stamboomgids

Familienamen » H

Websites 501 - 510 van 1010:

Stamboom Gerrit van Haaften en Johanna Maria Barten - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-haaften-barten

Een genealogische publicatie door Hans van Haaften met gegevens over onder andere de families Van Zijderveld, Klop, Barten, Van Hoften, Van Weelden, Sepers, Van Son, Van Haeften en Van Herreveld.

Screenshot van website

Stamboom Gooise familie Holdorp - www.genealogieonline.nl/stamboom-gooise-familie-holdorp

Een publicatie door André van Beveren met gegevens over oa. de families Holdorp, Dolman, Oolbekkink, Molenaar, Dolleman, Van den Berg, Steenbeek, Van der Kroef en Van der Kroef.

Screenshot van website

Stamboom Haagberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-haagberg

Een publicatie door Cor Blommers met gegevens over oa. de families Haagberg, Faasse, Plitscher, Ruijs, Van Gestel, Snoek, Teijgeler, De Roon, Roelse en Bakker.

Screenshot van website

Stamboom Haan - www.genealogieonline.nl/stamboom-haan

Een publicatie door A. Haan met gegevens over oa. de families Haan, Pastoor, Bos, Groenendal, Haverveld, Til, Hofman, Vos, Vreeburg en Norg.

Screenshot van website

Stamboom Haan - Hoek - de Vries - www.genealogieonline.nl/stamboom-haan-hoek-de-vries

Een genealogische publicatie door Herma Haan met gegevens over onder andere de families .

Screenshot van website

Stamboom Haarloo - www.genealogieonline.nl/stamboom-haarloo

Een publicatie door Annemarie Kalishoek met gegevens over oa. de families Haarloo, Limes, Spoeltman, Van Thiel, Olivieira, Haarloo (Thijm), Vriendwijk, Janssen, De Koning en Roos.

Screenshot van website

Stamboom Haarman - Oude Spraakste - www.genealogieonline.nl/stamboom-haarman

Een publicatie door B.C.M. Haarman met gegevens over oa. de families Vonk, Willemsen, Rolink, Jansen, Heuven, Euren, Groote Wolthaar, Roelink, Reschot en Haarman.

Screenshot van website

Stamboom Habraken - www.genealogieonline.nl/stamboom-habraken

Een publicatie door Christian Habraken.

Screenshot van website

Stamboom Hacquebord - www.genealogieonline.nl/stamboom-hacquebord

Een publicatie door Anja Hacquebord met gegevens over oa. de families Hacquebard, Hackebord, Bord, Hylkes, Swalue, Kuipers, Van den Broek, Xx, Van Rijs en Roorda.

Screenshot van website

Stamboom Haeck - www.genealogieonline.nl/stamboom-haeck

Een publicatie door Max Haeck met gegevens over oa. de families Haeck, Knetemann, Lammers, Hazebroek, Frings, Bertelkamp, Jumelet, Hentzen, Van Leeuwen en Mörling.

Screenshot van website



Genealogie nieuws