stamboomgids

Familienamen » H

Websites 511 - 520 van 1027:

Stamboom Haan - Hoek - de Vries - www.genealogieonline.nl/stamboom-haan-hoek-de-vries

Een genealogische publicatie door Herma Haan met gegevens over onder andere de families .


Screenshot van website

Stamboom Haarloo - www.genealogieonline.nl/stamboom-haarloo

Een publicatie door Annemarie Kalishoek met gegevens over oa. de families Haarloo, Limes, Spoeltman, Van Thiel, Olivieira, Haarloo (Thijm), Vriendwijk, Janssen, De Koning en Roos.


Screenshot van website

Stamboom Haarman - Oude Spraakste - www.genealogieonline.nl/stamboom-haarman

Een publicatie door B.C.M. Haarman met gegevens over oa. de families Vonk, Willemsen, Rolink, Jansen, Heuven, Euren, Groote Wolthaar, Roelink, Reschot en Haarman.


Screenshot van website

Stamboom Habraken - www.genealogieonline.nl/stamboom-habraken

Een publicatie door Christian Habraken.


Screenshot van website

Stamboom Hacquebord - www.genealogieonline.nl/stamboom-hacquebord

Een publicatie door Anja Hacquebord met gegevens over oa. de families Hacquebard, Hackebord, Bord, Hylkes, Swalue, Kuipers, Van den Broek, Xx, Van Rijs en Roorda.


Screenshot van website

Stamboom Haeck - www.genealogieonline.nl/stamboom-haeck

Een publicatie door Max Haeck met gegevens over oa. de families Haeck, Knetemann, Lammers, Hazebroek, Frings, Bertelkamp, Jumelet, Hentzen, Van Leeuwen en Mörling.


Screenshot van website

Stamboom Haerinck - www.genealogieonline.nl/stamboom-haerinck

Gegevens over oa. de families Arickx, Haerinck, Harinck, Arix, Harynck, Arinck, Haerynck, Tytgat, Arick en Arynck.


Screenshot van website

Stamboom Hage-Minheere - www.genealogieonline.nl/stamboom-hage-minheere

Een publicatie door Adriana Helena Hage met gegevens over oa. de families Hage, Minheere, Menheere, Van de Velde, Van de Vate, Mijnheere, Engelvaart, Quist, Goedharte en Van de Rhee.


Screenshot van website

Stamboom Hagedoorn - www.genealogieonline.nl/stamboom-hagedoorn

Een publicatie door Hendrik Willem Jonker met gegevens over oa. de families Jonker, Hagedoorn, Jonkers, Mos, Kronemeijer, Schiphouwer, Hindriks, Wolters, Schippers en Kalverkamp.


Screenshot van website

Stamboom Hagemann en De Jong - www.genealogieonline.nl/stamboom-hagemann-en-de-jong

Een publicatie door Rob Hagemann met gegevens over oa. de families Streefkerk, Jongkind, De Jong, Blaauboer, Lanser, Van Veen, Neus, Schouten, De Groot en Topsvoort.


Screenshot van website



Genealogie nieuws