stamboomgids

Familienamen » A

Websites 231 - 240 van 308:

Stamboom Arickx - www.genealogieonline.nl/stamboom-arickx

Gegevens over oa. de families Arickx, Arreckx, Arix, Maes, Verbeke, Naessens, De Witte, Vandewalle, Lambrecht en Willem.


Screenshot van website

Stamboom Ariëns - www.genealogieonline.nl/stamboom-ariens

Een publicatie door H. Ariëns met gegevens over oa. de families Ariëns, Aries, Bosschart, Hendrickx, Jan Adriaan Cornelissen, Van Dongen, Adriaan Cornelis Antonissen, Verbunt, Cornelis Antonissen en Snoeren.


Screenshot van website

Stamboom Arisz/Janse/Jansz - www.genealogieonline.nl/stamboom-arisz

Een publicatie door Leo Arisz met gegevens over oa. de families Arisz, Gerrits, Post, Jansz, Aris, Henneman, Alders, Zwanenburg, Graaman en Nijssen.


Screenshot van website

Stamboom Arkes - www.genealogieonline.nl/stamboom-arkes

Een publicatie door Han Arkes met gegevens over oa. de families Arkes, Peters, Wilkens, Van Os, Reitsema, Lohuis, Dalmolen, Maatje, Wegkamp en Siebum.


Screenshot van website

Stamboom Arkes - www.genealogieonline.nl/arkes-stamboom

Een publicatie door Nico Arkes met gegevens over oa. de families Stoffers, Arkes, Zomer, De Roo, Arends, Schonewille, Goudbeek, Snippe, Belt en Wegkamp.


Screenshot van website

Stamboom Arlar - www.genealogieonline.nl/stamboom-arlar

Een publicatie door H. Weijtenburg met gegevens over oa. de families Arler, Arlar, Hemink, Waanders, Getuigen, Moorselaar Van, Berg V.d., Lablans, Weijtenburg en Muijs.


Screenshot van website

Stamboom Arnoldus - www.genealogieonline.nl/stamboom-arnoldus

Een publicatie door Jos Arnoldus met gegevens over oa. de families Schmeyer, Smeijer, Arendsen, Arnoldus, Ern, Arentsen, Verheul, Lieferink, Sprengler en Hendriks.


Screenshot van website

Stamboom Arnoldussen - www.genealogieonline.nl/stamboom-arnoldussen

Een publicatie door Andre Arnoldussen met gegevens over oa. de families Arnoldussen, Van Rossum, Barten, Peters, Jansen, De Wildt, Kersten, Zwitserloot, Loeffen en Klinkhamer.


Screenshot van website

Stamboom Arnouts - www.genealogieonline.nl/stamboom-arnouts

Een publicatie door Rene Arnouts met gegevens over oa. de families Arnouts, Van Daalen De Jel, Van der Velden, Kettenis, Wiggers, Simonis, Rijpen, Meijer, Boukes en Hooijkaas.


Screenshot van website

Stamboom Arts - www.genealogieonline.nl/stamboom-arts

Een publicatie door Hans Arts met gegevens over oa. de families Arts, Megens, Spoelstra, Van Kampen, Peters, Van der Loo, Pieters, Janssen, Terwege en Linders.


Screenshot van website



Genealogie nieuws