stamboomgids

Familienamen » H

Websites 591 - 600 van 1027:

Stamboom Hegeman - www.genealogieonline.nl/stamboom-hegeman

Een publicatie door Ferry Hegeman met gegevens over oa. de families Rensen, Stokkermans, Van den Brink, Buurman, Dekker, Brakenhoff, Pistorius, Erich, Ramaker en Dost.


Screenshot van website

Stamboom Hegger - www.genealogieonline.nl/stamboom-hegger

Een publicatie door Dick Hegger met gegevens over oa. de families Hegger, Rieck, Mensing, Ranshuysen, Kraak, StrĂ¼bel, Brineker, Ankum, Kettmann en Klerk De.


Screenshot van website

Stamboom Heggers - www.genealogieonline.nl/stamboom-heggers

Een publicatie door Kees van der Ploeg met gegevens over oa. de families Heggers, Eggen, Harmelen, van, Mulder, Hagendijk, Bosch, van den, Habraken, Dumont en Dumont.


Screenshot van website

Stamboom Heidbuurt - www.genealogieonline.nl/stamboom-heidbuurt

Een publicatie door Johan Heidbuurt met gegevens over oa. de families Heidbuurt, Kornelis, De Vries, Ros, Van der Meulen, Hayes, Boelens, Du Pon, Annema en Nauta.


Screenshot van website

Stamboom Heideveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-heideveld

Een publicatie door Bert Heideveld met gegevens over oa. de families Heideveld, Borgmeijer, Van der Horst, Van der Beek, Van Dijk, Tromp, Hendriks, Bredewout, Heideveld en Roke.


Screenshot van website

Stamboom Heijblom - www.genealogieonline.nl/stamboom-heijblom

Gegevens over oa. de families Heijblom, De Rooij, Krol, Molenwijk, Van Peer, Kropff, Van Loon, Hulst, Konings en Rozebrand.


Screenshot van website

Stamboom Heijer - www.genealogieonline.nl/stamboom-heijer

Een genealogische publicatie door C. Heijer met gegevens over onder andere de families MAAT, MAET, HEIJER, ZIRKZEE, HOPPENBROUWER, VERHAAR, BOOM, RIETBROEK en CORVER.


Screenshot van website

Stamboom Heijkamp - www.genealogieonline.nl/stamboom-heijkamp

Een publicatie door Ben Onstein met gegevens over oa. de families Heijkamp, Van Beek, Van de Kraats, Hendriks, Kleinpaste, Van Roekel, Jansen, Koetsier, Van Veldhuizen en Doll.


Screenshot van website

Stamboom Heijman - www.genealogieonline.nl/stamboom-heijman

Een publicatie door Roelf Schrik met gegevens over oa. de families Heijman, Ruijter, Kappelle, Doorn, van, Mourik, van, Peperkamp, Klein, de, Cannegieter en Cannegieter.


Screenshot van website

Stamboom Heijting - www.genealogieonline.nl/stamboom-heijting

Een publicatie door Y. Zijlstra-Heijting met gegevens over oa. de families Heijting, Smits, Meijer, Post, Molenaar, Heins(T), Vermeulen, Lont, Tulner en Van der Werff.


Screenshot van website



Genealogie nieuws