stamboomgids

Familienamen » A

Websites 181 - 190 van 301:

Stamboom Agterberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-agterberg

Een publicatie door Jeannette Agterberg met gegevens over oa. de families Vermeulen, Agterberg, Grunken, Elbersen, Rooke, Vernooy, Jansen, Van Batum, Mosel en Van Woudenberg.

Screenshot van website

Stamboom Agterberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-agterberg

Een genealogische publicatie door Agterberg met gegevens over onder andere de families Niet Publiek, Agterberg, Van Zanten, Tol, Filarski, De Graaf, Keur, Meijboom en Eggers.

Screenshot van website

Stamboom Agterhuis en anderen, Twente - www.genealogieonline.nl/stamboom-agterhuis-en-anderen

Een genealogische publicatie door Jan Timmerman met gegevens over oa. de families Agterhuis, Mensink, Homeijer, Frankfort, Scholten, Jans, Dijkman, IJspeert en IJspeert.

Screenshot van website

Stamboom AJ - www.genealogieonline.nl/stamboom-aj

Een genealogische publicatie door A. Jansen met gegevens over onder andere de families Jansen, Nieuwenhuis, Janssen, Jacobsen, Van Amersfoort, Van Schaik, Hakken en Brandsma.

Screenshot van website

Stamboom Akkerman-ten Berge - www.genealogieonline.nl/stamboom-akkerman-ten-berge

Een publicatie door Sabrina Akkerman - ten Berge met gegevens over oa. de families Ten Berge, Jans, Ploeg, Hamming, Stad, Van Gelderen, Oosterbaan, Geerts, Gnodde en Voorenkamp.

Screenshot van website

Stamboom Albada - www.genealogieonline.nl/stamboom-albada

Een publicatie door Harmke van der Meer met gegevens over oa. de families Albada, De Vries, De Jong, Van der Goot, Muizelaar, Van der Wal, Haringsma, Bouma, Bouwmans en Veersma.

Screenshot van website

Stamboom Albers - www.genealogieonline.nl/stamboom-albers

Een publicatie door Marjon Planta met gegevens over oa. de families Albers, Tellingen, Veltman, Cop, Antonisse, Ketting, Hugens, Gerritsen en Gerritsen.

Screenshot van website

Stamboom Albers en Kool - www.genealogieonline.nl/stamboom-albers-en-kool

Een publicatie door Walter Albers met gegevens over oa. de families Albers, Ligter, Kool, Vogel, Oostwal, Bruggink, Huijgens, Van der Horst, Bosschieter en Derogee.

Screenshot van website

Stamboom Alberse - www.genealogieonline.nl/stamboom-alberse

Een publicatie door Frank Alberse met gegevens over oa. de families Alberse, Vonk, Luttikhuizen, Jonckbloet, Bouwman, De Bont, Jan Suurs, Koegler, Dekkers en Tange.

Screenshot van website

Stamboom Albert-Puts - www.genealogieonline.nl/stamboom-albert-puts

Een publicatie door W.H.G. Cammaert met gegevens over oa. de families Cobben, Albert, Scheepers, Puts, Beckers, Linssen, Hilkens, Cuijpers, Houtmortels en Verlinden.

Screenshot van website



Genealogie nieuws