stamboomgids

Familienamen » A

Websites 261 - 270 van 334:

Stamboom Aurik - www.genealogieonline.nl/stamboom-aurik

Een genealogische publicatie door Peter Aurik met gegevens over onder andere de families Aurik, Pfann, Udo, Boom, Van Dijk, Monnee, Siemer, Taats en Rietsnijder.


Screenshot van website

Stamboom Averdonk - www.genealogieonline.nl/stamboom-averdonk

Een genealogische publicatie door Thomas Averdonk met gegevens over onder andere de families Nass, Averdonk, Wissink, Vedder, Donker, Kleinrouweler, Hilderink, Theuns en Van Keulen.


Screenshot van website

Stamboom Avesando-Vogelaer-van der Vlugt - www.genealogieonline.nl/stamboom-avesando-vogelaer-van-der-vlugt

Een genealogische publicatie door Rob van der Vlugt met gegevens over onder andere de families Van der Vlugt, Casemier, Idema, Davis, Wirtz, Van der Kooij, Hotton, Hölzenspies en Barendregt.


Screenshot van website

Stamboom Avontuur - www.genealogieonline.nl/stamboom-avontuur

Een genealogische publicatie door Joke Avontuur met gegevens over onder andere de families Avontuur, Goos, De Wijs, Avontuer, Delhij, Van Dam, Van Leeuwen, Van Bokxel en Aerts.


Screenshot van website

Stamboom Avontuur-Verkooijen - www.genealogieonline.nl/stamboom-avontuur-verkooijen

Een genealogische publicatie door Joke Avontuur-Verkooijen met gegevens over onder andere de families Avontuur, Avontuer, Verkooijen, Sins, Van Dongen, Van den Diepstraten, Goos, Jacobs en Dingemans.


Screenshot van website

Stamboom Awater - www.genealogieonline.nl/stamboom-awater

Een publicatie door Kim Awater met gegevens over oa. de families Awater, Willemze, Huting, Milder, Gepkens, Leenders, Ebben, Janssen, Burgers en Rutten.


Screenshot van website

Stamboom Beumkes / Jonkers / Van Atten / Hogeweg - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-atten

Een publicatie door Marina Beumkes met gegevens over oa. de families Jonkers, Van Atten, Beumkes, Pardijs, Heevel, Hogeweg, Van Natte(N), Van Limbeek, Hut en Maters


Screenshot van website

Stamboom Ed Appelboom - www.genealogieonline.nl/stamboom-ed-appelboom

Een genealogische publicatie door Ed Appelboom met gegevens over onder andere de families Appelboom, Van de Beek, Haraldsson Appelbom, Te Slaa, Velder, Laanstra, Kok, Visser en Dijkman.


Screenshot van website

stamboom Fam. Assenberg van Eijsden - www.myheritage.nl/site-20852342/assenberg-van-eijsden-web-site

ik ben al een heel eind met mijn stamboom maar ik wil nog verder , misschien zijn er meer mensen die meer weten over de naam Assenberg van Eijsden


Screenshot van website

Stamboom familie Abas - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-abas

Een genealogische publicatie door Wim Abas met gegevens over onder andere de families Abas, Leijden van Amstel, Curiel, De Vries, Citroen, Vaz Dias, Coezijn, Busnach en Vieyra.


Screenshot van website



Genealogie nieuws