stamboomgids

Familienamen » A

Websites 251 - 260 van 335:

Stamboom Arlar - www.genealogieonline.nl/stamboom-arlar

Een publicatie door H. Weijtenburg met gegevens over oa. de families Arler, Arlar, Hemink, Waanders, Getuigen, Moorselaar Van, Berg V.d., Lablans, Weijtenburg en Muijs.


Screenshot van website

Stamboom Arnoldus - www.genealogieonline.nl/stamboom-arnoldus

Een publicatie door Jos Arnoldus met gegevens over oa. de families Schmeyer, Smeijer, Arendsen, Arnoldus, Ern, Arentsen, Verheul, Lieferink, Sprengler en Hendriks.


Screenshot van website

Stamboom Arnoldussen - www.genealogieonline.nl/stamboom-arnoldussen

Een publicatie door Andre Arnoldussen met gegevens over oa. de families Arnoldussen, Van Rossum, Barten, Peters, Jansen, De Wildt, Kersten, Zwitserloot, Loeffen en Klinkhamer.


Screenshot van website

Stamboom Arnouts - www.genealogieonline.nl/stamboom-arnouts

Een publicatie door Rene Arnouts met gegevens over oa. de families Arnouts, Van Daalen De Jel, Van der Velden, Kettenis, Wiggers, Simonis, Rijpen, Meijer, Boukes en Hooijkaas.


Screenshot van website

Stamboom Asma - www.genealogieonline.nl/stamboom-asma

Een publicatie door Kirsten Asma met gegevens over oa. de families Van Zutphen, Van Koningshoven, Asma, Russ, Plevier, Dalm, Klein, Kion, Witkamp en Jansen.


Screenshot van website

Stamboom Assmann - Goch(D)/'s-Hertogenbosch - www.genealogieonline.nl/stamboom-assmann-goch

Een publicatie door Kees J.C.P.A. Goverde met gegevens over oa. de families Assmann, Bechtold, Bolle, Beekwilder, Ernst, De Vlam, Heuvel, Trum, Slegt en Dungen.


Screenshot van website

Stamboom Assmann - Ransbach(D)/H'bosch/Z'bergen - www.genealogieonline.nl/stamboom-assmann

Een publicatie door Kees J.C.P.A. Goverde met gegevens over oa. de families Assmann, Goverde, Bartels, Vermeulen, Pekel, Van Dijk, Sabel, Konings, Van Zundert en Heuser.


Screenshot van website

Stamboom Aubri - www.genealogieonline.nl/stamboom-aubri

Een genealogische publicatie door Eduard Aubri met gegevens over onder andere de families Aubri, Pontolaeng, Heubel, Stoove, Bercx, Parijs, Van Ham, Nunumete en Ecoma Verstege.


Screenshot van website

Stamboom Augustus - www.genealogieonline.nl/stamboom-augustus

Een publicatie door J Schoffelen met gegevens over oa. de families Augustus, Landrieu, Petitjean, Maessen, Lemmens, Cobben, Van Aubel, Verstegen, Claessens en Augustin.


Screenshot van website

Stamboom Augustus Landrieu - www.genealogieonline.nl/stamboom-augustus-landrieu

Een publicatie door John Schoffelen met gegevens over oa. de families Augustus, Landrieu, Lemmens, Petitjean, Cobben, Maessen, Van Aubel, Verstegen, Hermkens en Claessens.


Screenshot van website



Genealogie nieuws