stamboomgids

Familienamen » H

Websites 611 - 620 van 1054:

Stamboom Heijman - www.genealogieonline.nl/stamboom-heijman

Een publicatie door Roelf Schrik met gegevens over oa. de families Heijman, Ruijter, Kappelle, Doorn, van, Mourik, van, Peperkamp, Klein, de, Cannegieter en Cannegieter.


Screenshot van website

Stamboom Heijting - www.genealogieonline.nl/stamboom-heijting

Een publicatie door Y. Zijlstra-Heijting met gegevens over oa. de families Heijting, Smits, Meijer, Post, Molenaar, Heins(T), Vermeulen, Lont, Tulner en Van der Werff.


Screenshot van website

Stamboom Heijting - www.genealogieonline.nl/heijting-stamboom

Een genealogische publicatie door F.J.Gregoire-Heijting met gegevens over onder andere de families Heijting, Boelen, Bult, Veeninga, Heijting Beerends, Van Veen, Maat, Paping en Pastoor.


Screenshot van website

Stamboom Heikamp - www.genealogieonline.nl/stamboom-heikamp

Een publicatie door M. Heikamp met gegevens over oa. de families Heikamp, Hei(j)kamp, Marchal, Bleijenberg, Van den Broek, Van Kooten, Boers, Drost, Hardeman en Hollegraaff.


Screenshot van website

Stamboom Heikamp - www.genealogieonline.nl/heikamp-stamboom

Een genealogische publicatie door Hillechien Heikamp met gegevens over onder andere de families Kies, Bax, Heikamp, Wentholt, Dijkstra, Van Leeuwen, Reuvers, Richter en De Grauw.


Screenshot van website

Stamboom Heinemann-Kuiper - www.genealogieonline.nl/stamboom-heinemann-kuiper

Een genealogische publicatie door Maarten Heinemann met gegevens over onder andere de families Kleinveld, Vink, Honders, Van Laar, Kuiper, Van de Wetering, De Bree, Van Druten (?) en Van Dijk.


Screenshot van website

Stamboom Heinen / Eijer / Kranenburg - www.genealogieonline.nl/stamboom-heinen

Een publicatie door Jan Heinen met gegevens over oa. de families Kranenburg, Heinen, Heijnen, Eijer, Hijnen, Koelewijn, Cranenburgh, De Graaf, Vermaat en Muijs.


Screenshot van website

Stamboom Heinis - www.genealogieonline.nl/stamboom-heinis

Een publicatie door Piet Heinis met gegevens over oa. de families Heinis, Heijnis, Vries, Tromp, Bakker, Schermer, Koster, Haan, Hop en Kok.


Screenshot van website

Stamboom Heitbrink - www.genealogieonline.nl/stamboom-heitbrink

Een publicatie door Ferry Heitbrink met gegevens over oa. de families Van der Steege, Heitbrink, Van Dijk, Zegger, Simons, Janssen, Van der Weerd, Quasten, Vrencken en Gunnink.


Screenshot van website

Stamboom Heitbrink - www.genealogieonline.nl/heitbrink-stamboom

Een publicatie door Tom Heitbrink met gegevens over oa. de families Heitbrink, Quasten, Zegger, Vrencken, Van der Lubbe, Stemkens, Meijer, Janssen, Heidbrink en Braamhaar.


Screenshot van website



Genealogie nieuws