cordel, Jans, Flapper, Draaisma en Reitsma.

Screenshot van website

Stamboom Allon Oosterwolde - Amsterdam - www.genealogieonline.nl/stamboom-allon

Een publicatie door Thea Storm met gegevens over oa. de families Allon, Wessels, Bastiaan, Spaan, Wierijn, De Bruijn, Swiers, Kornelis, De Jong en Stoel.

Screenshot van website



Genealogie nieuws