stamboomgids

Familienamen » H

Websites 561 - 570 van 1041:

Stamboom Hartendorf - www.genealogieonline.nl/stamboom-hartendorf

Een publicatie door E. Hartendorf.


Screenshot van website

Stamboom Hartendorp - www.genealogieonline.nl/stamboom-hartendorp

Een publicatie door Ron Hartendorp met gegevens over oa. de families Hartendorp, De Vries, Van Rhijn, Nauman, Bakker, Dahmeijer, Van Wijngaarden, De Vos, Monde en Hekelaar.


Screenshot van website

Stamboom Hartesveldt/Plomp - www.genealogieonline.nl/stamboom-hartesveldt-plomp

Een publicatie door E. van Hartesveldt met gegevens over oa. de families Van Hartesveldt, Plomp, Van Hartesvelt, Beumer, Koelmans, Smits, Vos, Erkens, Peters en Schouten.


Screenshot van website

Stamboom Hartgers - www.genealogieonline.nl/stamboom-hartgers

Een publicatie door Berno Hartgers met gegevens over oa. de families Niet Publiceren, Hartgers, Veurink, Van der Veen, Haaksema, Van Lenthe, Bouwhuis, Derks, Lamberink en Everts.


Screenshot van website

Stamboom Hartjesveld-Van der Graaf - www.genealogieonline.nl/stamboom-hartjesveld-van-der-graaf

Een publicatie door J. Hartjesveld-van der Graaf met gegevens over oa. de families Hartjesveld, Boot, Pragt, Koolhoven, Bosman, Pronk, Kollen, Greve, Freken en De Vroom.


Screenshot van website

Stamboom Hartman - www.genealogieonline.nl/stamboom-hartman

Een publicatie door Michel Hartman met gegevens over oa. de families Hartman, Van der Pol, Van Eersel, Van Eerssel, Koning, Van Baasbank, Baks, Versluijs, Koremans en Maas.


Screenshot van website

Stamboom Hartman - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-hartman

Een genealogische publicatie door P.C. Hartman met gegevens over onder andere de families Koedijk, Ploeger, Gootjes, Wagenaar, Hartman, Slijker, Madderom, Slot en Schuijt.


Screenshot van website

Stamboom Hartog de Eerens - www.genealogieonline.nl/stamboom-hartog-de-eerens

Een publicatie door Julie Hartog met gegevens over oa. de families Hartog, Van Winkoop, De Eerens, Gantzert, Schouten, Van Staveren, Eerens, Van Ommeren en Van Ommeren.


Screenshot van website

Stamboom Hartog van Banda - www.genealogieonline.nl/stamboom-hartog-van-banda

Een publicatie door Helen Arends-Hartog van Banda met gegevens over oa. de families Hartog, Versteegh, Hartog Van Banda, Van Ellinckhuisen, Hoffman, Lanttzius, Herrebrugh, Filet, De Jong en Kruimel.


Screenshot van website

Stamboom Hartogs - www.genealogieonline.nl/stamboom-hartogs

Een publicatie door M. Hartogs met gegevens over oa. de families Hartogs, Sabel, Kennis, Van Oort, Adanck, Kruijsbergen, Van Stappen, Van der Heijden, Geene en Smits.


Screenshot van website



Genealogie nieuws