stamboomgids

Familienamen » H

Websites 531 - 540 van 1098:

Stamboom H. Hogenberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-h-hogenberg

Een genealogische publicatie door Haike Hogenberg met gegevens over onder andere de families Hogenberg, Lage, Buist, Tangenberg, Eiting, Timmer, Arends, Noorthof en Oosterhuis.


Screenshot van website

Stamboom Haadsma - www.genealogieonline.nl/stamboom-haadsma

Een genealogische publicatie door Ellen Haadsma met gegevens over onder andere de families Haadsma, Wuite, Wagter, Bouman, Andries, Glazema, Spanjer, Woyte en Groeneveld.


Screenshot van website

Stamboom Haagberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-haagberg

Een publicatie door Cor Blommers met gegevens over oa. de families Haagberg, Faasse, Plitscher, Ruijs, Van Gestel, Snoek, Teijgeler, De Roon, Roelse en Bakker.


Screenshot van website

Stamboom Haak - www.genealogieonline.nl/stamboom-haak-geertsma

Een genealogische publicatie door M. Schrier met gegevens over onder andere de families Haak, Jansma, Geertsma, Klazema, Bron, Boersma, Van den Brug, Tellinga en Veenstra.


Screenshot van website

Stamboom Haan - www.genealogieonline.nl/stamboom-haan

Een publicatie door A. Haan met gegevens over oa. de families Haan, Pastoor, Bos, Groenendal, Haverveld, Til, Hofman, Vos, Vreeburg en Norg.


Screenshot van website

Stamboom Haan - Hoek - de Vries - www.genealogieonline.nl/stamboom-haan-hoek-de-vries

Een genealogische publicatie door Herma Haan met gegevens over onder andere de families .


Screenshot van website

Stamboom Haarloo - www.genealogieonline.nl/stamboom-haarloo

Een publicatie door Annemarie Kalishoek met gegevens over oa. de families Haarloo, Limes, Spoeltman, Van Thiel, Olivieira, Haarloo (Thijm), Vriendwijk, Janssen, De Koning en Roos.


Screenshot van website

Stamboom Haarman - Oude Spraakste - www.genealogieonline.nl/stamboom-haarman

Een publicatie door B.C.M. Haarman met gegevens over oa. de families Vonk, Willemsen, Rolink, Jansen, Heuven, Euren, Groote Wolthaar, Roelink, Reschot en Haarman.


Screenshot van website

Stamboom Habraken - www.genealogieonline.nl/stamboom-habraken

Een publicatie door Christian Habraken.


Screenshot van website

Stamboom Hacquebord - www.genealogieonline.nl/stamboom-hacquebord

Een publicatie door Anja Hacquebord met gegevens over oa. de families Hacquebard, Hackebord, Bord, Hylkes, Swalue, Kuipers, Van den Broek, Xx, Van Rijs en Roorda.


Screenshot van website



Genealogie nieuws