stamboomgids

Familienamen » H

Websites 601 - 610 van 1010:

Stamboom Heitink - www.genealogieonline.nl/stamboom-heitink

Een publicatie door M.V. Heitink met gegevens over oa. de families Heitink, Den Broeder, Heitink (Heijtink), Heitink (Haijtink), Nieuwenhuis, Jansen, Van Leeuwen, Loo, Leissink en Leisink.

Screenshot van website

Stamboom Heitmann-Gras - www.genealogieonline.nl/stamboom-heitmann-gras

Een genealogische publicatie door J.A. Heitmann met gegevens over onder andere de families Gras, Krist, Breuker, Malus, Strijbos, Dowling, Scheffer, Ooms en Hahn.

Screenshot van website

Stamboom Hekkenberg-Van der Hoeven - www.genealogieonline.nl/stamboom-hekkenberg-van-der-hoeven

Een publicatie door Heleen Hekkenberg met gegevens over oa. de families Hekkenberg, Hoeven, van der, Batteké, Ruckert, Roerdomp, Matthijsse, Amelung, Vlaanderen, van en Vlaanderen, van.

Screenshot van website

Stamboom Hekkert - www.genealogieonline.nl/stamboom-hekkert

Een publicatie door Ronald G. A. Hekkert met gegevens over oa. de families Hekkert, Hekkers, Haverhoek, Dijk, Jansen, Mulder, Dunnink, Daslever, Van den Berg en Hoogstra.

Screenshot van website

Stamboom Hekkert (ingevoerd door J.M. Zeephat-van Dijk) - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-hekkert

Een publicatie door Ronald Hekkert met gegevens over oa. de families Hekkert, Hekkers, Haverhoek, Jansen, Dijk, Mulder, Dunnink, Zielhuis, Hoekjan en Daslever.

Screenshot van website

Stamboom Helder - www.genealogieonline.nl/stamboom-helder

Een publicatie door Fokko hlHelder met gegevens over oa. de families Lingbeek, Van Houte, Funke, Schuller, Moorlag, Moorlagh, Helder, De Heer, Ghijsels en De Graaf.

Screenshot van website

Stamboom Helderman - www.genealogieonline.nl/stamboom-helderman-flaman

Een genealogische publicatie door Isha Helderman met gegevens over onder andere de families Helderman, Van Holland, Van der Meer, Van Couwenhoven, Maat, Maet, Van Cranenburgh, Van Hodenpijl en Van Hoghelede.

Screenshot van website

Stamboom Helders en aangetrouwde families - www.genealogieonline.nl/stamboom-helders

Een publicatie door Rene Luijkenaar met gegevens over oa. de families Campfens, Helders, Van Braam, Poot, Nonnekes, Van Nonnekens, Nonnekens, Van Winden, Van Schaardenburgh en Beijer.

Screenshot van website

Stamboom Helemigh - www.genealogieonline.nl/stamboom-helemigh

Een publicatie door Bert Hemrika met gegevens over oa. de families Henneman, Hemrica, Bos, Helmig, Bosch, Hemrika, Kieft, Van den Broek, Helmigh en Dunant.

Screenshot van website

Stamboom Hellebrekers Susteren - www.genealogieonline.nl/stamboom-hellebrekers-susteren

Een publicatie door Jan Neelen met gegevens over oa. de families Hellebrekers, Schwillens, Jessen, Mofers, Heijnen, Claessen, Lambermon, Meuleners en Meuleners.

Screenshot van website



Genealogie nieuws