stamboomgids

Familienamen » A

Websites 261 - 270 van 337:

Stamboom Augustus - www.genealogieonline.nl/stamboom-augustus

Een publicatie door J Schoffelen met gegevens over oa. de families Augustus, Landrieu, Petitjean, Maessen, Lemmens, Cobben, Van Aubel, Verstegen, Claessens en Augustin.


Screenshot van website

Stamboom Augustus Landrieu - www.genealogieonline.nl/stamboom-augustus-landrieu

Een publicatie door John Schoffelen met gegevens over oa. de families Augustus, Landrieu, Lemmens, Petitjean, Cobben, Maessen, Van Aubel, Verstegen, Hermkens en Claessens.


Screenshot van website

Stamboom Aulman - www.genealogieonline.nl/stamboom-aulman

Een publicatie door M. Aulman met gegevens over oa. de families Aulman, Vooren, Steinvoort, Magito, Berghuis, Rooijen, Eijk, Schilpp, Kreuk en Lucas.


Screenshot van website

Stamboom Aurik - www.genealogieonline.nl/stamboom-aurik

Een genealogische publicatie door Peter Aurik met gegevens over onder andere de families Aurik, Pfann, Udo, Boom, Van Dijk, Monnee, Siemer, Taats en Rietsnijder.


Screenshot van website

Stamboom Averdonk - www.genealogieonline.nl/stamboom-averdonk

Een genealogische publicatie door Thomas Averdonk met gegevens over onder andere de families Nass, Averdonk, Wissink, Vedder, Donker, Kleinrouweler, Hilderink, Theuns en Van Keulen.


Screenshot van website

Stamboom Avesando-Vogelaer-van der Vlugt - www.genealogieonline.nl/stamboom-avesando-vogelaer-van-der-vlugt

Een genealogische publicatie door Rob van der Vlugt met gegevens over onder andere de families Van der Vlugt, Casemier, Idema, Davis, Wirtz, Van der Kooij, Hotton, Hölzenspies en Barendregt.


Screenshot van website

Stamboom Avontuur - www.genealogieonline.nl/stamboom-avontuur

Een genealogische publicatie door Joke Avontuur met gegevens over onder andere de families Avontuur, Goos, De Wijs, Avontuer, Delhij, Van Dam, Van Leeuwen, Van Bokxel en Aerts.


Screenshot van website

Stamboom Avontuur-Verkooijen - www.genealogieonline.nl/stamboom-avontuur-verkooijen

Een genealogische publicatie door Joke Avontuur-Verkooijen met gegevens over onder andere de families Avontuur, Avontuer, Verkooijen, Sins, Van Dongen, Van den Diepstraten, Goos, Jacobs en Dingemans.


Screenshot van website

Stamboom Awater - www.genealogieonline.nl/stamboom-awater

Een publicatie door Kim Awater met gegevens over oa. de families Awater, Willemze, Huting, Milder, Gepkens, Leenders, Ebben, Janssen, Burgers en Rutten.


Screenshot van website

Stamboom Beumkes / Jonkers / Van Atten / Hogeweg - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-atten

Een publicatie door Marina Beumkes met gegevens over oa. de families Jonkers, Van Atten, Beumkes, Pardijs, Heevel, Hogeweg, Van Natte(N), Van Limbeek, Hut en Maters


Screenshot van website