stamboomgids

Familienamen » A

Websites 211 - 220 van 309:

Stamboom Ammerlaan - www.genealogieonline.nl/stamboom-ammerlaan

Een publicatie door Jose Noordzij met gegevens over oa. de families Van Batenburg, Noordzij, Knook, Van Oostrum, Ammerlaan, Van Ooststroom, Bor, Vat, Hammerlaen en Sulders.


Screenshot van website

Stamboom Andersen - www.genealogieonline.nl/stamboom-andersen

Een publicatie door Olaf Andersen met gegevens over oa. de families Hofman, De Pater, Steenbergen, Van Buren, Andersen, Schenk, Van Wijk, Helder en Helder.


Screenshot van website

Stamboom Andreae - www.genealogieonline.nl/stamboom-andreae

Een publicatie door B.H. Andreae met gegevens over oa. de families Andreae, Seinen, Andree, Talen, De Vroome, Doren, Hessels, Pots, De Geer en Mulder.


Screenshot van website

Stamboom Andriessen - members.chello.nl/g.albers

o.a. Andriessen, van Velz(s)en, Grift, van ('t) Klooster


Screenshot van website

Stamboom Andriessen - www.genealogieonline.nl/stamboom-andriessen

Een genealogische publicatie door J.D. van Oostaijen- Andriessen met gegevens over onder andere de families Andriessen, (Roelen) Andriessen (Andrisen), Beijer, Witteman, Wolfs, Duijkers, Hamers, Van Eijden en Calis.


Screenshot van website

Stamboom Angenent - www.genealogieonline.nl/stamboom-angenent

Een publicatie door C. Angenent met gegevens over oa. de families Angenent, Versteegh, Van Os, Aengenent, Campman, Knopper, Angeneind, Grob, Van den Hoek en Willemsen.


Screenshot van website

Stamboom Anink - www.genealogieonline.nl/stamboom-anink

Een publicatie door Bastiaan Anink met gegevens over oa. de families Anink, Den Dubbelden, Van Esse, Vergauwen, Derksen, Roethof, Oosterman, Dirks, Rijnen en Moens.


Screenshot van website

Stamboom Anjema - www.genealogieonline.nl/stamboom-anjema

Een publicatie door A.P.Anjema met gegevens over oa. de families Anjema, Nell, Raamsdonk, Kruijs, Brandt, Horstmanshoff, Rustenberg, Cobert, Roorda en Klaarman.


Screenshot van website

Stamboom Anjum - www.genealogieonline.nl/stamboom-anjum

Een publicatie door Andre Anjema met gegevens over oa. de families Anjema, Reinders, Holwerda, De Vries, Van der Meulen, Dantuma, Siccama, Heikamp, Knijff en Drajer.


Screenshot van website

Stamboom Anker - www.genealogieonline.nl/stamboom-anker

Een publicatie door Theo Klein met gegevens over oa. de families Anker, Van Dam, Ancker, Dekker, Van Eck, De Jong, Van Vliet, Gouwens, Verburg en Graveland.


Screenshot van website



Genealogie nieuws