stamboomgids

Familienamen » H

Websites 561 - 570 van 1049:

Stamboom Harkes - www.genealogieonline.nl/stamboom-harkes

Een genealogische publicatie door Oswin Harkes met gegevens over onder andere de families .


Screenshot van website

Stamboom Harms - www.genealogieonline.nl/stamboom-harms

Een publicatie door Remco Harms met gegevens over oa. de families Harms, Van Meel, Van Wijck, Kervink, Colijn, Sol, De Meester, Frederiksen, Groen en De Blaeij.


Screenshot van website

Stamboom Harmsen-de Vries - www.genealogieonline.nl/stamboom-harmsen-de-vries

Een publicatie door E.A. Harmsen met gegevens over oa. de families Van Eijk, Van de Water, De Vries, Harmsen, Middendorp, Verveer, Van Dijk, Den Bakker, Moerman en Cordemans.


Screenshot van website

Stamboom Harpman - www.genealogieonline.nl/stamboom-harpman

Een publicatie door J. Harpman met gegevens over oa. de families Harpman, Beijer, De Vries, Diepenbroek, Wind, Wijzenbeek, Snippe, Meijers, Cohen en Wijsenbeek.


Screenshot van website

Stamboom Harps (Harp) - www.genealogieonline.nl/stamboom-harps

Een publicatie door Yolande Harps met gegevens over oa. de families Harps, Waasman, Balster, Kathagen, Barendsen, Kortink, Jansen van Het Laar, Evers, Bennink en Bouwman.


Screenshot van website

Stamboom Hartendorf - www.genealogieonline.nl/stamboom-hartendorf

Een publicatie door E. Hartendorf.


Screenshot van website

Stamboom Hartendorp - www.genealogieonline.nl/stamboom-hartendorp

Een publicatie door Ron Hartendorp met gegevens over oa. de families Hartendorp, De Vries, Van Rhijn, Nauman, Bakker, Dahmeijer, Van Wijngaarden, De Vos, Monde en Hekelaar.


Screenshot van website

Stamboom Hartesveldt/Plomp - www.genealogieonline.nl/stamboom-hartesveldt-plomp

Een publicatie door E. van Hartesveldt met gegevens over oa. de families Van Hartesveldt, Plomp, Van Hartesvelt, Beumer, Koelmans, Smits, Vos, Erkens, Peters en Schouten.


Screenshot van website

Stamboom Hartgers - www.genealogieonline.nl/stamboom-hartgers

Een publicatie door Berno Hartgers met gegevens over oa. de families Niet Publiceren, Hartgers, Veurink, Van der Veen, Haaksema, Van Lenthe, Bouwhuis, Derks, Lamberink en Everts.


Screenshot van website

Stamboom Hartjesveld-Van der Graaf - www.genealogieonline.nl/stamboom-hartjesveld-van-der-graaf

Een publicatie door J. Hartjesveld-van der Graaf met gegevens over oa. de families Hartjesveld, Boot, Pragt, Koolhoven, Bosman, Pronk, Kollen, Greve, Freken en De Vroom.


Screenshot van website



Genealogie nieuws