stamboomgids

Familienamen » A

Websites 191 - 200 van 337:

Stamboom Ackermans - www.genealogieonline.nl/stamboom-ackermans

Een publicatie door Wim Ackermans met gegevens over oa. de families Ackermans, Daudt, Bakker, Manni, Grootveld, Ottervanger, Kropf, Mars, Lambregts en Van Trierum.


Screenshot van website

Stamboom Adema - www.genealogieonline.nl/stamboom-adema

Een genealogische publicatie door Simone Hazelhoff met gegevens over onder andere de families Adema, Velde van Der, Meijer, Adama, Gorter, Hazelhoff, Mulder, Huiting en Groen.


Screenshot van website

Stamboom Ader(t) Adèr - www.genealogieonline.nl/stamboom-ader

Een genealogische publicatie door Jan Pieter Adèr met gegevens over onder andere de families Ader, Adèr, Adert, Dekker, Talens, Zindel, Pott, Hankes Drielsma en Quadekker.


Screenshot van website

Stamboom Adriaennsens - www.genealogieonline.nl/stamboom-adriaennsens

Een publicatie door Evy Adriaenssens met gegevens over oa. de families Verhulst, Vermeulen, Huybrechts, Goris, Adriaenssens, Fonck, Vervest, Van Ginhoven, Janssens en Bries.


Screenshot van website

Stamboom Adriaensen - www.genealogieonline.nl/stamboom-adriaensen

Een publicatie door M. Adriaensen met gegevens over oa. de families Adriaensen, Adriaenssen, Adriaansen, Adriaanse, Mertens, Adriaans, Adrianssen, Van Gestel, Adriaense en Roest.


Screenshot van website

Stamboom Adriaensen - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-adriaensen

Een publicatie door Adriaensen met gegevens over oa. de families Adriaensen, Adriaansen, Adriaense, Adriaensens, Adriaenssens, Adriaenssen, Adriaanse, Jansen, Adrianssen en Wouters.


Screenshot van website

Stamboom Advokaat - members.chello.nl/m.ridder4/Stamboom-advokaat/advokaat.htm

stamboom Advokaat


Screenshot van website

Stamboom Aelmans - www.genealogieonline.nl/stamboom-aelmans

Een genealogische publicatie door Frits Aelmans met gegevens over onder andere de families Aelmans, Hellebrand, Gormans, 39 Jaar Oud. Aelmans, Schmidt, Habets, Schl?sser, Meertens, en Jongen.


Screenshot van website

Stamboom Aernoudt-Van Fraeyenhoven - www.genealogieonline.nl/stamboom-aernoudt-van-fraeyenhoven

Een genealogische publicatie door Joseph Aernoudt met gegevens over onder andere de families Goerges, Addy, Suzie, Rika, Kevin, Johny, Amira, Andre en Vittorio.


Screenshot van website

Stamboom Afens - www.genealogieonline.nl/stamboom-afens

Een publicatie door A.J. Kegels met gegevens over oa. de families Fens, Rullens, Dikmans, Oomens, Van Ginneken, Frijters, De Jongh, Verklaren, Rasenberg en Wagemakers.


Screenshot van website