stamboomgids

Familienamen » A

Websites 251 - 260 van 319:

Stamboom Augustus - www.genealogieonline.nl/stamboom-augustus

Een publicatie door J Schoffelen met gegevens over oa. de families Augustus, Landrieu, Petitjean, Maessen, Lemmens, Cobben, Van Aubel, Verstegen, Claessens en Augustin.


Screenshot van website

Stamboom Augustus Landrieu - www.genealogieonline.nl/stamboom-augustus-landrieu

Een publicatie door John Schoffelen met gegevens over oa. de families Augustus, Landrieu, Lemmens, Petitjean, Cobben, Maessen, Van Aubel, Verstegen, Hermkens en Claessens.


Screenshot van website

Stamboom Aulman - www.genealogieonline.nl/stamboom-aulman

Een publicatie door M. Aulman met gegevens over oa. de families Aulman, Vooren, Steinvoort, Magito, Berghuis, Rooijen, Eijk, Schilpp, Kreuk en Lucas.


Screenshot van website

Stamboom Averdonk - www.genealogieonline.nl/stamboom-averdonk

Een genealogische publicatie door Thomas Averdonk met gegevens over onder andere de families Nass, Averdonk, Wissink, Vedder, Donker, Kleinrouweler, Hilderink, Theuns en Van Keulen.


Screenshot van website

Stamboom Avesando-Vogelaer-van der Vlugt - www.genealogieonline.nl/stamboom-avesando-vogelaer-van-der-vlugtNieuw!

Een genealogische publicatie door Rob van der Vlugt met gegevens over onder andere de families Van der Vlugt, Casemier, Idema, Davis, Wirtz, Van der Kooij, Hotton, Hölzenspies en Barendregt.


Screenshot van website

Stamboom Avontuur-Verkooijen - www.genealogieonline.nl/stamboom-avontuur-verkooijen

Een genealogische publicatie door Joke Avontuur-Verkooijen met gegevens over onder andere de families Avontuur, Avontuer, Verkooijen, Sins, Van Dongen, Van den Diepstraten, Goos, Jacobs en Dingemans.


Screenshot van website

Stamboom Awater - www.genealogieonline.nl/stamboom-awater

Een publicatie door Kim Awater met gegevens over oa. de families Awater, Willemze, Huting, Milder, Gepkens, Leenders, Ebben, Janssen, Burgers en Rutten.


Screenshot van website

Stamboom Beumkes / Jonkers / Van Atten / Hogeweg - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-atten

Een publicatie door Marina Beumkes met gegevens over oa. de families Jonkers, Van Atten, Beumkes, Pardijs, Heevel, Hogeweg, Van Natte(N), Van Limbeek, Hut en Maters


Screenshot van website

Stamboom Ed Appelboom - www.genealogieonline.nl/stamboom-ed-appelboom

Een genealogische publicatie door Ed Appelboom met gegevens over onder andere de families Appelboom, Van de Beek, Haraldsson Appelbom, Te Slaa, Velder, Laanstra, Kok, Visser en Dijkman.


Screenshot van website

stamboom Fam. Assenberg van Eijsden - www.myheritage.nl/site-20852342/assenberg-van-eijsden-web-site

ik ben al een heel eind met mijn stamboom maar ik wil nog verder , misschien zijn er meer mensen die meer weten over de naam Assenberg van Eijsden


Screenshot van website



Genealogie nieuws