stamboomgids

Familienamen » H

Websites 531 - 540 van 1045:

Stamboom Hagens-Bakker - www.genealogieonline.nl/stamboom-hagens-bakker

Een genealogische publicatie door Mark Hagens met gegevens over onder andere de families Hagens, Le Clercq, Bakker, Backer, Koeman, Balder, Hoogstraate, Huender en Haars.


Screenshot van website

Stamboom Hagting - www.genealogieonline.nl/stamboom-hagting

Een publicatie door Natascha Douma met gegevens over oa. de families Hagting, Huizingh, Meinders, Oosting, Oosterbrink, Sijbring, Strating, Steenge, Snijders en Doctor.


Screenshot van website

Stamboom Haijkens, Groningen-Blaricum - www.genealogieonline.nl/stamboom-haijkens

Een publicatie door Maria Vos-Blekemolen met gegevens over oa. de families Haijkens, Haijckens, Vos, Bakker, Gathier, Mandema, Smit, Alderts, Van der Leck en Mook.


Screenshot van website

Stamboom Hajenius - www.genealogieonline.nl/stamboom-hajenius

Een publicatie door A.M.L. Hajenius met gegevens over oa. de families Sanderson, Hajenius, De Ridder, Amesz, Bouman, Vreedenberg, Van Twist, Keuchenius, Florijn en Roux.


Screenshot van website

Stamboom Haken - gw.geneanet.org/usiena

Stamboom Haken, Kruize


Screenshot van website

Stamboom Hakkens - www.genealogieonline.nl/stamboom-hakkens

Een publicatie door Jac Hakkens met gegevens over oa. de families Hakkens, Hackens, Van Loon, Klessens, Segers, De Rooij, Berens, Kuijken, Hems en Van de Zanden.


Screenshot van website

Stamboom Hakker - www.genealogieonline.nl/stamboom-hakker

Een publicatie door H. Hakker met gegevens over oa. de families Hakker, Aldertsd, Hackert, Annetje, Kuyt, Schoolderman, Neeltje, Van Dorst, Parlevliet en Verloop.


Screenshot van website

Stamboom Hakkert - www.genealogieonline.nl/stamboom-hakkert

Een publicatie door A. Hakkert met gegevens over oa. de families Hakkert, Zondag, Van Maurik, Van Mourik, Van Drunen, Faber, Nout, Van den Berg, Van Ringelenstein en Schroot.


Screenshot van website

Stamboom Halleen-van Wees - www.genealogieonline.nl/stamboom-halleen-van-wees

Een publicatie door G.H.C. Halleen met gegevens over oa. de families Van Wees, Juffermans, Van der Kroon, Van Leersum, Hesp, Koekenbier, Van der Kleij, Van der Kruk, Kaptein en Halleen.


Screenshot van website

Stamboom Hallers Jalink - www.genealogieonline.nl/stamboom-hallers-jalink

Een publicatie door Maria Deuling met gegevens over oa. de families Jalink, Zweers, Van Delden, Hallers, Zandbergen, Post, Hennij, Hammink, Leeferink en Ten Hallers.


Screenshot van website



Genealogie nieuws