stamboomgids

Familienamen » A

Websites 261 - 270 van 318:

Stamboom familie Abe - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-abe

Een publicatie door Ghislain Abe met gegevens over oa. de families Abé, Abée, Wanten, Petit, Corijn, Philips, Van Opstal, Jonet, Chardon en Grohin.


Screenshot van website

Stamboom familie Adam - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-adam

A genealogical publication by Rob Adam with information about, among others, the families Adam, Forrester, Van Blankenstein, Barkhuijsen, Miller, Moir, Gillon, Petticrew and Burbridge.


Screenshot van website

Stamboom familie Arts - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-arts

Een publicatie door Pieter Arts met gegevens over oa. de families Arts, Aarts, Schrijvers, Van Berlo, Verhuysen, Aart, Maas, Staals, Roberscheuten en Van Litsenburg.


Screenshot van website

Stamboom familie Van Assenbergh/Van Bergen/Geritz/Spitzer/Arkesteijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-van-assenbergh

Een publicatie door Kees van Assenbergh met gegevens over oa. de families Assenbergh, Leeuwen, Servaas, Vilders, Zijverden, Geritz, Bergen, Mekel en Mekel.


Screenshot van website

Stamboom Hans Anemaet - www.genealogieonline.nl/stamboom-hans-anemaet

Een genealogische publicatie door D.A.J. Anemaet met gegevens over onder andere de families Anemaet, Bargmann, Dingemans, Dekker, Pieterse, Kool, Kramer, Alberts en Hasselaar.


Screenshot van website

Stamboom Jacob Schreuders - www.genealogieonline.nl/stamboom-jacob-schreuders-cohen-amisfort

Een publicatie door Leo Schreuders met gegevens over oa. de families Schreuders, Hilversum, Blühm, Tromp, Frankfort, De Groot, Benjamin, De Raaij, Tak en Wijnstok.


Screenshot van website

Stamboom Johannes Eduard van Acker - www.genealogieonline.nl/stamboom-johannes-eduard-van-acker

Een publicatie door Johannes Eduard van Acker met gegevens over oa. de families Van Acker, Schoonenberg, IJpenlaan, IJpelaan, Baltus, Tromp, Kool, De Groot, Kloet en Van Zutphen.


Screenshot van website

Stamboom Kees Alflen - www.genealogieonline.nl/stamboom-kees-alflenNieuw!

Een genealogische publicatie door Cornelis Alflen met gegevens over onder andere de families Glas, Hubert, Prins, Van Eck, Van Hintum, Rottier, Wijker, Wingens (Wings) en De Koning.


Screenshot van website

Stamboom Petrus Aarts - www.genealogieonline.nl/stamboom-petrus-aarts

Een publicatie door J. Aarts met gegevens over oa. de families Spapen, Aarts, Spapens, Van Bavel, Van Tiel, Peeters, Jorissen, Wils, Leijten en Rasenberg.


Screenshot van website

Stamboom Van Aalen/Van Mierlo - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-aalen-van-mierlo

Een publicatie door E. van Houtum-Swalen met gegevens over oa. de families Peterspeeters, Van Aaken, Van Gils, Van Mierlo, Van Aalen, Van der Sanden, Roest, Van Mierlomirlo, Vossens en Olislagers.


Screenshot van website



Genealogie nieuws