stamboomgids

Familienamen » A

Websites 211 - 220 van 304:

Stamboom Angenent - www.genealogieonline.nl/stamboom-angenent

Een publicatie door C. Angenent met gegevens over oa. de families Angenent, Versteegh, Van Os, Aengenent, Campman, Knopper, Angeneind, Grob, Van den Hoek en Willemsen.


Screenshot van website

Stamboom Anink - www.genealogieonline.nl/stamboom-anink

Een publicatie door Bastiaan Anink met gegevens over oa. de families Anink, Den Dubbelden, Van Esse, Vergauwen, Derksen, Roethof, Oosterman, Dirks, Rijnen en Moens.


Screenshot van website

Stamboom Anjema - www.genealogieonline.nl/stamboom-anjema

Een publicatie door A.P.Anjema met gegevens over oa. de families Anjema, Nell, Raamsdonk, Kruijs, Brandt, Horstmanshoff, Rustenberg, Cobert, Roorda en Klaarman.


Screenshot van website

Stamboom Anjum - www.genealogieonline.nl/stamboom-anjum

Een publicatie door Andre Anjema met gegevens over oa. de families Anjema, Reinders, Holwerda, De Vries, Van der Meulen, Dantuma, Siccama, Heikamp, Knijff en Drajer.


Screenshot van website

Stamboom Anker - www.genealogieonline.nl/stamboom-anker

Een publicatie door Theo Klein met gegevens over oa. de families Anker, Van Dam, Ancker, Dekker, Van Eck, De Jong, Van Vliet, Gouwens, Verburg en Graveland.


Screenshot van website

Stamboom Anné en aanverwante families - www.genealogieonline.nl/stamboom-anne

Een genealogische publicatie door Yannick Anné met gegevens over onder andere de families Anné, De Jonghe, Anne, Creado, Van Steen, Vercruyssen, De Wolf, Lyssens en Smet.


Screenshot van website

Stamboom Annen - www.fam-annen.nl

Stamboom Annen, Giethoorn, Jonkman, Otten, Van Haaster, Van der Lans, de Jong


Screenshot van website

Stamboom Annen, Jonkman, van Haaster, de Jong - www.home.versatel.nl/annens

Stamboom Annen, Jonkman, van Haaster, de Jong


Screenshot van website

Stamboom Anten - www.genealogieonline.nl/stamboom-anten

Een genealogische publicatie door John Anten met gegevens over onder andere de families Willems, Anten, Frissen, Schoens, Bleus, Wilhelmus, Stein, Voorians en Hakke.


Screenshot van website

Stamboom Apers - www.genealogieonline.nl/stamboom-apers

Een publicatie door G.C. Apers met gegevens over oa. de families Apers, Musters, Blankers, Van Poppelen, Apers (Apersen), Geel Van, Jansen, Van Broekhoven, Oerlemans en Lebeau.


Screenshot van website



Genealogie nieuws