stamboomgids

Familienamen » H

Websites 511 - 520 van 1045:

Stamboom Francis den Heijer - www.genealogieonline.nl/stamboom-francis-den-heijer

Een genealogische publicatie door Francis den Heijer met gegevens over onder andere de families Van der Sluis, Van Buiten, Verschoor, Booij, Den Heijer en Macknack.


Screenshot van website

Stamboom Frank van der Ham - www.genealogieonline.nl/stamboom-frank-van-der-ham

Een publicatie door Frank van der ham met gegevens over oa. de families Van Duin, Van der Ham, Cobelens, Bruijn, Van Haaster, Van Duijn, Van Leeuwen, Glijn, Van den Berg en Van der Weijden.


Screenshot van website

Stamboom Gerrit van Haaften - home.hccnet.nl/zomola

Stamboom Gerrit van Haaften


Screenshot van website

Stamboom Gerrit van Haaften en Johanna Maria Barten - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-haaften-barten

Een genealogische publicatie door Hans van Haaften met gegevens over onder andere de families Van Zijderveld, Klop, Barten, Van Hoften, Van Weelden, Sepers, Van Son, Van Haeften en Van Herreveld.


Screenshot van website

Stamboom Gooise familie Holdorp - www.genealogieonline.nl/stamboom-gooise-familie-holdorp

Een publicatie door André van Beveren met gegevens over oa. de families Holdorp, Dolman, Oolbekkink, Molenaar, Dolleman, Van den Berg, Steenbeek, Van der Kroef en Van der Kroef.


Screenshot van website

Stamboom Haagberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-haagberg

Een publicatie door Cor Blommers met gegevens over oa. de families Haagberg, Faasse, Plitscher, Ruijs, Van Gestel, Snoek, Teijgeler, De Roon, Roelse en Bakker.


Screenshot van website

Stamboom Haan - www.genealogieonline.nl/stamboom-haan

Een publicatie door A. Haan met gegevens over oa. de families Haan, Pastoor, Bos, Groenendal, Haverveld, Til, Hofman, Vos, Vreeburg en Norg.


Screenshot van website

Stamboom Haan - Hoek - de Vries - www.genealogieonline.nl/stamboom-haan-hoek-de-vries

Een genealogische publicatie door Herma Haan met gegevens over onder andere de families .


Screenshot van website

Stamboom Haarloo - www.genealogieonline.nl/stamboom-haarloo

Een publicatie door Annemarie Kalishoek met gegevens over oa. de families Haarloo, Limes, Spoeltman, Van Thiel, Olivieira, Haarloo (Thijm), Vriendwijk, Janssen, De Koning en Roos.


Screenshot van website

Stamboom Haarman - Oude Spraakste - www.genealogieonline.nl/stamboom-haarman

Een publicatie door B.C.M. Haarman met gegevens over oa. de families Vonk, Willemsen, Rolink, Jansen, Heuven, Euren, Groote Wolthaar, Roelink, Reschot en Haarman.


Screenshot van website



Genealogie nieuws