stamboomgids

Familienamen » H

Websites 601 - 610 van 1055:

Stamboom Heerkens - www.genealogieonline.nl/stamboom-heerkens

Een publicatie door Ans Holman met gegevens over oa. de families Heerkens, De Beer, Melis, Scherders, Gijsels, Van Erven, Bertens, Mijnaars en Mijnaars.


Screenshot van website

Stamboom Heerkens - www.genealogieonline.nl/heerkens-stamboom

Een genealogische publicatie door O. Heerkens met gegevens over onder andere de families Heerkens, De Vries, Benninga, Van Zon, Stiksma, De Leuw, Wagemans, Boeree en Bruinsma.


Screenshot van website

Stamboom Heestermans - www.genealogieonline.nl/stamboom-heestermans

Een publicatie door Adriaan Heestermans met gegevens over oa. de families Heestermans, Van Boerden, Melis, Mutsaerts, Van Heijst, Crillaerts, Zegers, Otten, Van Arkel en Van Heusden.


Screenshot van website

Stamboom Heesters Oisterwijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-heesters

Een publicatie door Rob Heesters met gegevens over oa. de families Heesters, Van Esch, De Bondt (Bont), Van Rijswijk, Van den Heuvel, Verhoeven, Hofmans, Boom en Boom.


Screenshot van website

Stamboom Heetebrij - www.genealogieonline.nl/stamboom-heetebrij

Een publicatie door H.W. Heetebrij met gegevens over oa. de families Heetebrij, Hetebrij, Roskam, Spit, Ten Napel, Van Bon, Rook, De Jong, Boes en Visscher.


Screenshot van website

Stamboom Hegeman - www.genealogieonline.nl/stamboom-hegeman

Een publicatie door Ferry Hegeman met gegevens over oa. de families Rensen, Stokkermans, Van den Brink, Buurman, Dekker, Brakenhoff, Pistorius, Erich, Ramaker en Dost.


Screenshot van website

Stamboom Hegger - www.genealogieonline.nl/stamboom-hegger

Een publicatie door Dick Hegger met gegevens over oa. de families Hegger, Rieck, Mensing, Ranshuysen, Kraak, StrĂ¼bel, Brineker, Ankum, Kettmann en Klerk De.


Screenshot van website

Stamboom Heggers - www.genealogieonline.nl/stamboom-heggers

Een publicatie door Kees van der Ploeg met gegevens over oa. de families Heggers, Eggen, Harmelen, van, Mulder, Hagendijk, Bosch, van den, Habraken, Dumont en Dumont.


Screenshot van website

Stamboom Heidbuurt - www.genealogieonline.nl/stamboom-heidbuurt

Een publicatie door Johan Heidbuurt met gegevens over oa. de families Heidbuurt, Kornelis, De Vries, Ros, Van der Meulen, Hayes, Boelens, Du Pon, Annema en Nauta.


Screenshot van website

Stamboom Heideveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-heideveld

Een publicatie door Bert Heideveld met gegevens over oa. de families Heideveld, Borgmeijer, Van der Horst, Van der Beek, Van Dijk, Tromp, Hendriks, Bredewout, Heideveld en Roke.


Screenshot van website



Genealogie nieuws