stamboomgids

Familienamen » H

Websites 511 - 520 van 1010:

Stamboom Haerinck - www.genealogieonline.nl/stamboom-haerinck

Gegevens over oa. de families Arickx, Haerinck, Harinck, Arix, Harynck, Arinck, Haerynck, Tytgat, Arick en Arynck.

Screenshot van website

Stamboom Hage-Minheere - www.genealogieonline.nl/stamboom-hage-minheere

Een publicatie door Adriana Helena Hage met gegevens over oa. de families Hage, Minheere, Menheere, Van de Velde, Van de Vate, Mijnheere, Engelvaart, Quist, Goedharte en Van de Rhee.

Screenshot van website

Stamboom Hagedoorn - www.genealogieonline.nl/stamboom-hagedoorn

Een publicatie door Hendrik Willem Jonker met gegevens over oa. de families Jonker, Hagedoorn, Jonkers, Mos, Kronemeijer, Schiphouwer, Hindriks, Wolters, Schippers en Kalverkamp.

Screenshot van website

Stamboom Hagemann en De Jong - www.genealogieonline.nl/stamboom-hagemann-en-de-jong

Een publicatie door Rob Hagemann met gegevens over oa. de families Streefkerk, Jongkind, De Jong, Blaauboer, Lanser, Van Veen, Neus, Schouten, De Groot en Topsvoort.

Screenshot van website

Stamboom Hagen - www.genealogieonline.nl/stamboom-hagen

Een publicatie door Gerard Derksen met gegevens over oa. de families Borgers, Hagen, Sanders en Wijngaarden.

Screenshot van website

Stamboom Hagen - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-hagen

Een genealogische publicatie door Esmée Hagen met gegevens over onder andere de families Hagen, Mölder, Den Besten, Bosgoed, Zweverink, Maluw, Mintes, Houtsma en Kemper.

Screenshot van website

Stamboom Hagen-Bouwmeester - www.genealogieonline.nl/stamboom-hagen-bouwmeester

Een publicatie door Jan Hagen met gegevens over oa. de families Bouwmeester, Hagen, Brand, Ten Braak, Vloon, Van de Bosch, Schimmelpenninck, Van de Bos, Bijsterbosch en Braakman.

Screenshot van website

Stamboom Hagens-Bakker - www.genealogieonline.nl/stamboom-hagens-bakker

Een genealogische publicatie door Mark Hagens met gegevens over onder andere de families Hagens, Le Clercq, Bakker, Backer, Koeman, Balder, Hoogstraate, Huender en Haars.

Screenshot van website

Stamboom Hagting - www.genealogieonline.nl/stamboom-hagting

Een publicatie door Natascha Douma met gegevens over oa. de families Hagting, Huizingh, Meinders, Oosting, Oosterbrink, Sijbring, Strating, Steenge, Snijders en Doctor.

Screenshot van website

Stamboom Haijkens, Groningen-Blaricum - www.genealogieonline.nl/stamboom-haijkens

Een publicatie door Maria Vos-Blekemolen met gegevens over oa. de families Haijkens, Haijckens, Vos, Bakker, Gathier, Mandema, Smit, Alderts, Van der Leck en Mook.

Screenshot van website



Genealogie nieuws