stamboomgids

Familienamen » A

Websites 191 - 200 van 309:

Stamboom Albers - www.genealogieonline.nl/stamboom-albers

Een publicatie door Marjon Planta met gegevens over oa. de families Albers, Tellingen, Veltman, Cop, Antonisse, Ketting, Hugens, Gerritsen en Gerritsen.


Screenshot van website

Stamboom Albers en Kool - www.genealogieonline.nl/stamboom-albers-en-kool

Een publicatie door Walter Albers met gegevens over oa. de families Albers, Ligter, Kool, Vogel, Oostwal, Bruggink, Huijgens, Van der Horst, Bosschieter en Derogee.


Screenshot van website

Stamboom Alberse - www.genealogieonline.nl/stamboom-alberse

Een publicatie door Frank Alberse met gegevens over oa. de families Alberse, Vonk, Luttikhuizen, Jonckbloet, Bouwman, De Bont, Jan Suurs, Koegler, Dekkers en Tange.


Screenshot van website

Stamboom Albert-Puts - www.genealogieonline.nl/stamboom-albert-puts

Een publicatie door W.H.G. Cammaert met gegevens over oa. de families Cobben, Albert, Scheepers, Puts, Beckers, Linssen, Hilkens, Cuijpers, Houtmortels en Verlinden.


Screenshot van website

Stamboom Albertie, Jordaan, Mulder - www.genealogieonline.nl/stamboom-albertie

Een publicatie door Jan van Noord met gegevens over oa. de families Zonneveld, Von Doringelo, Quack (Kwak), Bruijzeels, Van Lieshout, Frauenfelder, Mathot, Mulder, Frese en Von Dorgelo.


Screenshot van website

Stamboom Alberts - www.genealogieonline.nl/stamboom-alberts

Een publicatie door H.R. Alberts met gegevens over oa. de families Paans, Scheepvaart, Cappeteyn, Van der Meulen, Tempelaar, De Jong, Alberts, Kamminga, Kapteyn en Blees.


Screenshot van website

Stamboom Alberts - www.stamboomalberts.nl

Stamboom van de famile Alberts, die zijn oorsprong heeft in de omgeving van Voorst.


Screenshot van website

Stamboom Alberts - www.genealogieonline.nl/alberts-stamboom

Een genealogische publicatie door Oswin Alberts met gegevens over onder andere de families De Jong, Alberts, Meppeling, Slomp, Bloemhof, Bouwhuis, Lenters, Roelofs en Smits.


Screenshot van website

Stamboom Alberts - www.genealogieonline.nl/stamboom-jan-alberts

Een genealogische publicatie door Jan Alberts met gegevens over onder andere de families Alberts, Odding, Stoffers, Jonkman, Koops, Kramer, Wekema, Eilander en Rutgers.


Screenshot van website

Stamboom Alblas - www.genealogieonline.nl/stamboom-alblas

Een publicatie door Kees Alblas met gegevens over oa. de families Alblas, Alleblas, De Jong, Van Alblas, Visser, Bos, Honkoop, Molenaar, Ten Cate en Van Leeuwen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws