stamboomgids

Familienamen » H

Websites 531 - 540 van 1010:

Stamboom Hamersma/Hammersma - www.genealogieonline.nl/stanmboom-hamersma

Een publicatie door H. Hamersma met gegevens over oa. de families Hamersma, Hammersma, De Jong, De Vries, De Boer, Pieters, Zijlstra, Dijkstra, Bleeker en Jans.

Screenshot van website

Stamboom Hamhuis - www.genealogieonline.nl/stamboom-hamhuis

Een publicatie door Fred Hamhuis met gegevens over oa. de families Hamhuis, Korterink, Egberts Hamh'uis, Jansen, Ensing, Hamhuis (Voormaals Wilps), Derks, Reinders, Hakkers en Kampherbeek.

Screenshot van website

Stamboom Hamier - www.genealogieonline.nl/stamboom-hamier

Een publicatie door Jan van Ham met gegevens over oa. de families Van Ham, Van Iersel, Jacobs, Maas, Broeders, Akkermans, De Bont, Van Loon, Rijcken en Vermeulen.

Screenshot van website

Stamboom Hammer-Kop - www.genealogieonline.nl/stamboom-hammer-kop

Een publicatie door Vincent Hammer met gegevens over oa. de families Kop, Schoneveld, Van Zuilen, Ciggaar, Van Konijnenburg, Soer, Hadders, Groeneveld, Van der Vijver en De Graaff.

Screenshot van website

Stamboom Hamming/van der Burgh - www.genealogieonline.nl/stamboom-hamming

Een publicatie door J.L. van Dorsser met gegevens over oa. de families Hamming, Oosting, Strating, Trip, Luinge, Meijer, Boontjes, Jans, Fiks en Von Surry.

Screenshot van website

Stamboom Hampsink - www.genealogieonline.nl/stamboom-hampsink

Een publicatie door Gerard Hampsink met gegevens over oa. de families Hampsink, Stege, Veld In 't, Helt, Oude Maatman, Christen, Volker, Wigger, Maatman Oude en Veelers.

Screenshot van website

Stamboom Hams, Pisano uit Tubbergen en Neuenhaus Duitsland - www.genealogieonline.nl/stamboom-hams-pisano

Een publicatie door J.H. Vroom met gegevens over oa. de families Pisano, Kamphuis, Hams, Willemsen, Snijders, Von Essen, Van den Berg, Hannink, Hams Geb. Lucas en Pross.

Screenshot van website

Stamboom Hamse - www.genealogieonline.nl/stamboom-hamse

Een publicatie door Rik Harberink met gegevens over oa. de families Hamse, Bouwmeesters, Steenhof, Veldhuis, Engberink, Hakenberg, Rijkhof, Hofstede, Oonk en Kaptein.

Screenshot van website

Stamboom Hamstra - Spanjer - www.genealogieonline.nl/stamboom-hamstra-spanjer

Een publicatie door A.R. Hamstra met gegevens over oa. de families Hamstra, Spanjer, Van Dijk, Wiersema, Por, Moesker, Peper, Berghuis, Zwart en Veninga.

Screenshot van website

Stamboom Hanegraaf - www.genealogieonline.nl/stamboom-hanegraaf

Een publicatie door Arno van der Steen met gegevens over oa. de families Hanegraaf, Ketel, Van der Steen, Schaapman, Nijkamp, Heijman, Hanegraaff, Nodstawa, Joosten en Bonhof.

Screenshot van website



Genealogie nieuws