stamboomgids

Familienamen » A

Websites 181 - 190 van 333:

Stamboom Abbring - www.genealogieonline.nl/stamboom-abbring

Een genealogische publicatie door Jaap Abbring met gegevens over onder andere de families Abbring, Mulder, Braaksma, Bakker, Jans, Bos, De Vries, Van Hemmen en Hoenderken.


Screenshot van website

Stamboom Abcouwer - www.genealogieonline.nl/stamboom-abcouwer

Een genealogische publicatie door Bas Abcouwer met gegevens over onder andere de families Abcouwer, Versteeg, Kuijpers, Moone, Moesker, Visser en Zegers.


Screenshot van website

Stamboom Abrahamse - www.genealogieonline.nl/stamboom-abrahamse

Een publicatie door Leendert Abrahamse met gegevens over oa. de families Abrahamse, De Smit, Jacobse, Slabbers, Doolhage, Van Oeveren, Blaas, Slabbaerts, Melis en Laurens.


Screenshot van website

Stamboom Ackerman - www.genealogieonline.nl/stamboom-ackerman

Een publicatie door J. Ackerman met gegevens over oa. de families Ackerman, Van Malsen, Smits, Daleman, Vermeulen, Van den Broek, Van Geffen, Wulms, Baars en Grondhout.


Screenshot van website

Stamboom Ackermann - www.genealogieonline.nl/stamboom-ackermann

Een publicatie door Ackermann met gegevens over oa. de families Ackermann, Woldhuis, Hoving, Hooijer, Niezen, Schipper, Slor, Holman, Aslander en Pathuis.


Screenshot van website

Stamboom Ackermans - www.genealogieonline.nl/stamboom-ackermans

Een publicatie door Wim Ackermans met gegevens over oa. de families Ackermans, Daudt, Bakker, Manni, Grootveld, Ottervanger, Kropf, Mars, Lambregts en Van Trierum.


Screenshot van website

Stamboom Adema - www.genealogieonline.nl/stamboom-adema

Een genealogische publicatie door Simone Hazelhoff met gegevens over onder andere de families Adema, Velde van Der, Meijer, Adama, Gorter, Hazelhoff, Mulder, Huiting en Groen.


Screenshot van website

Stamboom Ader(t) Adèr - www.genealogieonline.nl/stamboom-ader

Een genealogische publicatie door Jan Pieter Adèr met gegevens over onder andere de families Ader, Adèr, Adert, Dekker, Talens, Zindel, Pott, Hankes Drielsma en Quadekker.


Screenshot van website

Stamboom Adriaennsens - www.genealogieonline.nl/stamboom-adriaennsens

Een publicatie door Evy Adriaenssens met gegevens over oa. de families Verhulst, Vermeulen, Huybrechts, Goris, Adriaenssens, Fonck, Vervest, Van Ginhoven, Janssens en Bries.


Screenshot van website

Stamboom Adriaensen - www.genealogieonline.nl/stamboom-adriaensen

Een publicatie door M. Adriaensen met gegevens over oa. de families Adriaensen, Adriaenssen, Adriaansen, Adriaanse, Mertens, Adriaans, Adrianssen, Van Gestel, Adriaense en Roest.


Screenshot van website