stamboomgids

Familienamen » A

Websites 221 - 230 van 309:

Stamboom Anné en aanverwante families - www.genealogieonline.nl/stamboom-anne

Een genealogische publicatie door Yannick Anné met gegevens over onder andere de families Anné, De Jonghe, Anne, Creado, Van Steen, Vercruyssen, De Wolf, Lyssens en Smet.


Screenshot van website

Stamboom Annen - www.fam-annen.nl

Stamboom Annen, Giethoorn, Jonkman, Otten, Van Haaster, Van der Lans, de Jong


Screenshot van website

Stamboom Annen, Jonkman, van Haaster, de Jong - www.home.versatel.nl/annens

Stamboom Annen, Jonkman, van Haaster, de Jong


Screenshot van website

Stamboom Anten - www.genealogieonline.nl/stamboom-anten

Een genealogische publicatie door John Anten met gegevens over onder andere de families Willems, Anten, Frissen, Schoens, Bleus, Wilhelmus, Stein, Voorians en Hakke.


Screenshot van website

Stamboom Apers - www.genealogieonline.nl/stamboom-apers

Een publicatie door G.C. Apers met gegevens over oa. de families Apers, Musters, Blankers, Van Poppelen, Apers (Apersen), Geel Van, Jansen, Van Broekhoven, Oerlemans en Lebeau.


Screenshot van website

Stamboom Apool - www.genealogieonline.nl/stamboom-apool

Een publicatie door P.Heres met gegevens over oa. de families Dijkslag, Bijsterbosch, Eilander, Visser, Rietberg, Boeve, IJzerman, Van Ommen, Logtenberg en Van Olst.


Screenshot van website

Stamboom Appelboom - www.genealogieonline.nl/stamboom-appelboom

Een publicatie door Nico Appelboom met gegevens over oa. de families Appelboom, Van den Berg, Molenaar, Meekel, Krol, Pronk, De Bruijn, Mulder en Mulder.


Screenshot van website

Stamboom Aquina/Van Dooremolen/Weijers/Vermeulen - www.genealogieonline.nl/stamboom-aquina-van-dooremolen-weijers-vermeul ...

Een genealogische publicatie door Bas met gegevens over onder andere de families Van Dooremolen, Rutten, Vermeulen, Moorrees, Van Doormalen, Smits, Van Kemenade, Van Dee en Aquina.


Screenshot van website

Stamboom Arbeider en Bos - www.genealogieonline.nl/stamboom-arbeider-en-bos

Een publicatie door Kor Kok met gegevens over oa. de families Georg Fredrik Detz, Tjerk Geerts Kunst, Heijne Jans, Jan Buurman, Grietje Buurman, Daniël Jacob Smit, Luitje Kok, Jan Geerts Jager, Catharina Germann en Jan Coerts.


Screenshot van website

Stamboom Arends - www.genealogieonline.nl/stamboom-arends

Een publicatie door Jop.Arends met gegevens over oa. de families Wolters, Hindriks, Vermaning, Terpsta, Adels, Arends, Jans, Artel, Seggers, Van der Plaats en Feddes.


Screenshot van website



Genealogie nieuws