stamboomgids

Familienamen » A

Websites 161 - 170 van 310:

Parenteel Alleman - www.genealogieonline.nl/parenteel-alleman

Een publicatie door Everlien Salawan Bessie - Liet met gegevens over oa. de families Alleman, De Vries, Allemann, Kools, Beens, Schuurbiers, Van Dis, Willekes, Bastiaanssen en Van Dorst.


Screenshot van website

Parenteel Jan ter Avest - www.genealogieonline.nl/parenteel-jan-ter-avest

Een publicatie door Dirk Schütten met gegevens over oa. de families Ter Avest, Smeijers, De Vries, Mensink, Schutten, Wessels, Ter Keurst, Troost, Kromhof en Nijmeijer.


Screenshot van website

Parenteel Jan van der Aa - www.genealogieonline.nl/parenteel-jan-van-der-aa

Een genealogische publicatie door Gerhard Fischer met gegevens over onder andere de families Van der Aa, Groen, Van der A, Hoezen, Kanne, Hemelt, Alberts, Postema en Spekken.


Screenshot van website

Parenteel Joh.Bernh. Albers - www.genealogieonline.nl/parenteel-albers

Een genealogische publicatie door Gerhard Fischer met gegevens over onder andere de families Albers, Scheepers, Fischer, Krops, Br?mmer, Westen, Buurman, Rolfes en Specken.


Screenshot van website

Stambom Anjema - www.genealogieonline.nl/stambom-anjema

Een publicatie door A.P. Anjema met gegevens over oa. de families Anjema, Dijkstra, Van Slooten, Fennema, Braaksma, De Vries, De Haan, Bakker, Wit en Olivier.


Screenshot van website

Stamboom Aalbers - www.genealogieonline.nl/stamboom-aalbers

Een publicatie door Ben Aalbers met gegevens over oa. de families Aalbers, Jansen, Nas, Klaassen, Janssen, Van de Grift, Welbers, Derksen, Peters en Teunissen.


Screenshot van website

Stamboom Aalbers-Kiezebrink - www.genealogieonline.nl/stamboom-aalbers-kiezebrink

Een publicatie door John Schuurmans met gegevens over oa. de families Aalbers, Kiezebrink, Buurman, Seggelink, Klein Zeggelink, Hendriks, Seggelinck, Turk, Derksen en Vermeulen.


Screenshot van website

Stamboom Aalbers/Ruitenbach - www.genealogieonline.nl/stamboom-aalbers-ruitenbach

Een publicatie door Remco D. Aalbers met gegevens over oa. de families Donker Curtius, Ruitenbach, De Boer, Aalbers, De Vries, Eveleens, Been, Dilweg, Stallmann en Witterland.


Screenshot van website

Stamboom Aalsters - www.genealogieonline.nl/stamboom-aalsters

Een genealogische publicatie door A. Aalsters met gegevens over onder andere de families Wollaars, Alsters, Aalsters, Van Renen, Rooij ,de, Knopperts, Mulder en Baars.


Screenshot van website

Stamboom Aarsman - www.genealogieonline.nl/stamboom-aarsman

Een publicatie door E.M.K.Tol met gegevens over oa. de families Aarsman, Hemelaar, Kompier, Bosman, Van Hilten, Enkel, Aartsman, Maijenburg, Compieer en Hooman.


Screenshot van website



Genealogie nieuws