stamboomgids

Familienamen » H

Websites 631 - 640 van 1045:

Stamboom Helmich - www.genealogieonline.nl/stamboom-helmich

Een publicatie door Kees Helmich met gegevens over oa. de families Helmich, De Gooijer, Koorman, Helmig, Lepping, Hudepohl, Dorrestijn, Echtermeijer, Viskaal en Ottenhof.


Screenshot van website

Stamboom Helmond - www.genealogieonline.nl/stamboom-helmond

Een publicatie door J.Helmond met gegevens over oa. de families Hendriks, Peters, Helmond, Geurts, Ingenbleek, Ullenbroek, Van Stiphout, Zielhorst, Jacobs en Kortekaas.


Screenshot van website

Stamboom Helsdingen - www.genealogieonline.nl/stamboom-helsdingen

Een publicatie door Wim Helsdingen met gegevens over oa. de families Helsdingen, Bosquion, De Jong, De Lang, Evers, Klijn, Bosman, Wolf, Breugem en Lansknecht.


Screenshot van website

Stamboom Helsemans - www.genealogieonline.nl/stamboom-helsemans

Een publicatie door Helsemans met gegevens over oa. de families Lescrauwaet, Bonheure, Baes, Verstraete, Rickier, Hauspie, Helsemans, Hillewaert, Zeus en Aerts.


Screenshot van website

Stamboom Heman - www.genealogieonline.nl/stamboom-heman

Een publicatie door W.J. Heman met gegevens over oa. de families Heman, Heeman, Nieberg, Ootjers, De Vries, Moerbeek, Nomes, Manten, Bakker en Smit.


Screenshot van website

Stamboom Héman - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-heman

Een publicatie door Thomas Heman met gegevens over oa. de families Héman, Nieberg, Helsloot, Van der Maas, Aninck, Dominicus, De Vries, Voogt, Heman en Sijbrands.


Screenshot van website

Stamboom Hemelop - www.genealogieonline.nl/stamboom-hemelop

Een publicatie door H. Hemelop met gegevens over oa. de families Hemelop, Voorwinde, Knoop, Apon, Van Driel, Hogerbrugge, De Melker, Boeren, Van der Landen en Collignon.


Screenshot van website

Stamboom Hemkes - www.genealogieonline.nl/stamboom-hemkes

Een publicatie door Bas Boender met gegevens over oa. de families Hemkes, Bruinsma, Jager, La Lau, Van der Meer, Oosterhof, Walinga, Ploos Van Amstel, Berckenhoff en Hoogeveen.


Screenshot van website

Stamboom Hemmerlé & Kassenaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-hemmerle-kassenaar

Een genealogische publicatie door Irmgard Hemmerlé met gegevens over onder andere de families Van Zantvliet, Hemmerlé, Kassenaar, Herf, Raats, Bodemann, Van Noort, Gilissen en Van Esch.


Screenshot van website

Stamboom Hemmers - www.genealogieonline.nl/stamboom-hemmers

Een publicatie door Evert Hemmers met gegevens over oa. de families Hemmers, Verroen, Gill, Burger, Smit, Obbes, Assink, Galjard, Verhagen en Overbeek.


Screenshot van website



Genealogie nieuws