stamboomgids

Familienamen » A

Websites 221 - 230 van 304:

Stamboom Apool - www.genealogieonline.nl/stamboom-apool

Een publicatie door P.Heres met gegevens over oa. de families Dijkslag, Bijsterbosch, Eilander, Visser, Rietberg, Boeve, IJzerman, Van Ommen, Logtenberg en Van Olst.


Screenshot van website

Stamboom Appelboom - www.genealogieonline.nl/stamboom-appelboom

Een publicatie door Nico Appelboom met gegevens over oa. de families Appelboom, Van den Berg, Molenaar, Meekel, Krol, Pronk, De Bruijn, Mulder en Mulder.


Screenshot van website

Stamboom Aquina/Van Dooremolen/Weijers/Vermeulen - www.genealogieonline.nl/stamboom-aquina-van-dooremolen-weijers-vermeul ...

Een genealogische publicatie door Bas met gegevens over onder andere de families Van Dooremolen, Rutten, Vermeulen, Moorrees, Van Doormalen, Smits, Van Kemenade, Van Dee en Aquina.


Screenshot van website

Stamboom Arbeider en Bos - www.genealogieonline.nl/stamboom-arbeider-en-bos

Een publicatie door Kor Kok met gegevens over oa. de families Georg Fredrik Detz, Tjerk Geerts Kunst, Heijne Jans, Jan Buurman, Grietje Buurman, Daniël Jacob Smit, Luitje Kok, Jan Geerts Jager, Catharina Germann en Jan Coerts.


Screenshot van website

Stamboom Arends - www.genealogieonline.nl/stamboom-arends

Een publicatie door Jop.Arends met gegevens over oa. de families Wolters, Hindriks, Vermaning, Terpsta, Adels, Arends, Jans, Artel, Seggers, Van der Plaats en Feddes.


Screenshot van website

Stamboom Arets - www.genealogieonline.nl/stamboom-arets

Een publicatie door L.J.C. Meevers Scholte met gegevens over oa. de families Arets, Janssen, Van den Camp, Kleuters, Daemen, Boesten, Bex, Limpens, Cremers en Goessens.


Screenshot van website

Stamboom Arickx - www.genealogieonline.nl/stamboom-arickx

Gegevens over oa. de families Arickx, Arreckx, Arix, Maes, Verbeke, Naessens, De Witte, Vandewalle, Lambrecht en Willem.


Screenshot van website

Stamboom Ariëns - www.genealogieonline.nl/stamboom-ariens

Een publicatie door H. Ariëns met gegevens over oa. de families Ariëns, Aries, Bosschart, Hendrickx, Jan Adriaan Cornelissen, Van Dongen, Adriaan Cornelis Antonissen, Verbunt, Cornelis Antonissen en Snoeren.


Screenshot van website

Stamboom Arisz/Janse/Jansz - www.genealogieonline.nl/stamboom-arisz

Een publicatie door Leo Arisz met gegevens over oa. de families Arisz, Gerrits, Post, Jansz, Aris, Henneman, Alders, Zwanenburg, Graaman en Nijssen.


Screenshot van website

Stamboom Arkes - www.genealogieonline.nl/stamboom-arkes

Een publicatie door Han Arkes met gegevens over oa. de families Arkes, Peters, Wilkens, Van Os, Reitsema, Lohuis, Dalmolen, Maatje, Wegkamp en Siebum.


Screenshot van website



Genealogie nieuws