stamboomgids

Familienamen » H

Websites 531 - 540 van 1027:

Stamboom Hakkert - www.genealogieonline.nl/stamboom-hakkert

Een publicatie door A. Hakkert met gegevens over oa. de families Hakkert, Zondag, Van Maurik, Van Mourik, Van Drunen, Faber, Nout, Van den Berg, Van Ringelenstein en Schroot.


Screenshot van website

Stamboom Halleen-van Wees - www.genealogieonline.nl/stamboom-halleen-van-wees

Een publicatie door G.H.C. Halleen met gegevens over oa. de families Van Wees, Juffermans, Van der Kroon, Van Leersum, Hesp, Koekenbier, Van der Kleij, Van der Kruk, Kaptein en Halleen.


Screenshot van website

Stamboom Hallers Jalink - www.genealogieonline.nl/stamboom-hallers-jalink

Een publicatie door Maria Deuling met gegevens over oa. de families Jalink, Zweers, Van Delden, Hallers, Zandbergen, Post, Hennij, Hammink, Leeferink en Ten Hallers.


Screenshot van website

Stamboom Ham - www.genealogieonline.nl/stamboom-ham

Een publicatie door J. Ham met gegevens over oa. de families Mulderij, Van Middendorp, Wilts, Krijgsveld, Ham, Wingelaar, Mullerije, Krijgsheld, Van den Brink en Van Essen.


Screenshot van website

Stamboom Ham - www.genealogieonline.nl/ham-stamboom

Een publicatie door Dirk Ham met gegevens over oa. de families Ham, Bulthuis, Van den Bos, Dallinga, Loomans, Vredevoogd, Vaartjes, Douma, Van der Molen en Hayes.


Screenshot van website

Stamboom Hamers/Babrant - www.genealogieonline.nl/stamboom-hamers-brabant

Een publicatie door J. Hamers.


Screenshot van website

Stamboom Hamersma/Hammersma - www.genealogieonline.nl/stanmboom-hamersma

Een publicatie door H. Hamersma met gegevens over oa. de families Hamersma, Hammersma, De Jong, De Vries, De Boer, Pieters, Zijlstra, Dijkstra, Bleeker en Jans.


Screenshot van website

Stamboom Hamhuis - www.genealogieonline.nl/stamboom-hamhuis

Een publicatie door Fred Hamhuis met gegevens over oa. de families Hamhuis, Korterink, Egberts Hamh'uis, Jansen, Ensing, Hamhuis (Voormaals Wilps), Derks, Reinders, Hakkers en Kampherbeek.


Screenshot van website

Stamboom Hamier - www.genealogieonline.nl/stamboom-hamier

Een publicatie door Jan van Ham met gegevens over oa. de families Van Ham, Van Iersel, Jacobs, Maas, Broeders, Akkermans, De Bont, Van Loon, Rijcken en Vermeulen.


Screenshot van website

Stamboom Hammer-Kop - www.genealogieonline.nl/stamboom-hammer-kop

Een publicatie door Vincent Hammer met gegevens over oa. de families Kop, Schoneveld, Van Zuilen, Ciggaar, Van Konijnenburg, Soer, Hadders, Groeneveld, Van der Vijver en De Graaff.


Screenshot van website



Genealogie nieuws