stamboomgids

Familienamen » A

Websites 191 - 200 van 330:

Stamboom Adriaensen - www.genealogieonline.nl/stamboom-adriaensen

Een publicatie door M. Adriaensen met gegevens over oa. de families Adriaensen, Adriaenssen, Adriaansen, Adriaanse, Mertens, Adriaans, Adrianssen, Van Gestel, Adriaense en Roest.


Screenshot van website

Stamboom Adriaensen - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-adriaensen

Een publicatie door Adriaensen met gegevens over oa. de families Adriaensen, Adriaansen, Adriaense, Adriaensens, Adriaenssens, Adriaenssen, Adriaanse, Jansen, Adrianssen en Wouters.


Screenshot van website

Stamboom Advokaat - members.chello.nl/m.ridder4/Stamboom-advokaat/advokaat.htm

stamboom Advokaat


Screenshot van website

Stamboom Aelmans - www.genealogieonline.nl/stamboom-aelmans

Een genealogische publicatie door Frits Aelmans met gegevens over onder andere de families Aelmans, Hellebrand, Gormans, 39 Jaar Oud. Aelmans, Schmidt, Habets, Schl?sser, Meertens, en Jongen.


Screenshot van website

Stamboom Aernoudt-Van Fraeyenhoven - www.genealogieonline.nl/stamboom-aernoudt-van-fraeyenhoven

Een genealogische publicatie door Joseph Aernoudt met gegevens over onder andere de families Goerges, Addy, Suzie, Rika, Kevin, Johny, Amira, Andre en Vittorio.


Screenshot van website

Stamboom Afens - www.genealogieonline.nl/stamboom-afens

Een publicatie door A.J. Kegels met gegevens over oa. de families Fens, Rullens, Dikmans, Oomens, Van Ginneken, Frijters, De Jongh, Verklaren, Rasenberg en Wagemakers.


Screenshot van website

Stamboom Agasi - www.genealogieonline.nl/stamboom-agasi

Een publicatie door Hans Agasi met gegevens over oa. de families Agasi, Snelders, Van Schaik, Sanders, Lorio, Koopman, Lauret, Van der Woude, Houtzagers en Van der Porten.


Screenshot van website

Stamboom Agterberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-agterberg

Een publicatie door Jeannette Agterberg met gegevens over oa. de families Vermeulen, Agterberg, Grunken, Elbersen, Rooke, Vernooy, Jansen, Van Batum, Mosel en Van Woudenberg.


Screenshot van website

Stamboom Agterberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-agterberg

Een genealogische publicatie door Agterberg met gegevens over onder andere de families Niet Publiek, Agterberg, Van Zanten, Tol, Filarski, De Graaf, Keur, Meijboom en Eggers.


Screenshot van website

Stamboom Agterhuis en anderen, Twente - www.genealogieonline.nl/stamboom-agterhuis-en-anderen

Een genealogische publicatie door Jan Timmerman met gegevens over oa. de families Agterhuis, Mensink, Homeijer, Frankfort, Scholten, Jans, Dijkman, IJspeert en IJspeert.


Screenshot van website



Genealogie nieuws