stamboomgids

Familienamen » A

Websites 251 - 260 van 304:

Stamboom familie Arts - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-arts

Een publicatie door Pieter Arts met gegevens over oa. de families Arts, Aarts, Schrijvers, Van Berlo, Verhuysen, Aart, Maas, Staals, Roberscheuten en Van Litsenburg.


Screenshot van website

Stamboom familie Van Assenbergh/Van Bergen/Geritz/Spitzer/Arkesteijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-van-assenbergh

Een publicatie door Kees van Assenbergh met gegevens over oa. de families Assenbergh, Leeuwen, Servaas, Vilders, Zijverden, Geritz, Bergen, Mekel en Mekel.


Screenshot van website

Stamboom Hans Anemaet - www.genealogieonline.nl/stamboom-hans-anemaet

Een genealogische publicatie door D.A.J. Anemaet met gegevens over onder andere de families Anemaet, Bargmann, Dingemans, Dekker, Pieterse, Kool, Kramer, Alberts en Hasselaar.


Screenshot van website

Stamboom Jacob Schreuders - www.genealogieonline.nl/stamboom-jacob-schreuders-cohen-amisfort

Een publicatie door Leo Schreuders met gegevens over oa. de families Schreuders, Hilversum, Bl├╝hm, Tromp, Frankfort, De Groot, Benjamin, De Raaij, Tak en Wijnstok.


Screenshot van website

Stamboom Johannes Eduard van Acker - www.genealogieonline.nl/stamboom-johannes-eduard-van-acker

Een publicatie door Johannes Eduard van Acker met gegevens over oa. de families Van Acker, Schoonenberg, IJpenlaan, IJpelaan, Baltus, Tromp, Kool, De Groot, Kloet en Van Zutphen.


Screenshot van website

Stamboom Petrus Aarts - www.genealogieonline.nl/stamboom-petrus-aarts

Een publicatie door J. Aarts met gegevens over oa. de families Spapen, Aarts, Spapens, Van Bavel, Van Tiel, Peeters, Jorissen, Wils, Leijten en Rasenberg.


Screenshot van website

Stamboom Van Aalen/Van Mierlo - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-aalen-van-mierlo

Een publicatie door E. van Houtum-Swalen met gegevens over oa. de families Peterspeeters, Van Aaken, Van Gils, Van Mierlo, Van Aalen, Van der Sanden, Roest, Van Mierlomirlo, Vossens en Olislagers.


Screenshot van website

Stamboom Van Aalst - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-aalst

Een publicatie door Gerard van Aalst met gegevens over oa. de families Hou.


Screenshot van website

Stamboom Van Aalst - www.genealogieonline.nl/van-aalst-stamboom

Een genealogische publicatie door Berry van Aalst met gegevens over onder andere de families Van Aalst, Van Utrecht, De Jong, Pelle, Van Antwerpen, Van Alphen, Van der Veen, Van Gessel en Van Agterberg.


Screenshot van website

Stamboom Van Aalst - Den Haag - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-aalst-den-haag

Een genealogische publicatie door E. van Aalst met gegevens over onder andere de families Van Aalst, Hamer, Van der Meer, Van Hilst, Heijnen, Van Oel, Van Lier, Mastenbroek en Mes.


Screenshot van website



Genealogie nieuws