stamboomgids

Familienamen » A

Websites 161 - 170 van 304:

Stamboom Aalbers - www.genealogieonline.nl/stamboom-aalbers

Een publicatie door Ben Aalbers met gegevens over oa. de families Aalbers, Jansen, Nas, Klaassen, Janssen, Van de Grift, Welbers, Derksen, Peters en Teunissen.


Screenshot van website

Stamboom Aalbers-Kiezebrink - www.genealogieonline.nl/stamboom-aalbers-kiezebrink

Een publicatie door John Schuurmans met gegevens over oa. de families Aalbers, Kiezebrink, Buurman, Seggelink, Klein Zeggelink, Hendriks, Seggelinck, Turk, Derksen en Vermeulen.


Screenshot van website

Stamboom Aalbers/Ruitenbach - www.genealogieonline.nl/stamboom-aalbers-ruitenbach

Een publicatie door Remco D. Aalbers met gegevens over oa. de families Donker Curtius, Ruitenbach, De Boer, Aalbers, De Vries, Eveleens, Been, Dilweg, Stallmann en Witterland.


Screenshot van website

Stamboom Aalsters - www.genealogieonline.nl/stamboom-aalsters

Een genealogische publicatie door A. Aalsters met gegevens over onder andere de families Wollaars, Alsters, Aalsters, Van Renen, Rooij ,de, Knopperts, Mulder en Baars.


Screenshot van website

Stamboom Aarsman - www.genealogieonline.nl/stamboom-aarsman

Een publicatie door E.M.K.Tol met gegevens over oa. de families Aarsman, Hemelaar, Kompier, Bosman, Van Hilten, Enkel, Aartsman, Maijenburg, Compieer en Hooman.


Screenshot van website

Stamboom Abas - www.genealogieonline.nl/stamboom-abas

Een publicatie door W. Abas met gegevens over oa. de families Abas, De Vries, Coezijn, Kanes, De Leeuwe, Boom, Busnach, Curiel, Spier en Van West.


Screenshot van website

Stamboom Abbes - www.genealogieonline.nl/stamboom-abbes

Een publicatie door Bob Abbes met gegevens over oa. de families Abbes, Eltjes, Oosting, Dik, Starke, Bruins, Mulder, Doedens, Georgius en Meijer.


Screenshot van website

Stamboom Abbring - www.genealogieonline.nl/stamboom-abbring

Een genealogische publicatie door Jaap Abbring met gegevens over onder andere de families Abbring, Mulder, Braaksma, Bakker, Jans, Bos, De Vries, Van Hemmen en Hoenderken.


Screenshot van website

Stamboom Abcouwer - www.genealogieonline.nl/stamboom-abcouwer

Een genealogische publicatie door Bas Abcouwer met gegevens over onder andere de families Abcouwer, Versteeg, Kuijpers, Moone, Moesker, Visser en Zegers.


Screenshot van website

Stamboom Abrahamse - www.genealogieonline.nl/stamboom-abrahamse

Een publicatie door Leendert Abrahamse met gegevens over oa. de families Abrahamse, De Smit, Jacobse, Slabbers, Doolhage, Van Oeveren, Blaas, Slabbaerts, Melis en Laurens.


Screenshot van website



Genealogie nieuws