stamboomgids

Familienamen » A

Websites 211 - 220 van 335:

Stamboom Alberts - www.genealogieonline.nl/stamboom-alberts

Een publicatie door H.R. Alberts met gegevens over oa. de families Paans, Scheepvaart, Cappeteyn, Van der Meulen, Tempelaar, De Jong, Alberts, Kamminga, Kapteyn en Blees.


Screenshot van website

Stamboom Alberts - www.stamboomalberts.nl

Stamboom van de famile Alberts, die zijn oorsprong heeft in de omgeving van Voorst.


Screenshot van website

Stamboom Alberts - www.genealogieonline.nl/alberts-stamboom

Een genealogische publicatie door Oswin Alberts met gegevens over onder andere de families De Jong, Alberts, Meppeling, Slomp, Bloemhof, Bouwhuis, Lenters, Roelofs en Smits.


Screenshot van website

Stamboom Alberts - www.genealogieonline.nl/stamboom-jan-alberts

Een genealogische publicatie door Jan Alberts met gegevens over onder andere de families Alberts, Odding, Stoffers, Jonkman, Koops, Kramer, Wekema, Eilander en Rutgers.


Screenshot van website

Stamboom Alblas - www.genealogieonline.nl/stamboom-alblas

Een publicatie door Kees Alblas met gegevens over oa. de families Alblas, Alleblas, De Jong, Van Alblas, Visser, Bos, Honkoop, Molenaar, Ten Cate en Van Leeuwen.


Screenshot van website

Stamboom Alers, Paradies, Verboom, Noya - www.genealogieonline.nl/stamboom-noya

Een publicatie door Helena Noya-Verboom met gegevens over oa. de families Alers, Noya, Paradies, Beijkerk, Den Boer, De Adelaar, Verboom, Corne, Bosgaert en Van Baarle.


Screenshot van website

Stamboom Alessie - van Mierlo - www.genealogieonline.nl/stamboom-alessie-van-mierlo

Een genealogische publicatie door Tom Alessie met gegevens over onder andere de families Alessie, Smits, Van Mierlo, Allessie (Alessie), Oomen, Heijen, Roex, Lips en Broeren.


Screenshot van website

Stamboom Algoet en Neuhard - www.genealogieonline.nl/stamboom-algoet-neuhard

Een publicatie door G. Algoet met gegevens over oa. de families Algoet, Neuhard, Allegoet, Algoed, Algoedt, Vanlanduyt, Van der Vekens, Demeulenaere, Nieuwhart en Van Belleghem.


Screenshot van website

Stamboom Alink - www.genealogieonline.nl/stamboom-alink

Een publicatie door Han Alink met gegevens over oa. de families Alink, Hargeerds, Leferink, Bloemendal, Scholleman, Wibbelink, Bennink, Ten Zende, Vruwink en Te Kiefte.


Screenshot van website

Stamboom Alma - www.genealogieonline.nl/stamboom-alma

Een publicatie door Janneke Smids met gegevens over oa. de families Alma, Spinder, Postma, Schievink, Burmania, Nicolai, Smids, Visser, Elzinga en Douma.


Screenshot van website



Genealogie nieuws